What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Greetings ICMAG, and Üdvözlet magyar growerek

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
na fasza..
bár én nem értem igazán az egészet mostmár még annyira sem, mint amennyire gondoltam, hogy értem
 

Pioo

New member
pio vagy króm vagy akárkifaszom vagy, befejezheted a nyalást ez már nem zk.
Nemtalált! Nem nyalás! Elég bizonyíték van Sadmin tulajdonában hogy segbequrjanak érte! Ez nem vicc! Aki geci az mindenhol geci! Fedd fel magad segfejkém mert bennem volt annyi tisztesség hogy hagytam időt a másik oldalnak is de ő inkább kussolt és lelépet a pénzel! Vagy te tudsz mást is? Ki vele prolikám! Vagy hallgass örökre!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
szerinted, én most bárkit védtem? mit fedjek fel?
az elmúlt 4 hónapban sadmin engem került a legjobban.. konkrétan szóra se méltatott. én szerinted erről az egészről tudtam bármit is? összekaptam buhussal azóta én kbperiférián vagyok...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ezaz, ezért nem értem pioo mester miért nem vállalja a nickjét? és még én fedjem fel magam? szerintem nekem nem sok magyarázkodnivalóm van, pontosan ahogy mgclwdrz ismeretlen jedi lovag mondja.. tudjátok és felesleges ..
 
szerinted, én most bárkit védtem? mit fedjek fel?
az elmúlt 4 hónapban sadmin engem került a legjobban.. konkrétan szóra se méltatott. én szerinted erről az egészről tudtam bármit is? összekaptam buhussal azóta én kbperiférián vagyok...

Milyen erről az egészről? Mi ez az egész? Értelmesen letudja valaki írni? :wallbash:
 

iwantmorebuds

Active member
ezaz, ezért nem értem pioo mester miért nem vállalja a nickjét? és még én fedjem fel magam? szerintem nekem nem sok magyarázkodnivalóm van, pontosan ahogy mgclwdrz ismeretlen jedi lovag mondja.. tudjátok és felesleges ..

Én is korrigaltan a nicken de csak h itt mar ne legyen nevettseg targya :laughing:
 

Pioo

New member
Ok! Amit tudok: vad kifizette zk működésének leendő 5 hónapját mielőtt lejárt volna erre ő lelépet a lével és most itt tartunk! Egyetem szintén buktán van gondolom azt is lenyulta! Ezért a frász ami kitört rajtam, hogy segnyalással vádoltok! Így már ők? Egyébként egy mezei kezdő vagyok se nem admin se nem KF tag!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
na látod, én ezt a részét nem tudtam, a seggnyalás vk fényezésére vonatkozott.. nekem erről amit mondasz már fogalmam sem volt.. én kb a kezdeti dolgokig voltam képbe .. decemberig vagy hogyan. akkor még buhus volt vk szerepében ennyi a történet. buhival veszekedtünk párnapighétig és onnantól én ki lettem rekesztve hálistennek ezekszerint
 
Top