What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor 2011

timoslav

Member
Pa da še js malo pokažem.
To sem danes obral in sicer SLH:



Te pa so pod vegetacijo 20/4, stare so pa malo čez dva mesca:
The Church>>Ghs


Lemon Skunk>>Ghs


Strawberry Haze>>Ghs


Great White Shark>>Ghs



Lp
 

GreenMAX

Member
Lepo Timo!
Kako si zadovoljen Super Lemon Haze?
Bi ga probal jeseni za indoor,pa me zanima kakšen je realen čas cvetenja...
Lemon skunka pa ne vegaj predolgo ker se v cvetenju raztegne ko hudič(3*preverjeno).
 

timoslav

Member
Ej pa tak je da sem dobil kar različne fenote v paku, ena je končala po 60-ih dneh pa je mela bolj malo gor je pa bla močnejšega vonja, potem druga je po 65-ih dneh in je mela podoben vonj kot cheese, tretja je bila čist podobna Lemon Skunk-u, četra pa je končala po 67-ih dneh cvetenja je pa bil meni najboljši feno, malo bolj podobna SSH-ju, ampak z zelo močno aromo, vsega pa ga tudi ko hudič. Tak, da je to moj favorit pa mamica za ostale klone, ker sem se odločil, da obržim tega fenota in bom še dalje gojil SLH, ker je res dober smoke.
Lemon Skunk pa bom še kaki teden mel v vegi pa upam, da nebo pol neki monster :p

lp
 

GreenMAX

Member
Hvala za info Timo!
Se pravi SLH je dober sam moraš najti pravi pheno!
Sem bil malo skeptičen...vsi pljuvajo čez GHS,ampak Lemon skunk je eden mojih favoritov, tako da bom jeseni probal tud SLH!
Ko smo že pri phenotih..bom poslikal Blueberry od Duch pashion..
First try..5 seeds...5 moških...
Second try..5 seeds..5 ženskic...+5 različnih phenotov:laughing:
 

timoslav

Member
Katero boš pa zdaj gojil?
Ja pa do zdaj (moram potrkat ;) ) nisem mel problemov z Ghs. Vse odzgoraj poslikane vrste mam od njih pa niti ena ne dela težav. Church je tudi fajn pokazal pre-flower. Trenutno pa sem glih poknjen od SLH in spet jo moram pohvalit, ker je odličen smoke :D:D:D

p.s.: pa si zavrgel moške Blueberryje?
 

GreenMAX

Member
Ma to od Duch Pashion sem imel od leta 2003,sem jih dobil od kolega..in ja moški so šli pod sekiro takoj..moj večni problem..prepoln growbox:)
 
S

shush

PCK

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

:wave:
 

Coleoptera

New member
Zdravo fantje!

nekaj me zanima, če bi slučajno kdo vedel odgovor.

Situacija je taka: dal sem kalit 10 semen Superbuda, GHS, od tega so vsi skalili, je pa 7 od 10 mercedezov, se pravi 3 klične liste, 1 štuk 3 listi...

Vprašanje pa je, ali je kdo že do konca vzgojil take rože, ali je to neka genetska napaka, zaradi katere bodo te rože šle rakom žvižgat, ali pa mogoče to pomeni več vej in več yielda?

Hvala za odgovore!

edit:rože so za outdoor, spregledal sem, da je tema indoor, sploh nisem pomislil, da je za indoor potrebno odpreti temo za novo leto:)
 

GreenMAX

Member
Evo chopy time za White KC no.2
72 dni cvetenja,ni tako frosty kot prvi pheno,samo če se bo kadila kot prva bo OK!!
WhiteKC2maincola.jpg


Prvi pheno je keeper...ubijalska indika z priokusom citrusov fertik v 60 dneh..še dobro da sem naredil klončke:)
 

GreenMAX

Member
Evo kot sem enkrat rekel..Duch Pashion Blueberry..pheno madness:laughing:
DPBlueberrylineup.jpg

Od leve proti desni..
1. Indica pheno..lepo se barva v vijoličasto,vonj nekje med borovnico in melono...
2.Tudi indika se mi zdi..diši pa božanssko..Borovnica+robida
3.Stativa-indika mix..lep umirjen vonj..bolj po citrusih...
4.Stativa..zelo listava..malo vonja,nekje med mangom in borovnico..
5.Staiva..foxtailing like mad...brez posebnega vonja...tole bo potrebno peljati zelooo dolgo...
Vse so 12-12 iz semena..60 dni...v 1.5 literskih plastenkah:comfort:..test run pač...
 

timoslav

Member
Zelo lepo napram temu, da so samo v liter pa pol plastenkah. Very very nice buds!
Boš obdržal katerega od teh šhenotov?..lp
 

Latest posts

Latest posts

Top