What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Bemutatkozások

C

chromegamix

picture.php
 

1MM0RT4L

Member
Üdv mindenkinek, Immortal voltam itt is ott is nincs változás :) jönnek majd a naplók hamarosan indoor, outdoor mindenjátszik !
 

Kukutyin

Member
Ha már úgyis rommá van offolva egy utolsót iderakok(részemről).

"én mindenkit arra szeretnék kérni, hogy tartsa magában a gyűlölködő megnyilvánulásait, akár felém, akár más felé. ez az icmag, nem a magyar putri, ennek megfelelően viselkedjen mindenki ha kérhetem.

valamint ha lehet senki ne fontoskodjon feleslegesen... mert úgyse lesz moderátor csak azért mert eldöntötte, hogy az akar itt lenni."

Bizony Chrome ezt te írtad, én rámutattam arra, hogy elég toxikus vagy ennek a közösségnek, mire te mit csinálsz?

"tartsa magában a gyűlölködő megnyilvánulásait... akár más felé.. ennek megfelelően viselkedjen mindenki ha kérhetem."
 
Figyelj már te fogyatékos bohóc csak miattad csak ezért nem fogok írni inkább semmit. ;) Aztán menj el inkább a jó büdös kurva anyádba impotens kis fasszopó kutya. :) Igaza volt itt a srácnak ez a részleg egy nagy halom szemét csak ilyen emberekkel mert semmi más nem megy csak a rosszindulat. Én léptem innen is majd ez a büdös kutya csinálja amit akar nekem nincs szükségem itt semmire csak segíteni jövök fel de majd ez a bohóc króm megold mindent. Hajrá szevasztok!

Ja és a 25 húzodzkodásoddal egy igazi bohóc lehetsz azt bemelegítésnek lenyomom te szánalmas 40 éves kisfaszú korcs. :tiphat:

Az ilyen megsértődök lelépek témát felejtsük már el légyszi!Főleg te Gk, te tartod össze az egész fórumot, ne fordulj el tőlünk.. Ez egy fórum ahol megosztjátok/juk egymással a tudást és a segítséget/tapasztalatokat, attól hogy króm ennyire poenosnak képzeli magát nem jelenti azt hogy az is, sőt.. Nemkell foglalkozni az ilyen nyomorultakkal, mert az aztjelentené h az ő szintjére süllyedsz, nemkell róla egyszerűen tudomást venni
 
csak járni nem tudsz. :biggrin:

láttam egyszer egy ilyen arcot, felül ki volt gyúrva és a kocsiból magyarázott, hogy "van valami probléma" amiért csúnyán néztem rá, mert egy kereszteződésben majdnem belém jött. aztán máskor láttam, hogy tolókocsis szegény és kb akkorák a lábai, mint vadlábnak a ne légy baromból. te is valami ilyesmi lehetsz.

Válj már le innen te senkiházi, hogy jössz te ahoz, hogy ilyennel példálózz? Ki a fasz kiváncsi rád?? Teljes szivemből kivánom neked, egyedül neked a családodban, hogy egyszer tolószékbe kerülj és soha ne álj fel onnan te rohadt köcsög! :) Majd akkor talán fölfogod amiről beszélsz, NEM KIVÁNCSI RÁD SENKI NE RONTSD A KÖZÖSSÉGET! Nem értem mit tudsz ebben ennyire élvezni, probáltál már normális lenni?
 

Gandalfi

Member
Az ilyen megsértődök lelépek témát felejtsük már el légyszi!Főleg te Gk, te tartod össze az egész fórumot, ne fordulj el tőlünk.. Ez egy fórum ahol megosztjátok/juk egymással a tudást és a segítséget/tapasztalatokat, attól hogy króm ennyire poenosnak képzeli magát nem jelenti azt hogy az is, sőt.. Nemkell foglalkozni az ilyen nyomorultakkal, mert az aztjelentené h az ő szintjére süllyedsz, nemkell róla egyszerűen tudomást venni

Vajon vissza jon es megment minket? :cry: :violin:
 

Son of Soil

Member
Az ilyen megsértődök lelépek témát felejtsük már el légyszi!Főleg te Gk, te tartod össze az egész fórumot, ne fordulj el tőlünk.. Ez egy fórum ahol megosztjátok/juk egymással a tudást és a segítséget/tapasztalatokat, attól hogy króm ennyire poenosnak képzeli magát nem jelenti azt hogy az is, sőt.. Nemkell foglalkozni az ilyen nyomorultakkal, mert az aztjelentené h az ő szintjére süllyedsz, nemkell róla egyszerűen tudomást venni

LOL Bazmeg akkorát nevettem, így kora reggel, köszönöm :D
 
LOL Bazmeg akkorát nevettem, így kora reggel, köszönöm :D

Igazân nincsmit! De joltudod h nem viccnek szantam :) Ahogy vege lett zknak o jott es elkezdte nyitni a topikokat, foglalkozott vel stb. meg kurvara kivancsi vagyok az outos napljoara is amugy :dance013: Ne nyomassuk mar a viccet ebbol is mert ez pont nem az a tema
 
Muszaj a hulyesegeket még terjeszteni is?

Folyton offol meg tolja a hulye hszokat..
De amugy te vágtad őket? :biggrin: Mert a csavo aki a videon az első, elég kottásnak tunik és gk is mindig ezzel jott, hogy na mer sadmin kivan gyurva és azthiszi bármit megtehet.. :dunno: Ugyhogy hiheto volna a sztori, de persze én nem tudok semmit egyiköjűkről sem, ezért kérdem
 

Gandalfi

Member
Folyton offol meg tolja a hulye hszokat..
De amugy te vágtad őket? :biggrin: Mert a csavo aki a videon az első, elég kottásnak tunik és gk is mindig ezzel jott, hogy na mer sadmin kivan gyurva és azthiszi bármit megtehet.. :dunno: Ugyhogy hiheto volna a sztori, de persze én nem tudok semmit egyiköjűkről sem, ezért kérdem

Nem offold, sőt le is hülyézel.. Kicsit vegyél vissza mert nem ártottam neked.
 

iwantmorebuds

Active member
Folyton offol meg tolja a hulye hszokat..
De amugy te vágtad őket? :biggrin: Mert a csavo aki a videon az első, elég kottásnak tunik és gk is mindig ezzel jott, hogy na mer sadmin kivan gyurva és azthiszi bármit megtehet.. :dunno: Ugyhogy hiheto volna a sztori, de persze én nem tudok semmit egyiköjűkről sem, ezért kérdem

Nemtudok egyikrol se semmit, GK felszokott nezni csak nem szol hozza semmihez...
 

Gandalfi

Member
Mindegy, ha kicsit is tudtok olvasni a sorok között akkor már kiderült nektek is hogy GK = sadmin. Érdekes hogy pont akkor volt bannolva GK amikor sadmin lehúzta az embereket és bezárt az oldal. Közben már GK itt írogatni kezdett hogy itt lesz majd elérhető. Az csak olaj a tűzre hogy mint itt valamelyik témában GK jelezte hogy amúgy is ide akart hozni embereket.
 

Latest posts

Latest posts

Top