What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017_OUT_minimal

Status
Not open for further replies.

Pillang

Active member
Megjött a RQS rendelésem, végül minden jóra fordult, elküldték az autós magot, amit kértem, ajándékba egy amnesia hazet, meg matricákat, katalógust, posztert, drogos naptárt, darálót.


picture.php
 

Pillang

Active member
3 special queen, 1 amnesia haze, 1 shining silver haze, 1 bubble kush auto, 1 blue cheese, 2 földbe szúrós műanyag táblácska, sajtreszelő.
 

Pillang

Active member
Ja és a hab a tortán egy 10:50-es vourcher, amit egy évig felhasználhatok. Ha jó növik lesznek, eztán is tőlük rendelek :)
 

Pillang

Active member
Nem voltam egyértelmű :) viszont nem bántam meg, hogy rád hallgattam és royaléktől rendeltem. Amúgy ez jó magcégnek számít? Ismered más fajtájukat is?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
igen, automatájuk is volt tavaly autonorthernlights, legjobb autoflower amit eddig láttam,
attachment.php

attachment.php


jó cégnek számít.. megbízható genetikákkal és kb 99% olyan is lesz amit ír róla
 

Pillang

Active member
Tegnap, odatettem két autót csírázni, idegi alapon. Amnesia, Sour diesel. Mennek fóliába, ha ki bújtak, majd ki. A Church iszonyat módon elkezdett nőni, már 6-7 klónt lecsíptem róla, de nem érdekli, hízik és bűzlik. Viszont a Frisian nagyon kis fejletlen, nem merem nyirbálni, örülök, hogy él.
 
Status
Not open for further replies.
Top