What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Out képek gyűjteménye

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
royal queen seeds- től vannak a nortik. + special queen, dance world, early skunk sensi
 
Last edited:

sucminee

Active member
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php


G13 - Blueberry Gum
 

sucminee

Active member
de kár hogy ilyen későn kezdted őket

Nem így terveztem. Közbeszólt minden de akkor sem hagyhattam ki egy szezont. Drága az utcai és még szar is, a mennyiségről nem is beszélve. Vmeik alsó hajtást lehet elrakom klónnak úgyis nemsokára indítom az indoort. Wappát terveztem de elfér közéjük egy ilyen szépség.
 

jepjep

Member
Nem így terveztem. Közbeszólt minden de akkor sem hagyhattam ki egy szezont. Drága az utcai és még szar is, a mennyiségről nem is beszélve. Vmeik alsó hajtást lehet elrakom klónnak úgyis nemsokára indítom az indoort. Wappát terveztem de elfér közéjük egy ilyen szépség.

Mi az istenért indítotok sokan wappát amikor hermásodik??!
Annyira jó lenne? Nincsen semmi stabil fajta ami megállná a helyét?
Serious akja vagy a dinafem original amnesiaja leverné sztem
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem verné le, wappa simán egy lapon van az ak47 el.
hermaság meg egy állapot, amit elég könnyen elő lehet idézni némelyik fajtánál.
 

sucminee

Active member
Lehet, de azért megpróbálom majd. Azért mert wappa bejött. Strawberry Amnesiam van illetve Black Widow Blue Lemon thai kereszt meg Jupiter OG.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
amikor először szívtam wappát... nem tudom mekkora volt az a cigi de nem kicsi :D
viszont aludtam tőle déltől este nyolcig.
de az is igaz, hogy utána kaptam más kivitelből is wappát, valami földes kertből és az már nem érte el azt a szintet ami nekem a wappát jelenti. igy ha csak azt láttam volna belőle lehet hogy én is azt mondanám, hogy gagyi a wappa
 

sucminee

Active member
Nekem vmi édeskés citrusos ízűhöz volt szerencsém. Mintha vérnarancs lett volna de amitől igazán bejött az a lágy füstje. Szinte nem is éreztem hogy lecsúszott.
 

sucminee

Active member
Biztos vagyok/voltam benne hogy a strainen is múlik mert akikkel ugyanúgy jártam el azok nem ilyenek lettek. Nem volt az a kaparós klorofilos egyik se de ez mintha nem is lett volna ha csak nem slukkoltál le egy fél cigit egy szuszra de akkor aztán többet nem kértél belőle az biztos. Nem kaptak különösebb érlelést csak kiszárítottam őket aztán mentek üvegbe. Önmagától lett király míg a többi csak nagyon jó így hát gondoltam adok neki még esélyt.
 

vazsi

Member
Mi az istenért indítotok sokan wappát amikor hermásodik??!
Annyira jó lenne? Nincsen semmi stabil fajta ami megállná a helyét?
Serious akja vagy a dinafem original amnesiaja leverné sztem
nálam volt wappa és nem hermult, az nem tetszett, h 6 plantból 2 nézett ki eredetinek, azaz olyannak amilyen a magcég képein van, eléggé szétesett
 

Medicropper117

Active member
Nekem vmi édeskés citrusos ízűhöz volt szerencsém. Mintha vérnarancs lett volna de amitől igazán bejött az a lágy füstje. Szinte nem is éreztem hogy lecsúszott.

Nah abbol szivott whiped is;) Az a legjobb amit kifoghatsz belole.

Jepjep: szerintem a gyors ph valtozasra erzekeny amugy, eddig semmi para...figyelek hogy lassan korrigaljak ha néha elmászik. Amugymeg azzal egyutt h herma g/w-ot lazán hoz. Még akkor is. Ne ugy kepzeld el h tele lesz maggal. Az elozo full herma volt, aztan lett 3 mag belole. Elozo 3 herma generacio meg 0 magot hozott
Ami a herma dolgot illeti, szerintem en basztam el. Korabban nem figyeltem h lassan allitsak. Egybol ment bele amitol jo lett. Akarmennyi is volt azt

Edit: felre ertes ne essék. Nem hájpolom a wappát...van sok mas kevesbe kenyes, botermo fajta aminek a fustje is kellemes
 
Top