What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Korai AF 2017

what_can_there

Well-known member
Ez a tavaszi műszak kérem. :)

Nalam is lassabbak a foliaban, mert amiket 4 hete inditottam indoorban cfl alatt, azok most pont utolertek a 6 hetes foliasokat. Itt eleg sokat esett az eso, emiatt a fenyhiany is jelentos volt, a kornyezo profi kerteszetekben rendszeresen lattam, hogy a borusabb napokon mennek a kiegeszito HID-ek. Primor aru lesz ez kerem, meg kell szenvedni erte.
 

GK_420

Active member
Nyomatnám nekik én is a lámpát de annyira nem jó a hely... dugaljt nem találtam még. :D Ki kéne dobnom már a többi palántát is de hát így értelmetlen lenne pedig jönnek az első elővirágok már...:(
 

GK_420

Active member
Köcsög őz áthajtott megint a kerten a legkisebbet letaposta a többi nem gáz. Dobtam most föléjük vastag ágakat keresztbe...ezt csak kikerülik egy szarvasnak mellig ér. Kép nincs de amúgy csak hazudok...vagy nem...vagy kitudja. :D még egy 3 hét kell nekik..csak megélik :D
 

GK_420

Active member

Szóval -1...azért ami maradt belőle elszívtam, de sok van még hátra. Ültetek a tavalyi egyetlen jó helyemre most újra majd azzal folytatom a naplót szerintem.
 

what_can_there

Well-known member
Igen, ugyanazok a magok, csak kozben TD-rol lecsereltem a nevuket AK-47 auto-ra, az oldalon is igy szerepel mar, ez lesz a vegleges. A genetika nem valtozott, ezek meg mindig a tavalyi magok. Most csinalom az ujabb verziot egy kicsit tobb sativa hozzaadasaval, a nagyobb tovenkenti hozam remenyeben.
 

GK_420

Active member
Az nem ártana mert a kis magasság miatt áll meg a virágfejlődés túl hamar...meg amúgyis valami ak47 ak420 auto variánsnak írják de totál indika amúgy...:D
 

what_can_there

Well-known member
Tul hamar megall a viragfejlodes? Nekem ez nem tunt fel, nalam mindig szepen toljak az uj viragokat, en peneszveszely meg idokorlat miatt szoktam szedni az autokat. Nekem inkabb az a gondom veluk, hogy tul hamar kezdik a viragzot, 4-5 het veg helyett jobb lenne 7-8. Azt preferalnam, ha megnone kb. 1 meteresre, meg ugyanolyan szelesre es ugy kezdene a viragzot, az aprilis kozepen inditott noveny julius vegen, vagy augusztus elejen lenne arathato.
 

GK_420

Active member
Hát a magassága áll be, de ez a sativa fenó az első eddig ami ekkorára nőtt. Tavaly gubi dark devilje (vagymi) nőtt meg ekkorára. Szóval kicsik a nódusztávok így túl tömött már korán a virág és elöbb is berohad...4 5 hetes veg nélkül is tudnak afek szép magasságot és hozamot, azzal épp az egész lényege veszne el. Nem sokat ér egy hónappal korábbi szüret szerintem kint..
 

GK_420

Active member
Na az a sativa fenó már elfogadható hozamnak ígérkezik fent is hagom még legalább 2 hetet...aztán apránként leszedem.
 

God_Speed

Member
Nagyon kíváncsi vagyok hogy miket szedsz le róla? Eddig nem hittem az autokban viszont ha neked működik jövőre biztos csinálok egy tavaszi turnust!
Hajrá GK!
 

what_can_there

Well-known member
Hoztam kepeket az autokrol, ezek mind a sajat AK-47 autofem magokbol keltek, eleg jol latszik, hogy a kulonbozo korulmenyekre hogyan reagalnak.

Az elso korom tavaly tavasszal volt ezekkel a magokkal, marciusban indultak cfl alatt es aprilis legelejen kerultek ki futetlen foliaba. Fagyok mar nem voltak, de a tavaszi rovidebb fenyperiodus miatt hamar el is kezdtek viragozni, 30 es 40 centi kozotti novenyek lettek, (parat toppoltam meg indoorban).

picture.php


Az idei foliasok kicsit jobban neznek ki, marcius legvegen inditottam oket foliaban, kiegeszito futes mellett, 40-50 centisre nottek meg es szepen bebokrosodtak.

picture.php



A legutolso probalkozasom indoorban megy, szinten cfl alatt, 24 ora fenyben, atlag 26 fok homerseklet mellett 50-70 centisek, de van egy, amit 80 centinel kellett toppolni. A bokrosodas merteke jelentos.

picture.php
 

GK_420

Active member
Hé' ide offolsz nekem? :D Ha bent ennyivel jobbak, akkor szerintem ajánld inben. ;)
Na mennyi van még szüretig vajon?
 

what_can_there

Well-known member
Nem az a lenyeg szerintem, hogy bent, vagy kint, hanem az, hogy mennyi fenyt kapnak. Bent is kicsik maradnak, ha 12/12-ben inditom, meg kint is ugyanez, marciusi inditassal, sot amit tavaly augusztusban inditottam, azok is picik maradtak. Szoval ha az kell, hogy nagy legyen, akkor hosszabb fenyperiodust kell adni nekik, kulonben ugrik a vegszakasz.
 

GK_420

Active member
Nem az a lenyeg szerintem, hogy bent, vagy kint, hanem az, hogy mennyi fenyt kapnak. Bent is kicsik maradnak, ha 12/12-ben inditom, meg kint is ugyanez, marciusi inditassal, sot amit tavaly augusztusban inditottam, azok is picik maradtak. Szoval ha az kell, hogy nagy legyen, akkor hosszabb fenyperiodust kell adni nekik, kulonben ugrik a vegszakasz.
Hát nekem gerillába ez az első ami érdemi magasságot ért el és érdemi szüret várható. Mindegyik kicsi maradt és rohadni kezdett szüret elött 1 2 héttel bármilyen volt az idő. Szóval én gerillába nem ajánlom ezt a fajtát...kb lehetetlen jól megcsinálni. Szerintem maradjon csak kontrollált körümények között, kint nem lehet vele dolgozni túl eredményesen az a véleményem.
 

Latest posts

Latest posts

Top