What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

Brain.storm

Member
Udv.A pakkos temaban kellemeset csalodtam.Nem annyira jo mint amiböl van de ha tudtam volna meg hagyni akkor nagyon közelitette volna.igy is szijjelcsap0.3 1,5-2 orara.nem tudom hogy mennyi lett mert sajnos folyamatosan csipegettem.de ez a két legszebb darab.
View Image View Image
Köszönöm a segitsegeteket.:tiphat::thank you: :plant grow:
És most ígérd meg, hogy többé nem nevelsz kendert... :laughing::laughing:
 

GK_420

Active member

Think Different 12 hetes...finom ízes füstje van beszívva és kifújva is meg nagyon betéptem. :D Sativa hatás de ha eleget szívsz bepunnyaszt.
 

iwantmorebuds

Active member
Moby Dick
picture.php
 

vazsi

Member
Ez micsoda vazsi?
Tul frissen nez ki. Tenyleg szaraz mar?

Ezt úgy hívják, hogy az Ucca Cucca, no name. :) Aha, elég friss, de már nem vizes, egy kicsit retusálgattam a fotót, hogy jobban látszódjanak a gyantamirigyek, lehet azért látszik vizesnek :)
 

iwantmorebuds

Active member
Ezt úgy hívják, hogy az Ucca Cucca, no name. :) Aha, elég friss, de már nem vizes, egy kicsit retusálgattam a fotót, hogy jobban látszódjanak a gyantamirigyek, lehet azért látszik vizesnek
Ne retusald probald a fgepet kezi/manualis fokuszalasra allitani ha van olyan lehetoseg :) hatterre fokuszal az elejen nekem is allandoan ez volt a baj sose tudtam oda fokuszalni ahova akartam vagy ha sikerult az kb 200 kepbol egyszer az meg tuti nem olyan amit akartal, aztan elolvastam a makrofotozasrol szolo oktatocikk elso harom sorat azota megy :laughing: ott irta h allitsa kezire :D :D
 

vazsi

Member
Ne retusald probald a fgepet kezi/manualis fokuszalasra allitani ha van olyan lehetoseg :) hatterre fokuszal az elejen nekem is allandoan ez volt a baj sose tudtam oda fokuszalni ahova akartam vagy ha sikerult az kb 200 kepbol egyszer az meg tuti nem olyan amit akartal, aztan elolvastam a makrofotozasrol szolo oktatocikk elso harom sorat azota megy :laughing: ott irta h allitsa kezire :D :D

Óh kösz az infót elég sokat szoktam szendvedni vele :D
 

Supreme123

New member
picture.php


Sziasztok tudtam szerezni egyik barátomtól, plussz még az este ellőttünk egy cigit elég jó mennyiséget raktunk a cigibe viszont nem kaptam be tőle miközbe olyan mennyiségtől már durván beszoktam. Lehetséges ez azért mert rosszul tárolta és thc tartalma csökkent? Mit tudok kezdeni ami még van hogy jobb legyen?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ennek elég ganyé szine van, kicsit mintha be lenne rohadva,a szár mintha el lenne fehéredve, ki lett száritva normálisan és úgy tárolta?
száritsd ki ha nedves egy kicsit is
 

GK_420

Active member
Ha dohos szaga van meg nedves akkor dobd ki...nem néz ki túl jól amúgy és nem sokat tehetsz.
 

Medicropper117

Active member
Sztem meg mind sulyosak vagytok. Ez valami talalt szar vadkender lesz. Bocs vad;)
Edit Gk: ovatosabban azzal a jelentes gombbal vazze. Nem csak az itteni modoknak jelentessz te mimózalelkű
 
Last edited:

Son of Soil

Member
Elfogytak a felső virágok, maradnak az alsó kis csumpik. :(

attachment.php

attachment.php
 

Attachments

  • csemege1.jpg
    csemege1.jpg
    72.3 KB · Views: 30
  • csemege2.jpg
    csemege2.jpg
    53.5 KB · Views: 20

Latest posts

Latest posts

Top