What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary!

Dapk

Active member
Veteran
Fodor geccc -na legyetek azé jobban a napi politikában, csak egy báb...
mno cikket majd elolvasom...
 

what_can_there

Well-known member
Zacher urnak uzenem, hogy ezt a woodstockozast ideje lenne befejezni, mert az igaz, hogy a mexikoi balas funek alacsony a thc tartalma (regen is az volt meg most is az), de eppen emiatt nem is 1-2 slukkot szivtak belole az emberek, hanem joval tobbet, mint a jelenleg kaphato cuccokbol, a masik, hogy mar akkor is volt hasis, aminek a hatoanyagtartalma 15-25% volt, szoval emiatt megint faszsag a woodstockos erveles, csak azt a hamis latszatot kelti, hogy "regen minden jobb volt". Lenne meg mit irnom boven, de ugyis hiabavalo. Egy biztos, aki a rendszertol var barmilyen valtozast, vagy engedmenyt, az nagy tevedesben van, ha lesz is engedmeny, abbol a fogyaszto semmit nem fog erezni, max. nem a vietektol veszi a tomegtermelt cuccot, hanem a lorinc zrt-tol.
 

Mr.NoName

New member
"Az Elit nem szív! - Naaaaaaa"


Igen, ideje lenne egy épkézláb drogpolitikát folytatni itt MO-n, 2009 -óta minden csak szarabb lett. Én akkor kezdtem magamnak füvet termelni, még a legelső kenderfórum alatt... azóta a normális magyar fórumok bezártak, a szabályozás és a jelenleg tartó "füvesek elleni hadjárat" elérte tetőpontját. Már ott tartunk hogy nem lehet füvet vásárolni utcán, ha van akkor az is szar... rengeteg elfogásról lehet hallani, engem is félreraktak a rendőri szervek, még a híradóban is szerepeltem... persze nem lett belőle semmi hisz saját célra termeltem, viszont most ott tartok hogy nem merek elültetni egy kurva magot sem... az életem egyik legszebb része volt a termesztés, kurvajót csináltam... még anno a buhus generáció tanított meg normálisan termelni. Tényleg, a régi öregekkel mi lett? Megtalálhatóak itt?


Üdv, Rush!
 

what_can_there

Well-known member
A magyar társadalom megérett a kannabisz további szigoritására. :D Nézd a jó oldalát Charass, legalább $oro$ egy kicsit szomi lesz a végén.
 

Charass

Active member
Szomorú, hogy tényleg kiüldözik a kicsit is értelmes embereket az országból ezzel a mentalitással... A tájékozatlan, kicsit is alulképzettebb embereket meg az orruknál fogva vezetik hosszú évek óta... És tényleg mindig azt hiszi mindenki, hogy " de há' enné má' úccse lesz rosszabb..." aztán nem a faszt...

Egyre többször gondolkodom el rajta komolyabban, hogy tényleg dobbantok, de alapvetően rohadtul nem akarok/akarnék elmenni innen... Megtanulni egy másik nyelvet olyan szinten, hogy ne mosogatónak vegyenek csak fel, meg mindennapi életre is alkalmas legyen, csak azért mert elüldöznek a hazámból? Szeretem az anyanyelvem, meg lehet tanulni több nyelvet is, de ahoz, hogy a gondolataim is, az álmaim is azon a nyelven történjenek nagyon sok idő kell... És ez még csak egy kis része a nagy egésznek... És bármit is csinálok, akárhova megyek ott is csak egy szaros kívűlálló leszek aki "el veszi a munkát" hogy magyarország első és legkedvencebb szavával fejezzem ki: egy migráns leszek semmi más... Hagyjam hátra a családom, a barátaim, az ismerőseim, és mindent amit ismerek mert nem akarok rabszolga lenni? Kezdek teljesen elkeseredni ha belegondolok, hogy mi várható még itt a következő években...

Vagy van a B verzió, hogy a grow boxot pálinkafőzőre cserélem, aztán édes deliriumban szépen, lehajtott fejjel beállok a sorba, és a társadalom által elfogadott módon építem le magam... De mindez nem baj, senkit sem érdekel, mert ezt szabad! Maradok, és jó hazafi módjára tömöm tovább a zsebét a rablóbandának, visszaköttetem valamelyik tv előfizetést és hagyom, hogy a propaganda és az alkoholmámor teljesen kiöljön belőlem mindent ami még gondolkodó egyénné tesz! Kijárok üvöltözni hétvégente valamelyik nagysikerű focicsapat meccsére, hazafelé szarrészegen lebontom a haverokkal a fél várost és igazán magyarnak érzem magam, és büszke is vagyok rá!

Nem politizálok soha, és tudom, hogy ez se a megfelelő platform erre, de valahova le kellett írjam...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
fujj baszki pálinkát főzzön, akinek hat anyja van az. vagyis a főzés még nem is tré.. de idd is meg... belem kifordul még a gondolatától is. az meg, hogy hülye vagy a szesztől nem magyar vonás csak.. hanem mindenki hülye tőle.. menj ki a ruszkikhoz vébére.. majd rájössz :D
 

Charass

Active member
Nekem ne mutasd be a pálinkát! :D Otromba egy jószág az! Az alkohol legmocsokabb formája! Bár minden formáját kis túlzással utálom szóval nekem kb egykalap... :D Nagyon ritkán 1 sör azé' lecsúszik de itt aztán be is zárul a kör...

Mocsok egy találmány az alkohol az egyszer szent! Bolond ruszkik is azé' ekkora állatok mer' folyton be vannak nyomva! :D Itthon is azért tartozik már lassan a magyarság mivoltjához a kötekedés/irigység mert itt is ezt hozza ki az emberekből... Bár a magyar emberekbe ez a két jó tulajdonság alapból is megtalálható nem pláne bebaszva...
 

Mr.NoName

New member
Az a "magyar mentalitás" inkább a nincstelenségre, szűkös megélhetésre vezethető vissza... elég összehasonlítani egy Békés megyei és egy Győri embert, teljesen más, eltérő gondolkodásúak. Más fizetés, más a "hozzáállás" ... persze mindenhol vannak kivételek, de kint Hollandiában sem láttam azt a páni betegséget ami itt keleten uralkodik el a nagytöbbségen...
 

what_can_there

Well-known member
https://index.hu/belfold/2018/06/19/balatonfured_loczy_iskola_diak_kabitoszer_kirugas/

Ezt vajon hogyan kommentalja Zacher Doktor Ur? "Egy szal fuves cigi elszivasa miatt senki nem kerul bortonbe." Oda nem, csak fogdara, meg kicsit kihallgatjak, hazkutiznak nala stb., aztan az egesz tetelt tularazva kifizettetik vele, vagy a szuleivel. Teljesen normalis ugymenet, minek mentek oda, minek szivtak bele...az ordognek ellen kell allni, pont. 2020 lesz a vilagossag eve Maria orszagaban.
 

MeszarosLorinc

Active member
https://index.hu/belfold/2018/06/19/balatonfured_loczy_iskola_diak_kabitoszer_kirugas/

Ezt vajon hogyan kommentalja Zacher Doktor Ur? "Egy szal fuves cigi elszivasa miatt senki nem kerul bortonbe." Oda nem, csak fogdara, meg kicsit kihallgatjak, hazkutiznak nala stb., aztan az egesz tetelt tularazva kifizettetik vele, vagy a szuleivel. Teljesen normalis ugymenet, minek mentek oda, minek szivtak bele...az ordognek ellen kell allni, pont. 2020 lesz a vilagossag eve Maria orszagaban.

Vagy B verzio nem drogos kirandulasra mennek a kolkok hanem: http://www.hitgyulekezete.hu/hirek/2018-rekordok-nyara (Video is van nezzetek ahogy fohaszkodik az ifjusag, isten aldja nemeth sanyit)
Amugy nemreg olvastam vmeik ugyan ilyen sorosista bolsi ballib propagandaban hogy mar az eltereles is fizetos lesz, marmint hogy radverik bunugyi ktsg-kent. beviszik a btk-ba a stop sorossal egyutt. Ezekutan kivancsi vagyok meddig lesz szabalysertes 5 to alatt termeszteni. Szomoru ez nagyon lassan 2 alternativa kozul valaszthatsz 1: beszerzel egy leparlot es templomba jarsz 2: a kissebb ellenallas fele huzol es hagyod hogy az extrem libsi multikulti barat nyugat elszipolyozzon mint oly sok honfitarsunkat.
 

MeszarosLorinc

Active member
Ezt a kis gyongyszemet ma talaltam a kocsmaban csak az izgibb reszeket ragadtam ki es telorol toltom fel szal remelem nem forog majd el xd
 

Attachments

  • 0C16BB48-BC96-470D-8375-B7D220D29FE0.jpg
    0C16BB48-BC96-470D-8375-B7D220D29FE0.jpg
    108.4 KB · Views: 22
  • 0F25FF3E-BFD6-4246-8155-9476E746C6D6.jpg
    0F25FF3E-BFD6-4246-8155-9476E746C6D6.jpg
    98.5 KB · Views: 21
  • 130E34B0-1017-491C-B1F9-C00434C52C94.jpg
    130E34B0-1017-491C-B1F9-C00434C52C94.jpg
    72.9 KB · Views: 22
  • A7E2C9FC-2C9B-4157-8D1F-8462D2B84D23.jpg
    A7E2C9FC-2C9B-4157-8D1F-8462D2B84D23.jpg
    85.5 KB · Views: 23
  • BE193BDA-82DE-449B-BEEF-9EA24350EC61.jpg
    BE193BDA-82DE-449B-BEEF-9EA24350EC61.jpg
    97 KB · Views: 20

MeszarosLorinc

Active member
Van meg!!!
 

Attachments

  • 39FBD716-B1D2-4B9C-AFD0-7514889886B5.jpg
    39FBD716-B1D2-4B9C-AFD0-7514889886B5.jpg
    84.5 KB · Views: 19
  • 8971D94B-9B2C-4979-971B-762CADEF7EF4.jpg
    8971D94B-9B2C-4979-971B-762CADEF7EF4.jpg
    81.9 KB · Views: 17
  • D49519DD-306D-4C29-B0F9-507D98021D74.jpg
    D49519DD-306D-4C29-B0F9-507D98021D74.jpg
    113 KB · Views: 23
  • BBFCB5DE-B216-4AFC-A7E4-8B5E0C3B5AED.jpg
    BBFCB5DE-B216-4AFC-A7E4-8B5E0C3B5AED.jpg
    68.4 KB · Views: 26

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
amit az alkoholról nem mondanak el neked! lehetne egy ilyet csinálni

oszt lelkesen ragasztgatni mindenfelé
 

what_can_there

Well-known member
Ez a szcientologus propaganda anyag, ha jol emlekszem, en mar 2004 korul osszefutottam ezzel, most ujra leporoltak, vagy azota is toretlen a nepszerusege.

"Az alkohol UTAN a marihuana a masodik leggyakrabban kimutatott anyag a halalos autobaleseteket okozo autovezetok szervezeteben" Ezt meg ok is leirjak, hogy alkoholos befolyas alatt vezetni veszelyesebb.

Persze vannak boven hazugsagok is:
"Am a fogyasztoknak tudniuk kell, hogy a marihuananban talalhato vegyuletek, amelyek kozott vannak rakkelto anyagok is - hosszu idovel is a testben maradnak azutan, hogy a fuvet elszivtak." Nem a marihuanaban talalhatoak a rakkelto anyagok, hanem a fustben es nem a rakkelto anyagok maradnak a testben, hanem a thc, ami szerintuk karositja az immunrendszert, de tudomanyos kutatasok pont az ellenkezojet mutatjak ki (pl. a thc gyulladascsokkento). A tobbi stimmel. :D


Aztan lehetne olyat is jatszani, hogy a szovegben kicsereljuk a marihuana/drog szavakat alkoholra, a dealer szavakat pedig kocsmarosra es megnezzuk milyen ertelmes mondatok jonnek ki.
- Szamos tanulmany osszefuggest talalt a folyamatos alkoholhasznalat es a pszichozis (elmebaj) kozott.
- Amig megkapjak a penzuket, a kocsmarosokat nem erdekli, hogy tonkreteszik az eletedet.
- Abban az iskolaban ahova jartam, a tanar 3-4 felest is lehuzott naponta.

Es vegul egy sajat vallomas:

Az elso pofonomat az hazunk udvaran kaptam. Jelenleg bergyilkos vagyok es epp most fejeztem be a nyolcadik melomat. Csak a hecc kedveert kezdtem el, mert a legjobb baratom cikizett - azt mondta tul gyava vagyok ahhoz, hogy szettapossak egy kismacskat es lelojek ket madarat. 7 evnyi gyilkolas es kinzas utan ott kotottem ki, hogy eroszakfuggo lettem. Mostanra ugy tunik, mintha mar keptelen lennek lelkiismeret-furdallast erezni. Szinte lehetetlen felnoni ugy barmely orszagban, hogy ne talalkoznank az eroszakkal. Az eroszak-hasznalatra iranyulo kortars nyomas igen nagy, mig az agresszio veszelyeirol szolo tenyszeru informaciok nem mindig allnak rendelkezesre. Az igazi megoldas az, hogy megismerjuk a tenyeket es eleve hozza sem nyulunk az eroszakhoz.

Vadkender, gyogyulofelben levo eroszakfuggo
 

GK_420

Active member
5 tőig eddig is vétség volt, nem szabálysértés, tehát 0-2 év szabadságvesztéssel javíccsákaZéleted megfele.
Ja, én is heroinfüggő vagyok és abortált magzatokat is beszerzek a szeánszokhoz, hogy belőjjem, így szalutálok az ördögnek.
 

what_can_there

Well-known member
Az adja rad az elso betoncsizmat, aki sosem furdott meg artatlan szuzek vereben, teliholdkor. Lehetne rosszabb, ugy is jarhattunk volna, mint a Fekete Gyurka, aki egyszer beleszivott a marigyuhannaba, a kovetkezo pillanatban pedig elkezdte tamogatni a Feltorekvo Politikusbunozok Szervezetet. A tobbi mar tortenelem, a tanulsag pedig az, hogy nem szabad jaccani a tuzzel, mert nehezen gyogyulo egesi serulest okoz. Dakota Indian Torzsfonok ezt mivesen ugy fogalmazta meg, hogy “kicsi a faszom, de legalabb puha.”
 
Top