What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.
L

lopocs.mpeg

Javítanék. Más kártevők ürüléke un. mézharmata is lehet. Az amerikai lepkekabóca is ilyen ragacsos gecit hagy maga után.
 
L

lopocs.mpeg

nemtom, a nikotin megér egy probat. a legtobb vegyszer a szárnyas alakját irtja, tojást lárvát nem. Uborkában ismeros furkész darazzsal vedekezik, ami tojásait a liszteske lárváiba rakja, igy sikerul drasztikusan csökkenteni a populációt
 

GK_420

Active member
Elnyomtam párat de rohadg gyorsan pattognak de a liszteske volt az tuti. Az a baj hogy ahogy végig jártam a közeli terepet (mert pár kmen belül van az összes kert) minden tele volt ezekkel. Nikotint meg vad ellen is gondoltam mert egyik helyet őz rágta le amíg nem fújtam be gázsprayvel a növényt...meg sok róka nyom is van. Egyiket majdnem ki is ásta a rohadék meg nem messze is fötört. Kipróbálom aztán ha nem jön be veszek specifikus írtószert.
 

GK_420

Active member
Ma jártamban elnéztem a 3 plantos kertbe. Mindenki élt bár a bevezető csapáson mintha jártak volna...de majd kitalálok valamit az ellenőrzésre.
Megnéztem a vadakat amit kitépkedtem és dobtam ide is képet. Hát eltűnt az egész baszás...a rakat odatámasztott kendernek nyoma se volt. Egy ott hagyott termős legszebb vad lányt (mintha nemes lenne azért hagytam meg, teszt) nem bántotta senki. Pár elhullot kis darab volt egyet elhoztam. Most tekertem be még van a cigiből és betéptem eléggé. Pedig nem virág csak levél volt...franc tudja mi termett ott lehet kár volt kiszedni :laughing:
Szóval ha valaki elvadított gyomjait valaki kitépte akkor sorry és írj rám. :biggrin::laughing:
 

GK_420

Active member
Tegnap lefújtam a 3 plantos kertet dohány ázalékkal..remélem segít. :) Szépen fejlődnek az egyik TD virágzásba kezdett ott is kíváncsi vagyok mi lesz a vége így. A DD a legszebb köztük nagyobb és erősebb is meg virágzásba se kezdett pedig 5-6 levélpárnál meg lassan 30cm körül tart.
A bent tartott kislány 12re kapcsolva a növekedésben megállt szinte teljesen inkább csak szélesedik meg virágzik. Továbbra is fektetve van és lesz is aztán majd kikerül ha jónak látom már a fejlődése érdekében. :) Ennyi történt tegnap mert begombázva/betépve nem tudtam eljutni a többi kertbe is. :D
 

DonJoo

Member
Eszembe jutott egy érdekes ötlet :D lehet,hogy baromság.Egy zacskóba teszel egy darab húst,nem art,ha van rajta 1-2 luk.Ahogy rohad a hús a növényevők ösztönből nem mennek arra,ha meg esetleg róka arra jár az csak nem zabálja le a zözit(azt vettem alapul,hogy a cápariasztót,rothasztott cápahúsból csinálják)
 

GK_420

Active member
Sok a róka írtam is...ásnak a plantok közelében minden kertnél. Első éjszaka elvinné. :D
 

Medicropper117

Active member
Persze, egy marék fű miatt haza kell baszni a környéken lakó állatokat. Nagy ötlet. Kár hogy az állatok voltak ott előbb. Semmi pénzért nem szórnék ki mérget csakhogy a növényeket védjem
 

God_Speed

Member
rakni ki a mérgezett húst...az a biztos xD

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, bocsi ha off GK a naplódba de ne basszuk már szét a környezetünk miközben kerteszkedunk. Saját vizelet 5l kannaba és azt kilocsolni a vetemenyes köré? A extrém d lehet attól nem asna a tövébe?
 

GK_420

Active member

No amíg Samsarán sámánkodtam szépen virágzásba kezdett a benti lányom. Holnap körbe járok kint is. :)
 

GK_420

Active member
vadtól érkezett Think DifferentxChronic ryder F1 feminizált autoflower ha minden igaz. :D
 
Last edited:

GK_420

Active member
Nos körbe hesszeltem a kerteket. Hááát...mit mondjak vegyes a kép. A hármas kert a legszebb attól várom a legtöbbet úgy nőnek ahogy kell. A többi meg kb úgy szar ahogy van.
Ahol egy maradt meg egy csökött az stagnál vagyis a virág gyantásodik meg szaglik már de ezen túl nem mozdult egy centit se. Ahova többet raktam továbbra se fotóztam mert egy növényen kívül az összes siralmasan néz ki.
Lefújtam mindenkit nikotinnal mert láthatóan használt a liszteskék ellen...bár vissza is tért pár de az újra fertőződésnek tűnik hisz minden szarásig van vele.
Minden virágzik azt hiszem úgyhogy egy jó 8-10 hét még aztán szüret ha minden jó addig azért lesz pár cigire való kóstoló de éretlent nem akarok szedni.

 

iwantmorebuds

Active member
Nos körbe hesszeltem a kerteket. Hááát...mit mondjak vegyes a kép. A hármas kert a legszebb attól várom a legtöbbet úgy nőnek ahogy kell. A többi meg kb úgy szar ahogy van.
Ahol egy maradt meg egy csökött az stagnál vagyis a virág gyantásodik meg szaglik már de ezen túl nem mozdult egy centit se. Ahova többet raktam továbbra se fotóztam mert egy növényen kívül az összes siralmasan néz ki.
Lefújtam mindenkit nikotinnal mert láthatóan használt a liszteskék ellen...bár vissza is tért pár de az újra fertőződésnek tűnik hisz minden szarásig van vele.
Minden virágzik azt hiszem úgyhogy egy jó 8-10 hét még aztán szüret ha minden jó addig azért lesz pár cigire való kóstoló de éretlent nem akarok szedni.

[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1624456&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1624457&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1624458&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1624459&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1624460&thumb=1]View Image[/url]
Melyik a DD? Viragzik?
 

GK_420

Active member
Melyik a DD? Viragzik?
Első kép 2l üvegtől jobbra az a DD és virágzik. Az a legmagasabb és a legkevesebb virággal épp. Nem lilul vagyis a főszár alsó része kicsit de annyi az szerintem nem az lesz. :D Érezni az illatot dörzsölés nélkül is...szép növény. 36cm a palack ha jól mértem. Minden levelük is megvan ott mindenkinek aminek nagyon örülök! Meg napi kb 10 óra direkt napsütés is...amit így faszán használnak is! Öntözni elkezdek most intenzívebben meg tápozni lassan venni kéne pkt asszem Fitohorm lesz.:tiphat:
Ja és hoztam megint a talált vadakról mert nagyon betéptem tőle és más nincs. :D Persze több kell belőle de hát egy kis plusz fütöt kibírok...csak a friss hajtásokat kaptam le most csak. :D
 

iwantmorebuds

Active member
Első kép 2l üvegtől jobbra az a DD és virágzik. Az a legmagasabb és a legkevesebb virággal épp. Nem lilul vagyis a főszár alsó része kicsit de annyi az szerintem nem az lesz. :D Érezni az illatot dörzsölés nélkül is...szép növény. 36cm a palack ha jól mértem. Minden levelük is megvan ott mindenkinek aminek nagyon örülök! Meg napi kb 10 óra direkt napsütés is...amit így faszán használnak is! Öntözni elkezdek most intenzívebben meg tápozni lassan venni kéne pkt asszem Fitohorm lesz.:tiphat:
Meg annyira kicsi a virag nem is latnad ha lilul :D majd ket het mulva kb. Még megfog ugrani... Alapbol termetes genetika ha minden ok.
Nekem is van kinn még egy kivancsi leszek :)
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top