What's new

Egy jó süti.

eddyweed

New member
Hello
Azért nyitottam témát mert szeretnék sütit csinálni de még nem csináltam egyszer se. Van valakinek valami jó kis receptje?
Idáig nekem ez a vajas téma tetszik, annyi gramm vaj amennyi fű és aztán összefőzni egy fazékban utána leszűrni és abból a vajból mehet a süti.
 

Medicropper117

Active member
Igy van. A vaj a lényeg. Utana lehet akarmi. Brownie, muffin. Akár még rántotta is ha jol csinalod.
6db mutfinhoz elég kb 50g bár ezt neked kell kitapasztalni mert ha gyenge (1-1 aranynal nem az...sőt, bitang eros kell legyen) akkor lehet tobb kell.
Trimm és levél is megfelel a vajhoz amugy.
 

eddyweed

New member
Igazából az egész növényt beletesszük :) sajna nem lett valami sok és elég levegős bugák vannak rajta :( ma lecsíptem feltettem száradni a padlásra, aztán majd érlelem egy kicsit. Ha mondjuk van 50 g füvem ahhoz 50 gramm vajat használjak ?
 

eddyweed

New member
Ha beérik biztosan jó lesz :)

Ma akartam nyitni egy naplót mert volt kint az udvaron egy Ice Cool Fem. növények a virágzási idő 3. hetében járta hölgy 1,2 méter magas. Ma elmentem két haverommal, délután bicózni, és a tesóm is elment otthonról. Hazajöttünk 7 óra körül és miután elmentek a haverok hátramentem megnézni a kicsikét de nem volt ott valami patkány bemászott és ellopta :mad: kihúzta tövestől az egészet. Megtanultam hogy senkiben nem bízhat az ember még a haverjaiban sem, Valószínű valamelyik elvitte, még jó hogy nem raktam ki többet :( Maradok a benti termesztésnél.

Attól még a süti meglesz, csak gondoltam megosztom veletek.
 

GK_420

Active member
Gratulálok, hamarosan ezek a jógyerekek a rendőrségen is a te neveddel mosdatják majd magukat.
 

GK_420

Active member
Nem is csak ha elkapják őket...jó lesz otthon termelgetned ilyen háttérrel. 5 tő fölé ne menj meg 10g virágnál több ne legyen...
 

eddyweed

New member
Nem mondtam neki hanem észrevette mikor jött hozzám, nem voltam elég óvatos. Pár hete egy ismerősömtől elloptak 7 növényt az udravból, és ő is arra a személyre gyanakszik akire én, így utólag kiderült. Csak nem fogom tudni rábizonyítani az a baj.
 

GK_420

Active member
hol kéne bizonyítanod? Feljelented? Hehe...verd nyakon te gyökér...mit játszotok vele? Ketten elveritek ha a haverotok nem lesz nehéz. Na hajrá addig ne is írj amíg hagyod magad meglopni...
 

Kukutyin

Member
Azt tedd hozzá GK, hogy aki hagyja magát meglopni a haverja által. Milyen haverjaid vannak neked eddy? Tudod madarat tolláról... ha pedig te úgy érzed nem vagy olyan, akkor nincsenek olyan barátaid.
 

dev.

Well-known member
Nemrég csináltam némi vajat trimmlevélből, ez az első alkalom, és rohadt büdösnek érzem. Ez normális?
 

GK_420

Active member
Jó illata és íze van...:D Teába téve a vajat tiszta kender ízt illatot ad. Más szaga nem kéne legyen...túlhevítetted vagy elfőtt esetleg?
 

dev.

Well-known member
Vajból csináltam, zöld színű, érződik rajta a kender, de ha nem tudnám miből van, inkább csak növényszagúnak mondanám.
 

Latest posts

Latest posts

Top