What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2014

Cereus

Active member
MOB Highrise seeds

picture.php


picture.php


https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=55179&pictureid=1294044

https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=55179&pictureid=1294046
 
Ekola moje , 2 že cvetita druge pa upam da čez kakšen teden tudi začno. Ostalo mi jih je 7/10 eno mi je pred kratkim dež napral ker je bila v teglcu,tko da drugo leto brez tegelcev.
 
Čas za update: 2 rožici sta nekje čez polovico cvetenja ostale pa bodo rabile še kakšne 14 dni več, kot te 2.

Kalasnik x Deep chunk x Power plant
X
Arne's forgetful snowdog x Bushmans



 

_Ina_

Active member
Veteran
imate li lepo vreme veche,priateli?:)I understand the words "gnila"i 'plesni"veeery well:( Pozdravi ot Bulgaria:)No lepo vreme here,vse navodneno if you understand:(
 

Attachments

  • IMG_0884.jpg
    IMG_0884.jpg
    175.1 KB · Views: 72
  • IMG_0883.jpg
    IMG_0883.jpg
    167 KB · Views: 71

Cereus

Active member
Pozdravljena Bulgarka ;) lepe bushy rože...Slovenija je pod vodo, slaba letina bo vse plesni, še dozoret ne zmore...sploh ne vem a nej pustim še, ker bi rabla še 2 tedna do konca. Danes sem vtrgal en cvet za pogledat trihse in so vsi mlečni...bedna je puhat nedozorele vrhe...
 

_Ina_

Active member
Veteran
Blagodarim!:)pri nas letina bila silna,lepa,golemi cvetia stanali,no sega wsi rozi pod vode,ne znam dali i az da chakam do konca da dozoret:)Mlechni trihse biva,no moi sativi vsi nedozrele,samo pistils:)Edna samo biva za brane....Govorim stranen,smeshen slovenski i dali me razbirate dobre?!haha:)
 

bosces

New member
Evo ene moje easy sative, posajena v koruzo čisto slučajno, nič negovana samo kol zapičen in privezana, zgleda da ji paše dežek :)

 

_Ina_

Active member
Veteran
strain:mix sour diesel x sour kush ili podobno:)
 

Attachments

  • IMG_0938.jpg
    IMG_0938.jpg
    165.8 KB · Views: 68
  • IMG_0933.jpg
    IMG_0933.jpg
    167.8 KB · Views: 68
Top