What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dejmo no...

sloskank

Member
Ja pizda,a bomo udarl kašno debato al ne porkamadona..kadar pogledam ta slovenski kotiček je prazno.. dejmo usaj nabijat če ze konkretnega pogovora nisko možni skp sestavt :fsu: :moon:




:woohoo: :woohoo:
 

mihakt

Member
živjo,... lahko poveste mal kere sorte ste sadil v sloveniji outdoor pa kdaj so vam odcvetele? ker sm mel letos durban poison od nirvane pa bi bil šele konc oktobra (tak cajt) za poberat če nebi plavi odnesli :bat:
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
men je durban od dp vedno končal zgodaj okt.
sadil sn ga od 2001 do '04
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
vse indike bodo fertik v sept.
od mostly'sative pa je še najhitrejši FLo:)
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
hehe z sativami pa septemberske:)?
no jaz če rečem indike, s tem ne mislim ostalih mostly'indica sorodnikov.
afghaniji in pakistani bodo sigurno fertik v sept., kar ne bo, ni čista indika:)
od indik mi je še najdalje cvetel Deep chunk (afghani hash-plant)...do konc sept.
indoor DC pa odcveti v šest tednih, če prej vega (raste) kak dobr mesec.

deepchun1055566.jpg
 

rasta_man

Member
...da vas mal pozdravim...

...da vas mal pozdravim...

Eko nism mew kej delat pa sm se še tle gor prijavu...:wave:
 
Last edited:

sloskank

Member
pametno...nas bo več :) jest morm zdej zaspammat da dobim teh fakin 50 postov, in se lahko po PMjih začnem pogovarjat..
 

slosmack

New member
Pozdrav tudi iz moje strani. Sem nov na strani, predvsem pa sem se priključil, ker me zanima izdelovanje dobrega hashiša in upam, da bom rešil kakšne prepreke.
Že nekaj časa se obotavljam, zdaj pa sem naredil prve korake in vse napreduje dobro - a sem še vedno v fazi učenja. Če je še kdo iz slo., ki ga zanima podobno, z veseljem delim izkušnje itd. ...
 

slosmack

New member
in še to:
Do zdaj sem naredil zelo okusne (večinoma po bubble metodi) iz naslednjih sort:
White Widow (dokaj razočaran - a je bila žal že sama rastlina brez tistega naboja terpenov)
NYC Diesel (zelo okusen hash - trenutno moj najljubši)
AK-47 (še zori)
Euforia
Jack Herer (zelo solidni okusi in učinek)

LP SS
 
Top