What's new

..Indoor Photos Gallery..

SDOGNESIA by WARR

100% bio

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



more info

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?p=5758784#post5758784


cheers from poland brothers !
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
.
Je to dlhsi cas a povodne som chcel reagovat na starsi prispevok ci "polemiku"
medzi Fluffym a Sensim..Ci je alebo nie je Amnesia hodna zachovania v matkarni..

to tak nebylo :biggrin: to bylo o tom, že sensi23 dal přednost amnesii před chemsour7, tak jsme se bavili co je lepší, pro mě chemsour, dává víc, o obsahu pryskyřice se netřeba bavit, a silou amnesii zcela převálcuje.. nicméně, když má sensi23 místo na pět matek, tak nebude držet 5 řezanů různých dieslů(má ještě sssdh, sourcollision a riri), ale bude chtít i něco jiného, amnesia je fajn, ale jsou lepší řezany super silver haze imo.. já taky letos nepojedu chemsour, ptze mně stačí ecsd a sssdh, ale ten chemsour7 má něco do sebe, je to kladivo.. můžu pokuřovat amnesii celý den, a cítit se fajn, pak ale večer ubalím chemsour, a tento prrořízne tak, že amnesia vypadá jak zelíčko pro holčičky :biggrin: což taky je.. takové ženské hulení.. chemsour7 nemá lepší chuť než amnesia, neni to lung candy, ale ten effect je i lepší než ecsd, trvá a trvá.. nutno dodat, že ale žádný diesel nepřeválcuje opravdovou haze, což amnesia neni..

jo a pro milovníky amnesie musim říct, že jsem jel řezan jackonesia od R2 a kvalita stejná, ovšem výnos úplně někde jinde :biggrin: stačí se zeptat šunka másla :ying:
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Sia KALI!

Sia KALI!

Vdaka bohu za reinkarnaciu:biggrin: Som rad ze nas tu bude mat kto podpichovat hehehe
Trosku som nadsadil,aby som ta vyprovokoval a podarilo sa:biggrin:
Dlhsie som tu nebol..takze zatial som nemal prilezitost otestovat tieto nove kousky,
ale som si isty ze stoja za to..Ked ta tak strhli na OG/Chemacko/Dieselovu stezku..
A to si sa mi poskleboval,jak to ze ma tak tieto kysle bonboniky zaujali....

"P"
 

sensi23

Active member
Veteran
to tak nebylo , to bylo o tom, že sensi23 dal přednost amnesii před chemsour7, tak jsme se bavili co je lepší, pro mě chemsour, dává víc, o obsahu pryskyřice se netřeba bavit, a silou amnesii zcela převálcuje.. nicméně, když má sensi23 místo na pět matek, tak nebude držet 5 řezanů různých dieslů(má ještě sssdh, sourcollision a riri)
Zdar brachu!!
konecne ses tu objevil uz jsem nedoufal..
Ve skutecnosti je to tak ze jsem vlastne prednost nedal ani jednomu..
amnesia haze mi voni vypada a chutna nejlepe z haze hybridu co jsem zatim okusil chutna mi to i vic nez 60.denni pheno ssh..
chemsour 7 sice dela sterilni banany,ale jeho chut,vune vzhled,sila atd jsou autenticke..strasne to v sobe prenasi riri cut ovsem o hodne jednodussi rostlina s bombastickym vynosem a mnohem kratsi dobou kvetu (63 dnu staci az az )
oba strainy u me maji VIP misto v matkarne..naopak riri cut uz jsem vyradil protoze chemsour ho proste predcil
momentalni stav v matkarne:
larry OG (mightyka cut)
chemsour7 (sunka cut)
amnesia haze (core)
sssdh (reservoir refix-seed selction)
blue monkey (mr.fluffy-seed selection)
sour collision (FMS-seed selection)
LBK (FMS-seed collection-zatim probiha selekce z 4 samicich rostlin)
Scott s OG (rare dankness-zatim probiha selekce z 5 rostlin)
par fotek at se vi o cem mluvime
picture.php

picture.php


picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Vdaka bohu za reinkarnaciu:biggrin: Som rad ze nas tu bude mat kto podpichovat hehehe
Trosku som nadsadil,aby som ta vyprovokoval a podarilo sa:biggrin:
Dlhsie som tu nebol..takze zatial som nemal prilezitost otestovat tieto nove kousky,
ale som si isty ze stoja za to..Ked ta tak strhli na OG/Chemacko/Dieselovu stezku..
A to si sa mi poskleboval,jak to ze ma tak tieto kysle bonboniky zaujali....

"P"

ha! provokace.. no na tú stezku mě strhla kusharella.. poškleboval jsem se proto, že jsem myslel, že jde o nudné indiky.. což chemdog taky asi je, ale já nevím, žádný legitimní řezan toho ani og kush jsem nepěstoval, ale už se na tom pracuje..

můžu říct jenom k sour dieslu, že je sativa dom.. dobrá chuť, stav ok.. nic o čem by se dalo básnit, ale konzistentní kvalita, když uvažujeme hybrid, který se časem stal heirloomem, jako skunk1, big sur hollyweed, trainwreck, blueberry, herijuana, marleys collie etc... ale pro mě sd na rozdíl od zmiňovaných nechytá plíseň, takže je to geniální rostlina, miluju ten stretch, no blue berry je možná o stupínek výš v efektu než ostatní zmiňované, ale zase je to polosladký až sladký smoke, a to já radši suchý smoke jako sd..

ano chemsour7, mě šokoval kvalitou efektu.. neni to moc chemdog, je to speciální selekce sour diesel dom, ale v efektu je to víc body high, velmi silné body high, které se stupňuje(asi trochu chemdog vliv).. měli bychom dát respekt členovi zde, který se jmenuje sto a který to vyselektoval :respect:

nicméně jsem všechny ty diesly pokřížil s bangi haze z jistého důvodu :biggrin:

hodně zdaví ti přeju :ying:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Zdar brachu!!
konecne ses tu objevil :party: uz jsem nedoufal..
Ve skutecnosti je to tak ze jsem vlastne prednost nedal ani jednomu..
amnesia haze mi voni vypada a chutna nejlepe z haze hybridu co jsem zatim okusil chutna mi to i vic nez 60.denni pheno ssh..
chemsour 7 sice dela sterilni banany,ale jeho chut,vune vzhled,sila atd jsou autenticke..strasne to v sobe prenasi riri cut ovsem o hodne jednodussi rostlina s bombastickym vynosem a mnohem kratsi dobou kvetu (63 dnu staci az az )
oba strainy u me maji VIP misto v matkarne..naopak riri cut uz jsem vyradil protoze chemsour ho proste predcil
momentalni stav v matkarne:
larry OG (mightyka cut)
chemsour7 (sunka cut)
amnesia haze (core)
sssdh (reservoir refix-seed selction)
blue monkey (mr.fluffy-seed selection)
sour collision (FMS-seed selection)
LBK (FMS-seed collection-zatim probiha selekce z 4 samicich rostlin)
Scott s OG (rare dankness-zatim probiha selekce z 5 rostlin)
par fotek at se vi o cem mluvime


jj riri je čajíček :biggrin: prvně co jsem jel chemsour7(sto cut) tak jsem sekal v 58. dnu, a podruhé jsem to nechal do 84. dne květu :biggrin: a ta druhá sklizeň ztratila něco na chuti, ale trvání efektu se prodloužilo a to bodyhigh.. fffffffffffff :woohoo:
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Yo,yo Kush&Rella

Yo,yo Kush&Rella

no na tú stezku mě strhla kusharella..

Tiez som nemyslel ze po 25-rokoch lasky ku konopke,dokaze so mnov niaka rastlina este tak zamavat..No co uz..Zahorel som laskou
picture.php
hehehe
picture.php


PS: Nadherna Amnesia Sensi..Tak uzasnu aromu aku nesie zo sebov tato kraska,
som necitil nikdy pred nov a ani po nej..hmmm
picture.php


Budem sledovat ako pokracujes zo selekciou Scota...

"P"
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
ha!

nicméně jsem všechny ty diesly pokřížil s bangi haze z jistého důvodu :biggrin:

hodně zdaví ti přeju :ying:

Zdar kámo,
som rád že si zpět. První selekce se pomalu blíži ke konci.
Myslím si že je to smrtíci kombinace. Tak doufám že tě potěší pár záběrů.

Více pak v mém vlákne, nebo zatim albume.

EngeHaze #D
picture.php


EngeHaze #F
picture.php


EngeHaze #G
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
to víš, že mě to potěšilo :woohoo:

G je pořád tvůj favorit? se dost proměnila... foxtails! A, F, a D vypadají macatě... co cítíš nosem? :biggrin:
 

sensi23

Active member
Veteran
CHEMSOUR # 7 (sto cut) 63.den květu

CHEMSOUR # 7 (sto cut) 63.den květu

750W
Voodoo Juice,Alga grow,Alga bloom,Green Sensation
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

sensi23

Active member
Veteran
SOUR COLLISION (FMS collective) 63.den květu

SOUR COLLISION (FMS collective) 63.den květu

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

sensi23

Active member
Veteran
LADY BERRY KUSH (FMS collective) 63.den květu

LADY BERRY KUSH (FMS collective) 63.den květu

picture.php


picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
AMNESIA HAZE (core cut) 63.den kvetu

AMNESIA HAZE (core cut) 63.den kvetu

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

PERIPHERY

Member
Veteran
Nadherne rastliny sensi!
A velky :respect: Radviho praci,skutocne klobuk dole,
SOUR COLLISION & LADY BERRY KUSH wow,wow,wow!!

"P"
 

sensi23

Active member
Veteran
Nadherne rastliny sensi!
A velky :respect: Radviho praci,skutocne klobuk dole,
SOUR COLLISION & LADY BERRY KUSH wow,wow,wow!!

"P"
Ahoj Peri :thank you:
Ano Radviho praci opravdu hluboka poklona :respect:..momentalne se chystam na vykveteni dalsich 3 phen LBK a uz se nemuzu dockat co tato super rostlina jeste predvede..
sour collission je zemito dieselova extaze s brutalnim az spacim efektem :D
Silou to pripomina blue kush z tvoji selekce
mej se krasne :ying:
 
Top