What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Fórum szabályzat

GK_420

Active member
jajj gyerekek...rosszabb mint az óvoda :D érzem is a rendet az erőben királyak vagytok...:D természetesen a legjobb megoldás az erőszakos tiltás az alap okok megkeresése és kezelése helyett...olya ismerős szitu...na mindegy, kölcsön adja valaki a lapátkáját? épíccsünk homokvárat együtt és píszláv xDDD
 

ZoldOvezet

Active member
Jó oké,ne trágárkodj,ne kötöszködj,ha okosat nem tudsz maradj csendben,ha valamit nem tudsz írd be googleba vagy youtubeba,ne fedd fel a kiléted,mivel anonymus a forum es a 107 is nézi ez 100% na de,hogy a zenés fórum ia törölve lett..besz@rok..

És ezt nem Whipnek vagy gubinak címeztem vagy a magyar kertészeknek,hanem az érinthetetleneknek...
 

GK_420

Active member
kötekedni meg zsidócigányozni had lehessen azért...mégis csak úgy magyaros :D zene megna...azt nem vehetik el :D
 

nimdas

New member
Kieg
Azért nem váltanak , mert erre a vb-re már elég sok egyedi kiegészítőt vettek.
Ami ZK alatt volt ott reklámoknak nincs annyi opció mint itt, nem is lehetett volna szépen megcsinálni...
Exif az érdekes mert vb alatt nekem 10$ba került. :) Igaz többet is evett a szerver miatta de nem annyival hogy ne érje meg.
 

gaiusmarius

me
Veteran
if you are here to spread lies and slander the site, you are not welcome. we have terms of use, they are short and concise, you agreed to them when you made your account, if you can't follow those rules your account and your posts will be deleted.

you are also not allowed to solicit the membership here,
if you do you will be deleted/banned. NOT censored!
but deleted for breaking the rules you agreed to follow.
 

Brain.storm

Member
Gubacs ide hívta a supermoderatort majd Google fordító segítségével kiszűrte a gyanús elemeket :D

Az hogy ezzel mit ért el azt mindenki döntse el maga.

Áh! Már értem. Azaz nem...
Sajnálom őket, mert 2 tapasztalt kertészről van szó, akik már a kezdetektől fogva ennek a kis közösségnek a részei voltak és segítettek is amikor kellett.
 
Top