What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018_OUT_auto

Alanbrown88

Member
Valamit kitalálok, bubble bagot amúgy is tervezek venni... Addig is marad az alkoholos kivonat, vajat még nem sikerült nagyon jót csinálni.

A vajat nem tudom hogy szoktad de én úgy tudom kizárólag a leveleket apróra vágod majd vízben 2 órán át főzöd lassú lángon közben kavargatni sűrűn majd bele a teavaj aztán valamin átszűröd és kész.:tiphat:
 

Pillang

Well-known member
Ők vannak még talpon, ww kipusztult még virágzás elején.
Sk 50cm kb.
picture.php

picture.php


Jack, háttérben nl
picture.php

Jack csúcsa, jobbra egy penész folt benne
picture.php

Nl
picture.php
 

Pillang

Well-known member
milyen tapokat verettel nekik? ezek a ma iautok sokkal jobbak mint a regiek...

Ennek a naplónak az elején valahol van kép a tápokról. Csak két éve automatázok, de ja, szépek és az illatuk meg az erejük is felveszi a versenyt a fotósokkal, bár erőben azért rezeg a léc.
 

Pillang

Well-known member
Jack leugrott ma, penész kikezdte, ezért nem hagytam rajta levelet, de hevenyészett munka lett, mert nem érek most jobban rá, holnap folytatom. 130 magas lett kb, de nyakigláb. Elkezdett magosodni és egyúttal a látványos bugahízás is abbamaradt vagy 5 napja. Kicsit aggódom a northern miatt, ő sem hízik egy ideje, zsenge még most is, jó lenne nem korábban aratni a penész miatt és nem magot.
picture.php
 

Kukutyin

Member
Hát ha magos helyen laksz akkor ne várj kólás üveget. Nagyon sok energiát fordít a magokra a növény.
 

Pillang

Well-known member
Nem értek egyet, már két nagy fő csúcsot is arattam, utsó 2 csajszinak hosszabb virágzása van, ezért magosodik, de idén kísérletezek késői auto vetessel is, úgyhogy nem teljesen veszett fejsze nyele, csak mindig valami plusz macera... Valaki kitalálhatná már a kender fogamzásgátlót.
 

Pillang

Well-known member
Royal Haze
Itt jön az első búcsú beszéd, 10 nap szárítás és 3 nap, befőttes üvegből ki-be rakosgatás után megérett a kóstolásra. Egy-két hónap biztos dobna még rajta, de nem fog annyit tartani, mert annyira finom és erős, anélkül, hogy fejbe rúgna, hogy ezt pusztítom, amíg tart. Kóstoltam a blueberryt is és az is jó, de ez szárnyal. Haze íz, illat, igazi, nem csak hasonlít, a cigi felénél azt érzem, hogy túl szívtam magam, de a végén simán lehet jönni - menni, megszelídül és sokat tart. A vége 35 kb. Volt egy kis magosodás, penész, látni is a képeken. Utolsó kép most nem dicsekvés, először vettem raw papírt életemben és ezt a típust utoljára is, mert széles, nekem a keskeny a jó. Meg nem baj, ha nem érthetetlenül drága.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Charass

Active member
Szépek ezek a gubák, gyantamennyiséggel sincs gond ahogy látszik, gratula! :tiphat:

Whip meg jól mondja, én is kifele tekerek általában, hogy ne szívjak annyi papírt. Alapvetően pedig jók a Raw papírok, én nagyon szeretem őket! Bár ez meg személyes preferencia.
 

Pillang

Well-known member
Leszedtem az utolsót is, ő a northen, már vagy 2 hete nem változik, nem hízik, megjelent kis mértékben a penész, lehet, hogy magos lesz, súlya durva, már az egész növénynek, kézben tartva, úgy értem.
picture.php
 

Pillang

Well-known member
Itt a vége
Kicsit hamarabb is lezarhattam volna, de el voltam szédülve a melegben :)
Sk 45 lett kb, ragacsos, kiemelkedően finom az illata, gyenge hatás és nem is túl izgi. Azért nem kidobos.
Bb 83 lett, kicsit magosodott, amíg talpon volt, nagyon budos volt a környéke, jellegzetes fű szaga lett, erős, semmi nem maradt a kezdeti friss illatbol. Ütős, jó zozi amúgy, hasonló az amnesia is, kb ugyanennyit hozott, hasonló erőre is, hatásra sem nagyon különböznek.
Jack
Na ez érdekes történet, 70 jött le róla kb, 2 hét+ száradás és pár nap érlelés után egy jellegtelen szagú, jó, de nem túl erős cucc lett belőle, majd hirtelen felindulásból egy részét össze tömörítettem és elraktam úgy pár napra. Most még én sem értem / hiszem, hogy mi történt, de olyan erős lett, hogy nem mindig tudom befejezni a cigit. Igazi kutya ütő, egyébként nem túl punnyasztos, jó cumo lett.
Nl
Hát nála az történt, amitől féltem, ronggya magosodott. De mivel ha kibanyaszom a magokat, olyan cuccot kapok, amiért megeri kinlodni, fogtam a morzsit és egy bugat ovatosan megroppantottam, a magok kiestek és a cuccot felreraktam. Ez a folyamat egy napig tartott, nyakam, derekam bánta, a végeredmény 60g bolyhos ízé, meg legalább ugyanennyi mag, így
picture.php

Amit aztán össze hengergettem gubava, igy
picture.php

Jó illatú, erős növény, semmiben nen nevezném kimagaslónak, de jók az arányai, még így magokkal sem érzem kudarcnak.
Még egy kép, nem tudom már, kiről :)
picture.php

Köszönök minden segítő hozzászólást, figyelmet, külön whipnek a sok segítséget! Ha nincs kérdés, észrevétel, lehet zárni a naplót!
 
Top