What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A szabadban,bármi megtörténhet!

ZoldOvezet

Active member
meg kell várjam a kókuszt,a perlitet meg a többi kis apróságot :) valszin jovoheten miest megjon a tobbi dolog,vegre osszeallt a dolog..megvan mindenem hozza marcsak nekik kell tegyék a dolgukat :D
 

ZoldOvezet

Active member
Na végre oda értek :) Hajrá!

Vééégre :D még egy olyan poszter van hozzá amin fel vannak sorolva a novenyek csirazasi ideje,novekedesi es viragzasi szakasza,hogy hány hét,rettenetes sok faj van,ha szeretnétek csinálok képet,vagy leírogatom :)
 

ZoldOvezet

Active member
Arra a jutottam,hogy meglesek 2 easy budot,nem várom meg a jiffyt..egyálltalán ha van mit várni,elkezdtem őket csíráztatni...:) ez csak egy teszt..:) ha nem ér ide,sima virágföldbe kell beletegyem őket..:)( A joffyvel jönne a coco,perlit is) de ez ismétlem..csak TESZT,de a semmiből is lehet valami.Szép napot!
 

ZoldOvezet

Active member
Basszátok meg,küldi ez a cég is a jiffys pakkot meg hozza ugyan azt egy pár termékkel többel a babylon mind a kettő ki van fizetve...mit fogok csinálni 10 kiló kókusszal meg 25 liter perlittel?xD jönnek a cserepek,jön a Plagron PK is...nem szarozok a másik 3 easy budot is elkezdem csíráztatni délután :)
 

ZoldOvezet

Active member
max jövőre xD mondjuk igen,ha sikeres lesz..ha nem nem eroltetrm nagyon sokkal benne vagyok hogy leminuszoljak pedig senkinek nem adok el penzert,sem ingyen..*ha lesz belőlle valami.nem azért csinálom*
 

GK_420

Active member
Akkor ezek most milyen fény alatt kezdik az életet? Nyugi 10kg kókusz tényleg nem sok főleg kintre...perlitből vehettél volna ennyiért 100litert is ami tuti elég egy ideig. :) Ha nem mész a fejed után hanem teszed amit kell lesz szüret és behozza az árát is.
 

ZoldOvezet

Active member
sajnos nem :( ablakpárkány :/ nincs leetosegem lampazasra:'(( be is vagyok szarva rendesem remelem az idojaras jot mutat erre es tenyleg kisut a nap holnap...
 

GK_420

Active member
elég ha annyit mondok,apám nyugdíjazott rendőr anyám meg pénzügyi oszt. vezető?
Mit kezdjek vele? Akkor az ablakban hogy lesznek? :D Feljelentési kötelezettsége nincs nekik. Viszont ha az ablakban ellesznej 2-3 hétig mre szarrá nyúlnak és lesz talán 3 levélpárjuk ugyan úgy felismerhető. Egy szekrény vagy egy zárt doboz bármi jobb ennél. Láttunk már konkrétan lezárt kukában is nevelni para miatt. Nekem sem volt meg nincs is előnevelőben aktív szellőzés csak a fény aztán kész.
A felvetésed ha érdemi akkor bele kezdeni is para nem? Szárítani és tárolni nem az? Bérelj egy garázst inkább ahol van villány aztán nem kell otthon bújkálni de ez sehogy se tűnik jónak.
 

Medicropper117

Active member
Vagy esetleg beszèlges el velük....sokat vàltozott a vilàg. Nem lenne jobb megdumàlni inkàbb?
Èn annak vagyok a híve h az embereknek fel kell nyitni inkàbb a szemèt màr mintsem bùjkàlni kellene. Nagyon sok jò pèlda van màr manapsàg amiket èszèrvkènt fel lehet hozni egy beszèlgetès alkalmàval
 

jepjep

Member
persze igazad lehet medi de áhh :D tré tré trè...:S
Volt tobb mint egy honapod,most mar "csak" egy honapod,hogy kieszelj valamit,te meg futkosol,mint zsidoban a fajdalom es internetes forumon irogatod,hogy "mit csinaljak"?
Na ez az igazi tre....
 
Sajat szuleid nemhiszem hogy felfognak nyomni.
En apam is ellenzi az ilyeneket de nagyon,megsem nyomott fel tavaly,mikor tisztaztam vele a dolgokat
 
Top