What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017_OUT_minimal

Status
Not open for further replies.

Pillang

Active member
Ki vágtam, még az elszíneződött környékét is, 3 helyen is bele pusztított a penész + apró csigák költöztek a bugákba, a nyáluk, meg az eső sok volt egyszerre
 

Pillang

Active member
Üdv!
Napokban szüret

picture.php


picture.php
 

Pillang

Active member
Automata összegzés

Lezárult az első autós köröm és a végeredményről írok pár sort. Nekem kellemes csalódást okoztak, mindig azt hittem, hogy annyira kevés jön le róluk, hogy nem érdemes foglalkozni velük, de már nem így gondolom.
Blueberry
A végeredmény 17g, valószínű, hogy kicsit hamarabb szedtem le, mint kellett volna, illetve csipkedtem is róla. Nem egy nagy termetű bokor, 40cm kb. Az illata már éretlen korában nagyon kellemes, édes-gyumolcsos, szárítás után ez vissza húzódott szinte teljesen, viszont mikor ledarálom, újra elő jön. Mondjuk, nekem nem jutna eszembe ezt áfonyának hívni, de ezt nem rosszból mondom, nincs hiány érzetem, tetszik. Az íze semleges, kifele fújva a füstje kissé édeskés, puha. Hatása cselekvésre, beszélgetésre késztetős, közepesen erős. Egy párszor szívtam belőle hajnalban, azzal az elhatározással, hogy aztán vissza fekszem, de utána nem volt kedvem, inkább ki mentem a kertbe tenni-venni. A szárítás utáni érlelés nagyon sokat dobott mind a 4 növényen. Általában minimum egy hónapot mondanak érlelésnek, nem tudom megállapítani, hogy kell e annyi, de az első 3 nap után volt érezhető változás.
Amnesia
A legnagyobbra ő nőtt meg, majd’ 1 méteres és 25g jött le róla, több is lett volna, de a bennem élő prosti ezt is kóstolgatta nyersen+kikezdte a penész. Ízre, illatra átlagos lett, a hatása szatívás, nem túl erős, de azért okés és nem lehet kiszúrni, nem vörösödik a szem tőle.
Bubble Kush
9g, elvileg édes kellene legyen, én csak nagyon enyhén éreztem, viszont az ereje meggyőző, rendes, korrekt zözi lett belőle. Érdekes, hogy ahhoz képest, hogy erőtlen a szaga, füstölés után a szoba olyan, mint egy dohos pince.
Sour Diesel
Apró termetű, formás kis bokor. A szaga nagyon durva, bele lehet képzelni a benzint, meg amit akarsz, mert a kender illat szerintem ilyen. Ez a példány egy erős, karakteres kender, a hatása szintén. Viszont olyan szinten magosodott fel, hogy bugankent 15-20 magot operáltam ki belőle. Füstje köhögtetős, kaparós, lehet, hogy a felmagosodas miatt? A többihez képest későn ültettem. Na ezt, ha szívod, nehéz kimagyarazni, szemem, mint az angóra nyúlé, szám úgy kiszáradt, hogy, ha mosolyogtam, nem bírtam visszacsinálni. Nem mértem, kb 10re saccolom a végét.

Sok örömet okoztak, szépen fejlődtek, mind vaskos szárral indultak nagy lendülettel, hogy aztán ugyanilyen gyorsan meg is álljanak és tisztességesen begyantasodjanak. Kicsit olyan érzés volt nekem, mintha tamagocsim lenne :)

picture.php
 

Pillang

Active member
Itt a vége
Egy hete leszedtem a Special Queent. Ő, meg a Cheese kicsik maradtak, mert árnyékos helyre ültettem (tavasszal még nem tűnt annak). Hát nem igaz, hogy nem magosodik, csak kevésbé, mint a Cheese. Mindkét növény 10 körül hozott, nem mértem. Ízről nem írhatok, nem érleltem őket, csak szaritottam. A SQ elég erős lett, jobb körülmények között azt hiszem, hálás növi lett volna. Jövőre automatább kört tervezek. Üdv mindenkinek! :)
 
Status
Not open for further replies.
Top