What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Teljesen az elejéről.

GK_420

Active member
Meddig ástál le? Nagyon kötött az a talaj, ilyen az udvar közepére illik nem kertbe. Ezt nem hiszem hogy áttöri a gyökérzet rendesen szóval teljes talajcsere kéne egy jó 50 liter legalább tövenként. De ha így is teszel akkor is kéne körbe más növényzet is mert ez úgy hülyeség ahogy van...bár a policehun beleillene az általános gyakorlatban. :D Mit nem tudsz egyedül? Ásni vagy sétálni vagy nem bírsz el 20kg földet?
 

buddha91

Member
60-70 centit ástunk le. Aztán egy lapát trágya egy lapát föld, de majd még ki lesz ásva még egyszer és perlit lesz bele keverve. Esélytelen, hogy valaki aki fel is ismerné, meg is látja.
 

buddha91

Member
Túl sokan jártálnak az erdőbe gombázni meg ilyenek. Ott előbb észre vennék. De még lehet, hogy fog menni gerillába is.
 

God_Speed

Member
Szerintem egy égigérő gyantás ”bűzös” bokor még annak is szemetszúr aki nem is tudja hogy kender létezik. Gyanítom nem egy 10ezres település így sejtem hogy tudja aprajafalva hogy kik a helyi huncut ifjak, nem kell hozzá majd nagy nyomozói munka!
Az erdő az mindenkié, szerintem se légy lusta!

Pacsi
 

buddha91

Member
Teljesen igazad van. 500 fős faluról van szó. De hallgatok rátok, megy gerillaba, csak a megfelelő hely még nincs meg, da ma megint megyek kutyát sétáltatni. :D
 

buddha91

Member
Auto viragzot tudna valaki ajánlani ami elég igénytelen egy kezdőnek? Nem az a legfontosabb, hogy kilok legyenek rajta, hanem hogy be lehessen rajta gyakorolni.
 

Pillang

Well-known member
Múltkor már megtaláltad a helyet, az jónak tűnik. 50 euro értékben tudsz autot, meg fotóst is rendelni.
 
M

Mackosajt

Auto viragzot tudna valaki ajánlani ami elég igénytelen egy kezdőnek? Nem az a legfontosabb, hogy kilok legyenek rajta, hanem hogy be lehessen rajta gyakorolni.
Kilót egy autóról se fogsz leszedni. :D
 

buddha91

Member
Legyszi ajánlj valami konkrétakat. Eskü nem foglak hibáztatni ha elbaszom. Amugy az egyik pakkos magom kicsírázott. Holnap készülök beföldelni.
 
M

Mackosajt

Nem autoztam sokat, talán idén lesz 1-2 tő csak "szórakozásból" lesz, ami lesz alapon. De válassz valami klasszikust szerintem. Super Skunk pl.
 

buddha91

Member
Néztem már de csak non-feminizedbe találok. Az nekem nem lenne jó kezdésre ikor még csak alufóliába láttam ilyet :D
 
K

kukta

Üdv, egy pár észrevételt megosztok ha lehet...a közeget teljes mértékben kicserélném. 1:1arányban trágya és föld az totál leégés lenne. Egyébként milyen trágya tehén, csirke, disznó? Mert nem mindegy meg az sem hogy érett vagy friss mert az utóbbi könnyebben kiégeti a növényt. Egy egyszerű keverék pl. 50liter tőzeghez kb 15 l komposztált marhatrágya, esetleg dobhatsz hozzá valamilyen 6.5-7 ph értékű virágföldet. Tudom hogy ez több pénzbe és időbe telik mint a trágyarakásról odahordani a cuccost, de sokkal hálásabb lesz a növény egy lazább nem szarrá trágyázott közegben. A hellyel kapcsolatban, én a gerillát választanám a kert vége helyett ha: a kertben nincs olyan hely ahova álcázva is el lehet ültetni, család vagy rokon is kijár a kertbe, ha van kertszomszéd vagy közeli szomszéd, utcáról be lehet látni....stb.
 

Quakes

New member
Ha jó látom az aljára tettél egy rétegben trágyát. Azt én lefelé még beásóznám és összedolgoznám jól a talajjal mégpedig azért, hogy mikor arra szintre érnek a gyökerek nehogy +égesse még akkor is ha ezt így csak esetleg foltokban tenné.
 

buddha91

Member
Rétegesen raktuk. A képen kb már fele vissza van dobálva, sokkal mélyebb volt. Egy pár lapát trágya az aljára, aztán pár lapád föld, és utána össze forgattuk és így végig. Szóval végül nem rétegesen lett. A tetején van egy vastagabb laza földréteg.
 

God_Speed

Member
Szerintem a trágyák is keverve jók mindegyik más miatt sztár! Ha teheted és van a faluban keresd a nyulas embert! Érett nyultragya varázslat egy kis tyuktragya rögtön elérhető csak éget úgyhogy ésszel, mellé esetleg juh vagy kecsketragya, pár napig gyűjtsd a kV zaccot az is mehet bele hasonló mennyiségben fahamu és ha van komposzt az is egy kicsi. Szerintem falun ezt mind megtalalod osszekevered földdel amíg kiultetsz hagyod pihenni és mehet bele az égig erő paszuly!
Azért hozzáteszem hogy Szerintem de ahogy előttem is fogalmaztak csináld ahogy szeretnéd!
Magból szerintem Mazar, AK47, Big Bud!
Ezekbe hiba nincs ütnek mint a szög és combos növények!
Exkalapot olvasd át és ha magról mész ideje lenne elvetni hogy had erosodjenek meg!
 

buddha91

Member
603ff.jpg


Ez egy pakkos csíra, szépen nő. A héten rendelek magokat 2x3db automazar lesz bushdoctortol.
 
Top