What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla tippek

kisgyerekke

Active member
Fesd fel a tet?re, hogy ez nem gandzsa, és nyilazd rá a növényekre.

Véleményem szerint akkor nem lehet probléma. :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nemazé..de a tetööööööööömiótagerilla? vagy a parlament tetejéröl van szó? esetleg a bazilikáé valamelyik ?
 

Uzsidoboz

Well-known member
üdv... hernyók ellen hogy lehet védekezni? köszönöm
picture.php

:D
 

Madara90

New member
Sziasztok. Kinti termesztéshez az auto virágzó növényekhez olvastam hogy elég jól meg lehet oldani a tápanyag bevitelét a talaj fasza összetételével. Jó trágya keverék,perllit,t?zeg kiegészítésnek. Viszont pl. a növény vegetatív id?szakára és a virágzási id?szakra más % arányokat ír a két fajta m?trágya keverékére. Ha mondjuk én ezt a növényt egy nagy edénybe szeretném nevelni az azt jelenti hogy a különböz? id?szakaiban ki kell szednem a talajt és az új % arányoknak megfelel?t be rakni vagy csak hozzá kéne adnom a megfelel? % keveréket a m?trágyából?
 

füstjelek

New member
Egy kevés olvasás után laikusként erre jutottam, remélem segít az amatőröknek:
Csigák ellen: Detia, Sör, Metaldehid
Élősködök ellen: Dohány permet, Mospilan, Vertimec
Gomba ellen: Champion
Hernyó ellen: Dipel
Szél ellen: Madárháló, Uborkaháló
Közeg: marhatrágya, tőzeg, perlit, gilisztahumusz
pl: 50literes gödör 30l föld, 10 -10l kókusz, perlit keverék
 

Spangli27

New member
Itt nincs semmilyen gomba sztem be nézted de a növény nem nagyon akar nőni meg ált a növekedés valami tipp hogy jóban nőjön
 

Latest posts

Latest posts

Top