What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Na bekerült a venti de csak az egyik oldalt képes legyezni szóval váltogatós lesz a dolog. Viszont továbbra is meglepő ütemben növekednek de nyúlás is van már. Mindenkinél jön a 2. levélpár szóval örülök viszont lehet átültetés lesz a vége és bent vegelnek még egy ideig látva a kitett pici állapotát inkább nem kockáztatok. De majd lehet máshogy lesz csak ne legyek lusta kivinni őket. :D
 

GK_420

Active member
Voltam kint tápozni hát siralmas...egynek teljesen nyoma veszett egynek meg a szára ketté volt rágva. Másik kettő éldegél de a cfl alatt jobban nőnek. Szóval a bentieket átültettem nagyobba és keresek másik helyet nekik addig had növekedjenek.
 

Medicropper117

Active member
Még mindig jobb mint ahogy egyszer én jártam. 5 klónból 3at kiforgatott a vakond a másik kettőt meg lerágta valami rohadék. El se akartam hinni h a geci vakond 3x is megtalálta a "jó" helyet a felszínre ásáshoz.
Mondjuk ettől ez még nem kevésbé számít bodicseknek az esetedben
 

GK_420

Active member


Hoztam pár képet. Mindenkit átültettem pár napja mert kinőtték a kis dobozt de lassan már ideje kifelé menni szóval jövő héten mindenkit kipattintok. Boxot kitakarítottam kicsit mert a képen is látszik ótvar volt már a kiszórt földtől. Egyiknek megégett a levele mert bele nőtt valamelyik nap a lámpába. Azt hiszem ennyi történt...nőnek tovább ahogy eddig.
 

GK_420

Active member
Ne legyel lusta kitenni mert beszopod veluk :D legalabb a DD-t vidd ki :D
Majd megmutatom a kintit azok amilyen állapotban vannak inkább bent legyenek még. Azért is ültettem át hogy ne szopjam be a minire virágzással tápozom ezerrel őket most nézem itt napló alapján csak hogy mennyit nőttek pár nap alatt. Kiírtom a vadast aztán beültetem szépen a helyükre ezeket. ;) Lusta vagyok meg minden de azért amire kell figyelek nyugiii bro :laughing::tiphat:
 

vazsi

Member
de azért a bizonyítékokat eltüntesd, mert valaki meglátja és felhívja a csendőrséget, hogy kápítószer labort üzemeltetnek odakinn :D
 

GK_420

Active member
Tech rosszul látod mert ezeket gyökerestől húztam ki és raktam egybe. :) Porozni kezdtek már úgyhogy időben még.
Nem félek én mert végig gyalogutak mentén is nőttek eddig 10 éve biztos amióta figyelem az alakulásukat és hozzájuk se nyúltak. :) Ez meg kukoricás közepe ahol tényleg a kutya se jár nem hogy ember...erre járok lőni is azért se szól senki de akinek nem tetszik majd szól és lebeszélem róla. :laughing:
Szerencsére nem egy wamzer tanyán lakok....rendőr arra egyszer járt amikor hullát találtak felkérdezett este aztán azóta se. :)
Kicsit sajnálom ezt a helyet mert gyúrtam már jó kis hasist ezekről de hát...most jobbak lesznek helyette. :D
 

GK_420

Active member
Végre végeztem a vadak írtásával így kikerült az első kör.
Egy Dark Devil meg két Think Different egy helyre. A képen jobb oldalt a DD amit árnyékolt egy ág (azt a kép után lecsaptam). Ültetési nyomok eltüntetve jól betápozva és a bemenő csapás szintén álcázva sikeresen. A többiek helyét is kinéztem már nagyon jó szinte napkeltétől napnyugtáig direkt fényt fognak kapni végig. Remélhetőleg holnap sort is tudok keríteni rájuk. Egy plant marad bent még egy hétig 12re nyomva aztán csatlakozik a tesóihoz hogy hamarabb legyen egy kis szívni valóm. Annyi probléma adódott hogy nem locsoltam be a közeget ezért az elsőt nehéz volt kibányászni mert nem nőtte még be teljesen a gyökérzet de aztán orvosoltam ezt. Ennyi történt innentől már nagyrészt a szerencsén múlik minden. :) Patak van a közelben szóval ha nem leszek lusta vízhiánnyal nem kell számolni. Szerintem elég nagyra nőttek már az önálló élethez a vadonban.
Remélem a képen mindenki megtalálja őket. :laughing:
 

GK_420

Active member
Ma kikerültek a tervek alapján. Egy nem élte túl a fuvart és szinte minf megtörött de úgy ültettem hogy ní legyen gáz. Egy bent van 12re lstzve aztán majd megy ki. Ennyi.
 

ZoldOvezet

Active member
:frown:Csigák ellen nem tervezel valami védelmet? Nekem a fizikai akadályt ajánlottátok a vadak ellen, körberaktam ágakkal a kertet, úgy néz ki beválik.

Sziasztok! Nem tudom mennyire lesz hatásos,de én a növendékeket egy ketrecben,azon belül természetesen cserépben fogom őket kiülteni míg meg nem erőssödnek amit körbehúzok egy Raschel hálóval...Így ugyan úgy átjára őket a levegő ezért a rothadás szerintem nem valószínű,kap napfényt is.Megvédi az őzektől,csigáktól,valamennyire megfogja a napot,de azért szerintem annyira nem lesz gond,ebben a kánikulában.Szerintetek hatásos lehet?!
 

GK_420

Active member
No ma körbe viziteltem minden kender lánykám...néhány szomorú eset történt meg a fejlődés se épp ideális de azért még élnek.
A legelső kiültetésnél egy plant maradt az virágzik már egy csak csökevény maradt. A 3as kert ahol a DD is van azok szépek de valami fehér kis szarok ellepték ahogy az egész környéket is...az utolsó kiültetésnél nem túl fényes a helyzet onnan képet nem hoztam (majd ha túlélik pár hétig...).
Tápoztam locsoltam..kb ennyi.

1-2. kép első kiültetés, 3. TD, 4. DD, 5. Képen az a fehér szösz..
 
L

lopocs.mpeg

A liszteske ürüléke látható a képen. Az üvegházi molytetű önmagában nem tesz komoly kárt a szivogatással, viszont az ürülékében könnyen megtelepedő gombabetegség, pl. korompenész igen. Nekem is szokott bajom lenni főleg az egyik helyen. Lannate 20 SL amivel fújtam, (2-3x) körbe a bokrokat is . Az faszán leviszi. De a mospilan is OK.
 

Attachments

  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    42.4 KB · Views: 22

GK_420

Active member
Nem tudom fejlodésének melyik részéhez van köze, de sztem liszteskével kapcsolatos. Lannate speciálisan jól irtja.
Az lesz az! Köszi. :) A leveleken nem voltak még csak a kifejlett ugráló dögök. Nikotin nem elég nekik?
 
Status
Not open for further replies.
Top