What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017/04 O.G Kush, Moby Dick Autoflower

Status
Not open for further replies.

ZoldOvezet

Active member
'Lopott szajrè'... ìgy bìzz meg baràtodban cìmshow..:/ pedig màr szèpek voltak..:/ majd jovore


Deeeee,viszont kaptam egy nagyon jó fajta csàrt..nemtudom,hogy milyen vonal ez valóban,de azt mondta a srâc,hogy Afgàn vonal..hasonlìt is rà,olyan 30 centi kb 5-6 hetes ha nagyon megnèzem megjelentek rajta az előviràgok vagy 1-2 darab..ès làny lett...lehet a vègère kaprot fog teremni,de most biztos pisztil lóg ki,ha jól làtom màrpedig jó a szemem,japànos..de jó :D apropó 2x àtment rajta a traktor idâig xD nemtudom h kultivàlt a csàvó de nagyon bqlfasz ha a sorba húzza

picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
Folytatom.

Heti 2 tápos locsolás. Heti 2 sima locsolás. Mind a 4x-2liter.
Biobizz Grow : 2mili/2 liter.

picture.php


picture.php


picture.php


Kb. 80 centi
 

ZoldOvezet

Active member
Egy pár kép.
Nemtudom,mikor fog elkezdeni virágozni,de már elég nagy most is.Ha nem történik vele semmilyen külső behatás..nagyon boldog leszek..:)

I.
picture.php


II.
picture.php


III.
picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Annyira bánom,hogy nem tudok olyan képet lőni ami visszaadná a valót..ezer bocs érte.

Leesett 4.5ml eső
..holnap délután locsolok tápossal.Az adag marad ugyan az 2ml/liter,jövőhéttől emelem.

I.

picture.php


II.

picture.php


Szépen bokrosodik, 90 centi-1 méter a 2 main cola is szépen fejlődik.Szerintetek belefér még egy toppolás flow-ig? Azt se tudom,mikor fog elkezdeni virágozni..agusztus vége-szeptember eleje..? én Indicanak nézem,de van benne szativa is elhanyagolható jellemmel..1-2 levélen látom a sativa vonalat,de mostly indián.Nemtudom mi lesz a sorsa.
 

hobbi ur

Active member
hajtsd le, kötözgesd kicsit szerintem vagy valami,
ne a main kólákra hajts, már majdnem olyan magas mint a kukorica, aztán meg le is hagyja a végén a fenébe oszt mindenki meglássa, meg ellopja
 

ZoldOvezet

Active member
hajtsd le, kötözgesd kicsit szerintem vagy valami,
ne a main kólákra hajts, már majdnem olyan magas mint a kukorica, aztán meg le is hagyja a végén a fenébe oszt mindenki meglássa, meg ellopja

Fognak még szerintetek foglalkozni vele? Mármint a kukoricával? Ha elkezdem kötözgetni nagyon feltünő lesz attól félek és meglátják ha permetezik v valami..am nem igazán foglalkoznak vele kurva kicsik a kukik :)
 
M

Mackosajt

De hogyan akarsz erről szüretelni? Kukoricát szerintem nagyon korán aratják. Október közepe előtt meg úgy se tudsz szüretelni. Vagyis tudsz, csak az úgy nudli.
 

ZoldOvezet

Active member
Na igen ez egy elég érdekes fejezetet nyitott életemben...ez csak viccnek indult aztán a frász se gondolta hogy ez lesz belőle..arra se számítottam igazából h én outba ezek után dobok el egy magot 1 literes cserépbe aztán 0 előkészülettel lesz egy ekkora növény ez tényleg minimálabb a Pillang minimáljánál is..már lassan szélesebb mint magasabb..majdnem minden oldalága akkora mint az egész szár..beleültetted a bogarat a fülembe ezzel az aratásossal..már bánnám ha lenne vele valami azért megmondom őszintén..ha ezt földlabdával 30-40 liter kiveszem szerintem simán megmaradna mondjuk nemtudom kint ki a helyzet de valahol azt olvastam hogy a gyökerének nagyon minimális részét használja a kender igazából na de az rémlik h ez hydroban igaz ahol adott egyből minden...lehet h kapna sokkot de ha a kombájn elkapja akkor biztos jobban besokkol szal nemtudom mi lészesz..am az ultetes nem jarna nagy munkaval...nappal is tudom csinálni mert itt tartózkodom nap mint nap mellette kb 100 méterrel de lehet csak 20 ez :)
Betéptem
 

GK_420

Active member
De hogyan akarsz erről szüretelni? Kukoricát szerintem nagyon korán aratják. Október közepe előtt meg úgy se tudsz szüretelni. Vagyis tudsz, csak az úgy nudli.
Hát amilyen csenevész kukorica van mögötte...bármi lehet. :D
 

ZoldOvezet

Active member
Hát mondok akkor egy kis újdonságot.
Átültettem másik helyre,úgy nézett ki,hogy nem éli túl mert nem sikerült földlabdával kivenni aztán mégiscsak életben maradt,nemtudom mikor fog már elkezdeni virágzani :S :D
Jöjjön pár kép.

picture.php


picture.php


Nemtudom telefonról visszaforgatni,bocsi.
 

ZoldOvezet

Active member
Ha én ezt hamarabb tudom,hogy az lst-nek nemcsak az a lényege,hogy bokrosabb legyen és,jobban érje a fény hanem az is,hogy mindíg a legfelsőbb csúcsba küldi a legtöbb kakaót...tök másképp csináltam.volna az elejétől mindent...legalább idén is tanultam valamit :)

picture.php


picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mindegyik alakítással a növekedésihormon eloszlását próbálod manipulálni.. vagy kedvesen, mint az lst vagy odabaszol neki és levágod.. esetleg megtöröd és nem veszed el a főcsúcsokat, hanem hagyod regenerálódni. de ha olvastál volna figyelmesebben, ez má biztosan volt említve, hogy a csúcshajtásban van a legtöbb mindenből :DD
 

ZoldOvezet

Active member
2 nap alatt annyit fejlődtek a hajtások,ha az eleje óta csináltam volna........már rég nem itt járok...idénre is maradt meglepi..majd indoor alkalmazom hamarost :D
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top