What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary!

what_can_there

Well-known member
Itt az ujabb tozsdei buborek, vegyetek kannabisz reszvenyeket, M[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]é[/FONT]sz[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]ros L[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]ő[/FONT]rinc aj[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]nl[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]s[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]val! ;)


https://www.iforex.hu/landing_pages/br2/hu/CannabisTrade/?content=CannabisTrade&SID=501778


[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]tővé vál[/FONT]
 

Alanbrown88

Member
Azt látom, örülök is neki de még sose nem használtad a cuct?

Óóódehogyisnem :biggrin: Sajna eddig mindig másét...:woohoo:
Pozitívum hogy a legelső óta egyáltalán nem kívánom az alkoholt.
Előtte volt hogy jajj de jó vóna legurítani egy söröcskét. De már ez megszűnt és inkább undort érzek ha a téma a pia.
 

Solon

Well-known member
Pedig nincs is jobb, mint egy jointot lekísérni egy kis sörrel, amíg lágy basszus simogatja a a középfül csontokat, nincs itthon az asszony most is ezt a kombót tolom. Egy rendes hedonista politoxikomán, mint amilyen én is lennék, mindent magába töm, nem szarozik. Itt nem válogatunk, ez nem a hanyatló nyugat! :D
 

Salátafej

Active member
Sör pedig szerintem nagyon jó kiegészítés , úgyis kell a folyadék , az ízek szerintem harmóniában vannak , a komló közeli rokon . Tiszta hasznos növények. Dupla méregtelenítés. Ha már ajánlom :p Pale ale-t , szoktam olykor, citrusosabb kenyér íz ..
A pálinka számomra a gyümölcs meggyalázása (erős, biztos van ebből is amúgy jó, én nem érzek ízeket ha valami szétmarja a pofámat. )
 

Solon

Well-known member
Kettészakadt társadalomért felesleges annyira nyugatra menni -és az nem is nyugat, hanem gyarmat :D -, itthon is van gond, lehet csemegézni jutyubon. Kérdés, hogy eldugjuk őket, vagy foglalkozunk a valós problémával? Oktatás, egészségügy, szociális ellátórendszer fejlesztése, ja hülye vagyok, ezek nem növelik a GDP-t. Azért kíváncsi vagyok, hülyült-e annyit a társadalom, hogy trumpli megint nyerhet-e egy választást.


[youtubeif]TpIsqzpHmEs[/youtubeif]




[FONT=&quot]Amit elfelejtek mindig hozzátenni, hogy ezt a „Make America Great Again” szlogent, hogy a faszba lehet beszopni? 50-es 60-as évek amerikai ipari fellendüléséhez kellett egy szétbombázott Európa és egy fejletlen Kína, nos ezekből egyik sincs meg jelenleg. Akkor ezt, hogy is akarják visszahozni? Monnyuk nálunk is működik a recept. :)[/FONT]
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
Értem én és egészségetekre ha jól esik de speciel nekem a fű elpusztította az alkohol iránti mindennemű vonzalmamat. Én ezt annyira nem is bánom. Elvagyok nélküle :)
 

Alanbrown88

Member
Osztrákiában mennyire toleránsak a kannabisz tèmát illetően?
Otthoni termesztèsre gondolok pl.
Gondolkodok a kiköltözèsen mert már hányinger kap el ettől a orbáncgengszter pereputtytól.
 

Kukutyin

Member
Hát nem késelnek meg mint otthon. Van így is sok ember akinek nem tetszik, fel is jelentenek - de ami utána van az a nem mindegy. Nem dugnak egy kis cellába rögtön ha elég bátor vagy összehozni egy SoG-ot.
 

anyu

Member
Északra ne menj, birtoklás, terjesztés zéró toleranciás svédeknél, finneknél . 18 év alattiak szokták első alkalommal megúszni figyelmeztetéssel. Finneket ez nem zavarja, termesztgetnek, fogyasztgatnak.



Osztrákiában mennyire toleránsak a kannabisz tèmát illetően?
Otthoni termesztèsre gondolok pl.
Gondolkodok a kiköltözèsen mert már hányinger kap el ettől a orbáncgengszter pereputtytól.
 

Alanbrown88

Member
Annyit tudok hogy ami itt van(MO.) az már az ingerküszöbömet túlhaladta. Olyan ideg van bennem,kimondani nem tudom. Szeretnèk egy kis nyugit, ennyi. Teszek is ezèrt a jövőben. Nem látok sok esèlyt arra hogy bármi vagy bárki kitúrja a kiskirály èlősködő senkiházi gárdát a trónról..
Esetleg mèg egy Isten hátamögötti tanyán el tudom kèpzelni itthon.
 
Last edited:

Salátafej

Active member
Nem a f*szt nem, még gurulni is fognak róla eféle,lefelé,elfelé..
Én tinédzsörként, hót szartam a szabályokra , szerencsére ez a jó tulajdonságom a mai napig megmaradt. Hazudnék, ha azt mondom ne vágytam volna el, főleg az elmúlt sutyiban termesztéses idő alatt... de én jól érzem itt magam, itt nőttem fel... menjenek, inkább mások :D
Csak pozitívan.. blah..blah..
 

Solon

Well-known member
Ne vedd sértésnek, mert nem annak szánom. Kicsit sokat vársz a fűtől és keveset magadtól.
 

Alanbrown88

Member
Lehet ez jött le abból amit leírtam.
Az előző mondatom picit túlzó volt. Csak hát kimerültem az èvben elèggè. Túlóratörvèny nèlkül is szarrá túlóráztam magam.Pusztán csak várom a saját mannám ami picit ellazít vègre.
Az meg hogy mit várok magamtól,visszanèzve az èvet,nem gondoltam volna hogy ennyit haladok. Elèg sokat vártam magamtól ès ahhoz tartottam is magam.Nem volt egy felhőtlen èletem eddig,de már kezdek egyenesbe jönni.
 

anyu

Member
Alan ismerős a helyzet, próbálj meg sokat sportolni, a tanya jó ötlet. Azert vagy ezen a fórumon is, mert keresed, hogy tudsz kikapcsolni, lazitani.



Lehet ez jött le abból amit leírtam.
Az előző mondatom picit túlzó volt. Csak hát kimerültem az èvben elèggè. Túlóratörvèny nèlkül is szarrá túlóráztam magam.Pusztán csak várom a saját mannám ami picit ellazít vègre.
Az meg hogy mit várok magamtól,visszanèzve az èvet,nem gondoltam volna hogy ennyit haladok. Elèg sokat vártam magamtól ès ahhoz tartottam is magam.Nem volt egy felhőtlen èletem eddig,de már kezdek egyenesbe jönni.
 

Solon

Well-known member
Lehet ez jött le abból amit leírtam.
Az előző mondatom picit túlzó volt. Csak hát kimerültem az èvben elèggè. Túlóratörvèny nèlkül is szarrá túlóráztam magam.Pusztán csak várom a saját mannám ami picit ellazít vègre.
Az meg hogy mit várok magamtól,visszanèzve az èvet,nem gondoltam volna hogy ennyit haladok. Elèg sokat vártam magamtól ès ahhoz tartottam is magam.Nem volt egy felhőtlen èletem eddig,de már kezdek egyenesbe jönni.


Nem akartalak megbántani, ezért kezdtem úgy ahogy. Túlóra törvényről röviden, jelenleg neoliberális gazdaságpolitika megy itthon, propagandával megtámogatva,polgári/népbarát jobboldalinak álcázva. Jelenleg ez az irányvonala a politikának, alacsonyan tartják a forint árfolyamot -jééé, ez pont a multi exportnak jó-, mindennel kedveznek a multiknak, így idecsábítják az újabb multikat. Nyilván egy nagy multi a maximális profitra törekszik, minimális veszteség mellett. Lassan jön egy recessziós időszak, hogy ez mikor fog bekövetkezni, azt nehéz megjósolni, de 2020-22-ig azért várható. A túlóratörvényt erre találták ki, fogja a munkásokat, a kifizetések visszatartásával, ezt tuti a merci és audi követelte ki, hogy jöhessen a bmw, így nem tud lelépni a betanított melós jobb fizetésért az új gyárba, valamint jól jön az összes multinak a 3 éves keret, így nem kell kifizetni a túlórát, kiadják majd szabadságnak a recesszió alatt, így is plusz profithoz jutnak. A jelenlegi gazdaság így lett felépítve 2004 óta, ha más párt lenne hatalmon, ezt sajnos pont így tudnák csak kezelni, mert a ,,merjünk nagyok lenni” duma, csak egy duma. Németországhoz képest mindig is lepkefing leszünk, főleg ha a gdp nagy százalékát német multik teszik ki és nem a kkv-k. Szóval, ha ebből ki akarsz lépni, mert lefáraszt a túlóra, keress más melót, olyat, amit nem érint a túlóra törvény. Pl.: Saját vállalkozás, ami olyan szaktudást igényel, amit nagyon kevesen ismernek, de igény van és lesz rá, még egy gazdasági visszaesés után is. Ha betépsz attól nem lesz kevesebb hülye. Pont ez lenne a lényeg, hogy ne oda menekülj, hanem rekreációs célokra használd. Mondom ezt én, aki masszív függő és sutyiba jár ki az asszony háta mögött slukkolni a pincébe. Szóval az utsó rész inkább magamnak szólt, mint neked. :D
 
Top