What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017 Tetőkert

what_can_there

Well-known member
Hoztam par kepet, ezek meg november elejen keszultek, azota mar leszedtem a nagy reszet, csak a hazek maradtak, meg par oktober elejen berakott klon. Eleg lassan tortennek mar a dolgok a tel kozeledtevel, novogetnek a viragok, de nem viszik tulzasba. A haze mondjuk eleg intenziven hozza az uj bibeket meg mindig, de a jovo heten szerintem vege a bulinak, mert jonnek a komolyabb fagyok, azt mar nem fogjak tulelni.

picture.php


Skunk:
picture.php


PCK:
picture.php


Maple Leaf:
picture.php


Haze:
picture.php
 

what_can_there

Well-known member
Nekem ugy tunik, hogy a gyanta atlatszo, vagy sargas, viszont a trichomak strukturajat alkoto borszoveti sejtek tartalmaznak nem keves antociant, ami miatt lilanak tunik az egesz gyanta, ha ugy gyujtik, hogy a trichomak bazalis resze is eltavolitasra kerul.
 

what_can_there

Well-known member
Hoztam hetvegi kepeket, szerencsere karcolas nelkul tuleltek a fagyokat, tehat zakatol tovabb a kisvasut. Karacsony elott azert majd kiszedem oket, mert meg kepesek es elkezdenek revegelni. Kicsit beleturtam a haze viragokba es azt tapasztaltam, hogy szep barnak a magok, ugyan nem sok es nem is nagyok, de legalabb rendesen beertek.

picture.php


picture.php


picture.php
 

hobbi ur

Active member
Nekem ugy tunik, hogy a gyanta atlatszo, vagy sargas, viszont a trichomak strukturajat alkoto borszoveti sejtek tartalmaznak nem keves antociant, ami miatt lilanak tunik az egesz gyanta, ha ugy gyujtik, hogy a trichomak bazalis resze is eltavolitasra kerul.

azannya peckit demegnéznémazokata bőrszöveti témát :O érdekel

a lényeg, hogy a felcsúti kisvasútad tuggyon továbbzakkatolni 'e!!! nájsz!
 

GK_420

Active member
Nekem ugy tunik, hogy a gyanta atlatszo, vagy sargas, viszont a trichomak strukturajat alkoto borszoveti sejtek tartalmaznak nem keves antociant, ami miatt lilanak tunik az egesz gyanta, ha ugy gyujtik, hogy a trichomak bazalis resze is eltavolitasra kerul.
Szóval lila! :D Szép. Akkor ezek már csak mag nevelésre vannak fent ezek szerint.
 

what_can_there

Well-known member
Szóval lila! :D Szép. Akkor ezek már csak mag nevelésre vannak fent ezek szerint.

Igen, egesz osszel csak magot neveltem a foliaban, kicsit banom is, mert amugy prima bugakat szokott adni a hely. Igazabol ezek is keszen vannak mar a maggal, csak azert hagyom oket, mert kivancsi vagyok, hogy meddig birjak a fagyokat.
 

what_can_there

Well-known member
A heten vege lett a bulinak, lekaptam az utolso virgacsokat is. Csinaltam par kepet a gyantamirigyekrol, a minoseg lehetne jobb is, de sajnos csak erre voltam kepes allvany es rendes objektiv nelkul. Az azert latszik, hogy a trichomaknak csak az alapi resze szinezodott el es a fejek maradtak szintelenek illetve az erettebbek tejszeruek. A magok sikerultek, lett 5 haze hibrid kulonbozo anyaktol (skunk, maple leaf, og, x18, vcdc), meg a tiszta haze x haze-t is sikerult megcsipni, igy elegetten zarom az evet.

PCK:

picture.php


picture.php


picture.php


Maple Leaf:

picture.php


Haze:

picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top