What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Minden ami hidró de nem kender

Medicropper117

Active member
Nah. Ide jöhetnek a különböző képek leírással. Lehetőleg hidrós zöldség, gyümölcs témában.
Meguntam h pocsékba megy a vilagitas a klón boxban (jelenleg még klón sincs benne...lol) így csináltam egy sali hidrót. Majd lesz egy masik tartaly is h elferjenek aztan szepen eltolva megy majd a dolog. Ez csak egy proba kör. Csinalok majd tv paprika watergardent is. Ha kesz megmutatom.
A célja a topiknak a tapasztalatszerzés volna más növények vízkúltúrás termesztésében.
Én ghe floraseriest adok ezeknek. Jelenleg 500-530 ppm-en. Ph valahol 5,8 korul kezd aztan felmegy 6,7-re. Ez jocskan az optimalis felett van de csak akkor vettem észre egy hangyafasznyi Ca hianyt miutan visszatoltam 5,8ra es abban csücsült 3 napig. Azon kivul rohadt jol fejlodik
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    65.3 KB · Views: 56

jepjep

Member
Nah. Ide jöhetnek a különböző képek leírással. Lehetőleg hidrós zöldség, gyümölcs témában.
Meguntam h pocsékba megy a vilagitas a klón boxban (jelenleg még klón sincs benne...lol) így csináltam egy sali hidrót. Majd lesz egy masik tartaly is h elferjenek aztan szepen eltolva megy majd a dolog. Ez csak egy proba kör. Csinalok majd tv paprika watergardent is. Ha kesz megmutatom.
A célja a topiknak a tapasztalatszerzés volna más növények vízkúltúrás termesztésében.
Én ghe floraseriest adok ezeknek. Jelenleg 500-530 ppm-en. Ph valahol 5,8 korul kezd aztan felmegy 6,7-re. Ez jocskan az optimalis felett van de csak akkor vettem észre egy hangyafasznyi Ca hianyt miutan visszatoltam 5,8ra es abban csücsült 3 napig. Azon kivul rohadt jol fejlodik
Sok sikert! Ez nagyon erdekesen hangzik!
 

Káresz

Member
Paprikák imádják a vizkulturát, yellow scorpion nem túl magas, bokrosra nő, ha szekrényben akar vele valaki játszani. growshopos tápokat meg fertit is csipázzák.
nagyobb is a termés,
 

Medicropper117

Active member
Paprikák imádják a vizkulturát, yellow scorpion nem túl magas, bokrosra nő, ha szekrényben akar vele valaki játszani. growshopos tápokat meg fertit is csipázzák.
nagyobb is a termés,
A paprita az ablakban lesz. Itt kint csak 1 helyrol lehet paprikat szerezni...magot viszont már küldettem:)
 
Ez nagyon jo topic lesz...
Nem hydrozok, de remelem nem banod ha ide teszem...

Ez itt az elso szekrenyem...sajnaltam kidobni igy paprika es chilli elonevelesre hasznalom...

ZR5Q3sG.jpg


Biobizz tapot kapnak...
A lampa valami noname 150w os cfl...
A kozeg sajat mix...

Egy kis equadori arany:

plzHgxx.jpg


Kar hogy nem rakhatom fel a felesegem arcat amikor beleharapott.. :D

Kivancsian varom a postokat...
Meg a vegen a zoldseg miatt epitek egy hydrot
:D :D
 

Medicropper117

Active member
Szèp az a paprika. Ha beindult a tv paprita sztem benevezek valami chili-re èn is
Bàr a salàta az egyik legkönnyebb de eddig qrvara tetszik. Hozza se kell nyulni csak alàvàgni a tàpot azt szia....egy hetig csak annyit foglalkozok vele h napi 1x rànèzek. (Nah nem mintha a kender nem ugyanez lenne mondjuk :laughing:)
 

Medicropper117

Active member
Tv paprika bazki. Tőteni való:laughing:
Itt csak egy frencsàjsz magyar boltban kapni horror àron. Ha nagyon belelendülök majd lepaktàlok velük ès nem kell többet hozatniuk:)
 
:D :D koszi... nagyanyam lebaszott volna egy pofont ha megkerdezem... :D a google meg a tv-csatornat dobalta ki...

Apropo... termesztett mar valaki sivatagban jalapenost?

4Ql5rhM.jpg
 

Medicropper117

Active member
Hálás egy jószág ez a sali. Az egyik tartályban 5,5 a másikban 6,4 a ph mégis nő mint a gomba:)
Mellette a bonsai wappám. Egyszer majd megy virágozni is
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    65.6 KB · Views: 49

Medicropper117

Active member
Nah itt a TV paprita. Par hetig a floating raft dwc-ben ült. Amikor mar volt, szep nagy gyokerzet beraktam ebbe a kis tartalyba. Heti 1x vizet cserelek alatta (2l) es hozza sem kell nyulni.
 
Top