Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Romania > Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

Thread Title Search
Post Reply
Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0) Thread Tools
Old 02-14-2018, 05:50 AM #2031
kil
Newbie

kil is on a distinguished road
Baieti am facut o cercetare pe facebook-ul lor ce sa vezi. Cine administreaza pagina? Un tinerel ca mine pe la 26-27 de ani. Care are la zona in care traieste Amsterdam. Deci numele lor E Prima Biserica de Cannabis. Voi ziceti ca vreti sa reveniti la cultura voastra disparuta de 50 de ani. But i dont understand. Voi nu ati existat niciodata dupa cele gasite pe net. Explica-ne si noua ca am cautat si am gasit cum ai zis tu. Pentru colegul nostru fenomeno_djo te invit sa intri pe topicul meu te-am citat acolo pentru a raspunde unor niste intrebari te rog. Multumesc.
kil is offline Quote

Old 02-14-2018, 10:24 AM #2032
exploziv
pure dynamite

exploziv's Avatar

exploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivor
Mai stii, poate iei avionu si te duci in amsterdam cand vrei sa te spovedesti.

If the whole world smoked a joint at the same time, there would be world peace for at least two hours. Followed by a global food shortage.
exploziv is offline Quote

Old 02-14-2018, 11:31 AM #2033
kil
Newbie

Baieti uitati ce se intampla cand stai pe contul de facebook al unui copil si tu scrii in locul lui ca un parinte. https://www.###.com/anna.andronache....message_bubble
Citez: "Am o profesoara de engleza care nu prea stie engleza si obisnuieste sa minta. Am mai scris despre dumneaei in primele postari.

Uneori scrie gresit, alteori pronunta gresit. Am corectat-o de cateva ori si a pus bot. De atunci o las in pace.

Am prins-o de cateva ori cu minciuna dar nu intru in amanunte. Cand i-am zis si doamnei director mi-a spus ca nu ar trebui sa imi permit eu ca elev sa fac un profesor mincinos, chiar daca am avut dovezi si martori. Sinonime potrivite nu prea am gasit pentru "mincinos" deci raman la cuvantul asta.

De ceva timp ma doare spatele. Nu stiu de ce, poate de la crestere. Pana imi trece am hotarat sa nu mai car manualele care nu sunt absolut necesare. Atunci cand am nevoie, imprumut de la colegi. Fac pana acasa vreo 2 km jumate pe jos plus asteptarea autobuzului cu ghiozdanul in spate.
Ieri la engleza profesoara mi-a reprosat ca nu am manualul la mine. I-am zis ca pentru o vreme nu mai car toate cartile pentru ca ma doare spatele. A spus ca n-o intereseaza si mi-a tinut o predica despre cat de vinovata ar trebui sa ma simt ca nu am manualul la mine.

Doamna profesoara, ca raspuns la indiferenta si rautatea dumneavoastra fata de problema mea, nu o sa mai iau manualul niciodata, nici dupa ce imi trece durerea de spate. E mai bine asa?" Eu ma intreb cine a invatato engleza pe ea de stie sa corecteze un profesor si mai si zice ca minte. Eu am stat ceva la scoala da nu prea minteau profesori. 2km ? pe jos o doare spatele. Asta e doar fita viitoare penala. Si inca o postare care dovedeste ca e chiar un parinte pe contul ei de facebook. "Azi a avut profesoara de matematica o criza de nervi. A intarziat 20 de minute si a intrat turbata in clasa. M-a luat prima data pe mine in primire ca aveam caietul de romana pe banca. Eu obisnuiesc sa-mi fac temele la alte materii in orele in care lipsesc profesorii ca sa scap de ele. Cand i-am spus ca problema nu e ca imi fac eu tema ci ca intarzie dumneaei s-a facut ca nu ma aude. Apoi si-a indreptat furia catre o colega din cauza ca isi aranja gulerul la camasa. Dupa aceea i-a picat pe sticla de suc a unui coleg. Pe urma s-a apucat sa mute elevii din banci. Tot felul de preocupari, numai chef de ora nu.

Saptamana trecuta s-a plans colegilor ca eu "in loc sa merg la pregatire ma duc pe la televiziuni".

Pacat ca nu se mai da Diazepam fara reteta..." De unde stie ea ce e ala Diazepam la varsta ei ? hai ma sa fim seriosi Am ras o gramada si nu am fumat nimic. Unde s-a ajuns cu Romania asta. Si credeam ca in RM e prost. Da amandoua tarile sunt proaste.
kil is offline Quote

Old 02-14-2018, 11:32 AM #2034
kil
Newbie

Am dat link gresit man. Apropo am scris despre ea aici ca presa din moldova o pupa in cur ca e eroina Romaniei. https://www.###k.com/anna.andronache.1
kil is offline Quote

Old 02-14-2018, 11:35 AM #2035
exploziv
pure dynamite

exploziv's Avatar

exploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivorexploziv is a survivor
Sa bagi aici linkuri de fb e ca si cum ai invita garda in casa. Mai ales pentru aia cativa baieti care nu au nici un fel de proxy.

If the whole world smoked a joint at the same time, there would be world peace for at least two hours. Followed by a global food shortage.

1 members found this post helpful.
Old 02-14-2018, 11:37 AM #2036
kil
Newbie

Oh, habar n-aveam. Scuza-ma editeaza tu si sterge. Habar n-aveam ca daca accesezi un link de facebook te poate localiza garda.
kil is offline Quote

Old 02-14-2018, 01:35 PM #2037
fenomeno_djo
Member

fenomeno_djo's Avatar

fenomeno_djo is a jewel in the roughfenomeno_djo is a jewel in the roughfenomeno_djo is a jewel in the roughfenomeno_djo is a jewel in the roughfenomeno_djo is a jewel in the roughfenomeno_djo is a jewel in the roughfenomeno_djo is a jewel in the roughfenomeno_djo is a jewel in the rough
Quote:
Originally Posted by kil View Post
Baieti am facut o cercetare pe facebook-ul lor ce sa vezi. Cine administreaza pagina? Un tinerel ca mine pe la 26-27 de ani. Care are la zona in care traieste Amsterdam. Deci numele lor E Prima Biserica de Cannabis. Voi ziceti ca vreti sa reveniti la cultura voastra disparuta de 50 de ani. But i dont understand. Voi nu ati existat niciodata dupa cele gasite pe net. Explica-ne si noua ca am cautat si am gasit cum ai zis tu. Pentru colegul nostru fenomeno_djo te invit sa intri pe topicul meu te-am citat acolo pentru a raspunde unor niste intrebari te rog. Multumesc.
Putem vorbi despre orice topic
Da-le un copy paste aici pe icmag ca nu am facebk si nici daca as avea n-as intra la povesti despre iarba pe cea mai mare platforma online.

Fenomeno's OUTDOOR 2013
fenomeno_djo is offline Quote

Old 02-14-2018, 03:14 PM #2038
kil
Newbie

Quote:
Originally Posted by fenomeno_djo View Post
Putem vorbi despre orice topic
Da-le un copy paste aici pe icmag ca nu am facebk si nici daca as avea n-as intra la povesti despre iarba pe cea mai mare platforma online.
deja ai intrat pe topic singur. Nu ma refeream la ceva pe facebook.
kil is offline Quote

Old 02-17-2018, 07:22 PM #2039
vasy2009sile
Member

vasy2009sile's Avatar

vasy2009sile has a spectacular aura aboutvasy2009sile has a spectacular aura aboutvasy2009sile has a spectacular aura about
Ba unde a plecat toată lumea? E sāmbătă seara deja sunteți sparti? Ca un pahar care cade si se sparge īn mii de bucățele? Treziti-vă!
vasy2009sile is offline Quote

Old 02-17-2018, 08:17 PM #2040
exploziv
pure dynamite

exploziv's Avatar

Unde? Ce? Vezi ca vine femeia cu papucu dupa tine!!!!

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules