What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Beteg a RENDSZER

Saka

New member
Szerintem nem feltétlen hiány, én agyontápozom a kinti növiket és mégis akadnak hasonló sárgalázak rajtuk és nem az érés előttire gondolok. Ettől függetlenül tápot adhatsz neki, megköszöni.

Eddig kiültetéskor kevertem a közegbe kb 20% érett marha trágyát utána is azt kapott kb. egy hónapra csak a szár köré szórva belemosatva a közegbe. Azóta csak mini táprudakat kapott azt is nemrégen. Ezért gondoltam hogy nitrogén hiány.
 
.

.

Ki lehet a kedves levélrágó?Azt ne mondjátok,hogy csiga!Olyan helyen van,ahová csak repülve jut fel.
 

Attachments

  • 20180717_134124.jpg
    20180717_134124.jpg
    51.5 KB · Views: 48
  • 20180717_134239.jpg
    20180717_134239.jpg
    52 KB · Views: 46

Kispokol

Member
SoS. Beteg a növényem szükségem lenne tanácsra mit adjak neki. A levelek először elkezdenek halványulni aztán pedig szépen elsárgulnak a legvégén meg elbarnulnak. Kültéren nyomom, mindennap kap 5liter ferticares vizet
 

Saka

New member
Mi az a táp? Mennyit? Ezek éhesek.
Olcsó gagyi tápokat használok évek óta. Eddig nem volt hiányra utaló jel de ezt persze növényfüggő is. Mintt korábban is írtam már alapból a földkeverékbe is volt érett marhatrágya meg később is kapott szár köré belemosatva a közegbe. Apró rossmanos táprudakat is nyomtam neki vagy négyet. És amióta sárgul kap tápoldatot is néha az ajánlott mennyiség felett is kb. 4 naponta két liter vizzel nyomatom.
 

what_can_there

Well-known member
Jonak tunik, csak keves, keverj tomenyebb tapoldatot, vagy adjad gyakrabban. Ha tultap lenne, akkor nem ilyen halovany zold szinuk lenne, hanem meregzold, feketebe hajlo.
 
SoS. Beteg a növényem szükségem lenne tanácsra mit adjak neki. A levelek először elkezdenek halványulni aztán pedig szépen elsárgulnak a legvégén meg elbarnulnak. Kültéren nyomom, mindennap kap 5liter ferticares vizet

Túl sok a víz! Fullad a növény..
 

Solon

Well-known member
Uhh, ez azért fájt minden kultúr lénynek, és csodálkozunk, hogy a zombi hadsereg elmegy szavazni erre a mentalitásra 2.5 milliós létszámban. Vigyázz idén változnak a szelek, netanjahu lopott annyit mint a mészáros, majd hasonló hitközösséget is alkotott. Ezek meg védik egymást, ismered őket, nem? Jövőre lehet elvisznek egy ilyen mondatért ;) , más világ van már… A legviccesebb, hogy a tudjukik lett a tudjuk kik :D Jah a forum tulaja amúgy zsidó cigány meg miegymás, szóval kiírhatod ;)

„A rohadt buzik vonaglanak a prideon, de nekünk egy füvescigit se engednek!!!” Már ha érted…
 

GK_420

Active member
Nem félünk és nem fázunk, orbán viktor a királyunk!
(hova megyünk majd amúgy? átnevető táborba? :D )
 

MeszarosLorinc

Active member
Nem félünk és nem fázunk, orbán viktor a királyunk!
(hova megyünk majd amúgy? átnevető táborba? :D )

Így van!!!!!! Ezt a bolsi ballib gyűlöletbeszédet meg ne itt Solon. Ha nem tetszik, el lehet menni. A liberalizmus elkorcsosult változatai lettek anno a nácizmus, kommonizmus és most a feminizmus. Ha neked ez kell, nyugaton megtalálod. A cannabis meg az ENSZ pszichotróp anyagokról szóló egyezménye szerint mocskos narkó.... Magyarország kormánya is ehhez tartja magát.
Mi vagyunk európa jövője!!!!! Hajrá Magyarország, Hajrá Magyarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

what_can_there

Well-known member
Tehat akkor a Rothschildok anyagi es egyeb tamogatasaval letrehozott Izraelt tamadja most Soros Gyorgy, aki amugy a hatterhatalom elsoszamu elintezoembere. Es ekozben a gonosz ENSZ, aki szinten csak Soros egyik jo hangzasu terrorszervezete, elismeri szuveren allamnak Izraelt, amit a gazdajuk kozben ezerrel tamad. Az a legnagyobb szerencsenk, hogy ebben a borzaszto kaoszban, Viktor kiralyunk fenyes kardja mutatja, a vegtelen sztyeppe fele vezeto dicso utat.

Persze az is lehet, hogy ezek mind egytol-egyig velejeig romlott pszihopatak, es nem a jo meg a rossz kuzdelmet latjuk, hanem a hatalomert es a penzert folyo, verre meno kuzdelmet, amit a kevesbe pszihopata enberek konnyebb emeszthetosege kedveert eladnak valami romantikus kereszteny kultura megmentos, fajmagyar genarany fenntartos nepmesenek. Mert szerintem a sharia torvenykezes bevezeteset is megszavazza majd a Viktor, ha ugy allnak a szamok.
 

what_can_there

Well-known member
Chrome-nak huvos volt a Karpat-medence, ezert most Tel Aviv-ban melegedik. A veret hagyta csak itt, hogy legyen mit szivni, amig tavol van. ;)
 
Top