What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

hobbiz kinti

hobbi ur

Active member
voltunkint. malawik nagyon aranyosak, bokrosak, a h.bubbák oszloptuják. utóbbik szárát dörzsölgetve finom édeskés hányásillat, nagyon megejtő
ui: rovarok, gombák pofáncsapva.
 

hobbi ur

Active member
08,08án kidobtunk kb 4 bkush hímet, az idő közben eltelt, most nézem a bejegyzést, hát tegnaphoz képest 17 napja jutottunk ki utoljára és találtunk is 3 csodálatosan fejlett vadul porzó kurvaanyja. okos ember más kárán tanul, regulár kertet gyakran nézzétek.
 

what_can_there

Well-known member
Mi ujsag, viragoznak a malawik? Nalam kb. 2 hete kezdte az anyjuk, mostanra mar eleg hatarozottan hozza a pamacsokat. A kushok nagyon bemagosodtak?
 

Dapk

Active member
Veteran
na a malawi gerillára én is kíváncsi lennék, aggasd már a nyakadba az aparátot, ha arra jársz!
 
Last edited:

hobbi ur

Active member
a kushok nagyon magosak lettek :( a malawik meg jol haladtak, de mivel egy ideje nem jartunk arra, a legutobbi nézéskor elég száraz képet mutattak, hiába no, oda van a klíma, nincs eső, jün a sivatag :(
 

hobbi ur

Active member
lejöttek a hbubbák, nem lopták el őket. elég magosak lettek. a szó mindkét értelmében. úgy kivirítottak a már leroskadóban lévő növényzetből hogy csak na. nem nagyon volt ott bokrosodás. az illata egész csodálatos, benne van az édeskés huggyos pézsma, igen kedvemrevaló. nagyon sajnálom, hogy az éppen virágzó hímekhez nem értünk oda időben, igen értékes (de amúgy kushra jellemzően) kevés virágtömeg lehetett volna... majd meglátjuk mit is csináljunk vele. vajon mi lehet a kinti malawikkal? sok minden nem, nem esik... sűrűn locsolni meg nem lehet feltűnés nélkül.
 

what_can_there

Well-known member
Malawinak meg kell szerintem 2-3 het, ha nem lesz komolyabb fagy, akkor mehetnek novemberig. Jovore meg peyote kaktuszt kell oda ultetni, az birja a szarazsagot. ;)
 

hobbi ur

Active member
tökelégedettekvagyunk,420at adtak a kushok, sokat jelentett az első 2 negyedév csapadéka, tisztelet Vadnak, a magokat lehet kivadásszuk unalmas téli estéken, nem kivadászhatatlanul nagy mennyiség van benne, de azért oda kell ülni mellé


illata csodáspézsmás, íze meg nemsokára kiderül, csorog a nyálam és izgatott vagyok


a lilás szín meg egyszerűen rulez


lett 1 fehér fenó is
 

hobbi ur

Active member
majd nemsoká lesz kis idő és lelkesedek kicsit a Hbubbákról, milyen okosak, erősek, finomak tisztelet a Vadnak
 

hobbi ur

Active member
a öreg hobbi kapott 1 kritikált ingyér és csinál idén egy perszonál kritikál out-ot #ajándékkritikálnaknenézdafogát
 

hobbi ur

Active member
a kritikál kezdi otthon érezni magát, speciál rácsokkal terelgetem. és fantasztikusan büdös.
 
Top