What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Egy jó süti.

retek

Member
Sziasztok!
Még októberbe írtam ezt a 20g félszáraz cuccot sütibe, ami kórházbakerülős "thc mérgezéses" volt, és hogy ez milyen potens lehet.
Na tehát ez az én szeptemberi cuccom volt, letört pár ág, akkor még nem gondoltam hogy milyen potensek (határból származtak) haver kért belőle, ezt a mennyiséget megcsinálta sütibe nem ivott rá alkoholt, de olyan szarul volt mentőt kellet rá hívni.
Azt mondta nagyon beparázott , halálfélelme volt, kórházba mondták hogy thc mérgezése van, ez nekem is fura volt hogy ilyen van meg hogy ennyitől.
Füstölve próbáltam, kb. olyan potens mint a "bolti" és inkább agyi hatás.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
feküdt volna le aludni a picsába.. lelkisérültek és/vagy pszichés kórtörténelemmel a családban nem is kéne eröltetni..
ilyen nincs hogy téhácé mérgezés.. azt nem mondhatják öreg be vagy szakadva mint a szar takarodj aludni..
mi ebből a tanulság kés villa kender nem gyerek kezébe való.
 
szerintem csak tapasztalatlanul érte az érzés és beparázott. mi is volt, hogy olyat ettünk, hogy elgondolkoztunk, hogy ebbe tényleg csak trimm van-e. a válasz nem derült ki, de elvileg igen. lol
 

Pillang

Well-known member
Lehet, hogy ez elhamarkodott kérdés volt. Gondolom, alkoholban kiaztatom a morzsalekot, aztán olajjal keverem és elparologtatom a végén az alkoholt.
Más: Ami engem egyre jobban foglalkoztat, az a bubble bag. Modoktol kérdezem, nyithatok ezzel kapcsolatban egy új "thread"-et?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem, alkohollal áztatod és a szeszt párologtatod majd el, és a maradék olajat használod

olajkészítés vagy mire gondolsz, felőlem azt nyitsz amit akarsz csak jó helyen
bubble, mint waterhash ?
 

Pillang

Well-known member
Waterhash nem tudom mi az, Bubble bag a sok zsák egyben, aljukon szita, mindegyik sűrűbb, mint az előző, jéggel kell keverni a cumot.
 

dev.

Well-known member
Az biza nem jó, de már találtam egy alkalmas eszközt, amit be is szereztem. :D
Eddig pamuton szűrtem, de körülményes mert sokat felvesz maga az anyag, meg egy forró golyót amúgy sem egyszerű facsargatni... Na ezzel nem lesz ilyen probléma.
 

Attachments

  • 41HMXNFBPFL.jpg
    41HMXNFBPFL.jpg
    17.6 KB · Views: 38
Last edited:

GK_420

Active member
Az biza nem jó, de már találtam egy alkalmas eszközt, amit be is szereztem. :D
Eddig pamuton szűrtem, de körülményes mert sokat felvesz maga az anyag, meg egy forró golyót amúgy sem egyszerű facsargatni... Na ezzel nem lesz ilyen probléma.
NA ez jó tipp! Mindig ruha anyaggal szórakoztam és nem volt egyszerű, ez tuti siker, köszi! :thank you:
 

dev.

Well-known member
Mondatni tökéletes eredmény született, morzsa szinte egyáltalán nem található benne, és jóval kevesebb a veszteség. A visszamaradt trimm is jó "száraz" volt. Nevetségesen egyszerű művelet így a szűrés, aki komolyabban vajazik, nagy hasznát veszi.
 

KovKris

Member
Srácok, ha trimmből akarok vajat készíteni, akkor a trimmnek még "nedves" formában kell e alapanyagul szolgálni vagy ha kiszáradt akkor is elkészíthető belőle ? Vagy egyáltalán nem mérvadó? Azért kérdem mert pár nap és szüret és ha úgy van akkor úgy készülök!
 

Latest posts

Latest posts

Top