What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A remény hal meg utoljára project

Zöldfül

Member
Sziasztok! Teljesen új vagyok a témában, és egy kis segítségre lenne szükségem. Adott egy royal queenes Bubble gum x og kush, autofem plant, amit kb. 3 hetes. Kókuszrostban volt nevelve, kb. 1 hete lett kiültetve. 1 hét alatt minimálisan erősödött a szára, viszont egy cm-t sem nőtt, és elég csúnyácska, ami aggaszt. Pár nap múlva tudok róla képet feltenni, (ha megmondjátok,hogyan tudom ezt biztonságosan megtenni :D) Tudom,hogy nagyon későn lett elkezdve, de aki megígérte, hogy segít, az utolsó pillanatban hátat fordított, viszont bízom benne,hogy lehet még belőle valami. Illetve van még egy klónom is, ami jelenleg vízben áll 3 napja, az egy áprilisban elvetett anyáról való (sajnos nem tudom milyen fajta). Ebben is szeretnék segítséget kérni. Exkalapalatt cikke alapján vágtam le az egyik alsó oldalágat, majd vízbe tettem. Elég ha simán vízben áll,vagy kell neki még valami? Előre is köszönöm a segítséget.
 

iwantmorebuds

Active member
Udv a klubban :D
Az af-en mire celzol az alatt hogy csunyacska? Szine vagy inkabb lankadt?
Kepeknel arra figyelj hogy az exif adatok torolve legyenek ennek vannak kulonbozo modjai pl sz.gepen kepre katt tulajdonsagok/reszletek ott megtalalod az adatokat ahol kijelolsz mindent majd a torlesre kattintassz.
Illetve mobilon alkalmazassal pl meta remove
 

Zöldfül

Member
A levelei elég világosak, N hiányra tippelnék,de nem vagyok benne biztos. Sajnos nem tudok most pár napig róla képet küldeni. Illetve szerintem nagyon kicsi, egy 3-4 hetes növénynek szerintem nem 5-6 centisnek kéne lennie... 3 plant volt, ez volt a legcsúnyább, sajnos a többivel az időjárás elbánt és szeretném,ha legalább ez megmaradna... :D Ha a kép adatokat kitörlöm , akkor csak simán feltöltöm ide? Mivel SOS-ben kellett kiültetnem , ezért jelenleg sima földben van, ezért úgy döntöttem átültetem egy naposabb, jobb helyre, illetve ha kell, veszek valamit , amivel javíthatok a föld minőségén(jó minőségű fekete). Tudnátok ajánlani valami tápot, ami megfelelő neki, és nem túl drága? Ez már egy elég elcseszett kör, szóval nem szeretnék túl sok pénzt beleölni.
 

GK_420

Active member
Hát remélem nem autoflowert akarsz klónozni. :D De amúgy a vizen kívül nem árt az oxigén meg a teljes pára.
Meg ballagj el venni Wuxal Supert elég a 2decis is neked 500ft.
 

Zöldfül

Member
Az a baj,hogy a gazdája sem tudja, csak kapott egy magot :D Kint van egy bokor tövében, így teljes párát nem igazán tudok csinálni, de egyenlőre nem kókadt meg semmi... Már indulok is a wuxalért :D Hogy kell adagolnom?
 

GK_420

Active member
A dobozán van minden infó. Egy zacskóba kell a klónt tenni kint meg inkább egy cserép virágföldbe kéne tenni mint sima vízbe.
 

Zöldfül

Member
2-3 nap múlva tudok menni, akkor átrakom virágföldbe. Húzzak rá zacskót, és permetezzek bele? Találtam közben képeket, megpróbálom feltölteni.
 

Zöldfül

Member
picture.php

picture.php

picture.php


Ezek kb 2 napos képek,így néznek ki
 
F

FxMaster

Az automatával időbe vagy. Ha sikerült megvenni a wuxalt adj neki 2ml-t 1l vízben elkeverve. Aztán 2-3 nap múlva majd látod, hogy mivan.
 

Zöldfül

Member
Sziasztok! Sikerült ma kijutni a kertbe, tegnap az auto kapott wuxalt, mostmár várom a hatást :D . Az viszont probléma, hogy meg jelentek a csigák, és eléggé megtépkedték a leveleket...Ez ellen a nikotinos permet jó? Nem tudom lesz-e egyáltalán belőle valami, kb. 5 cm-es, és nem néz ki túl egészségesnek... A "klónt" virágföldbe tettem, és tettem rá egy zacskót. Jelenleg így néznek ki:
picture.php

picture.php

picture.php

album.php
 

Zöldfül

Member
Az a baj,hogy ehhez közelebb áll az én álláspontom is... Éppen ezért lenne szükségem egy kis segítségre, hogy mit,hogy csináljak, hogy október környékén szüretelhessek én is :D
 
Top