What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Greetings ICMAG, and Üdvözlet magyar growerek

C

chromegamix

azért jó ha az albumodban vannak a képeid, mert utána, csak megnyitod a képet az albumban és kimásolod a kép aluli 2. sorból a "BB Code"-ot ami úgy néz ki, hogy
majd ezt hozzászólásba beszerkesztve nagyban jelenik meg kép, valahogy így.
picture.php
 
C

chromegamix

rámész a profil oldaladra, majd a neved alatt rákattintasz a My IC téglalapra, ekkor megjelenik bal oldalt egy menüsor, ahol megkeresed Edit Avatar menüpontot és ott tudod majd beállítani a profilképedet.
Avatart amúgy hogy lehet beállítani? Sehol se találtam.
 
rámész a profil oldaladra, majd a neved alatt rákattintasz a My IC téglalapra, ekkor megjelenik bal oldalt egy menüsor, ahol megkeresed Edit Avatar menüpontot és ott tudod majd beállítani a profilképedet.
Látom megérte zk-ról átcuccolni valamit látunk is tőled és hasznos vagy. :comfort:De feltölteni nem tudok avatart csak választani...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jajj milyen megható pillanatoknak lehetünk tanui kedves nézöink :D komolyan mondom bekönnyeztem az elmúlt pár soron.
 

Solon

Well-known member
Te leszel a szurkoló tábor amúgy aki érdeklődik meg dícsér csak? :laughing:

NEEEEEEEEM :D Rakok fel az oldalra én is képet, csak most alszanak a lányok, nem akarom zavarni őket. Ha most rájuk vakuznék lehet sokkot kapnának. Igyekszem holnap pótolni :tiphat:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
most ez mér baj legalább egy vérbeli cheerleader. króm is hasznosul, tuti meg volt ez írva valami ősi jóslatba..
 

what_can_there

Well-known member
Na vigyazza, miket mondasz itt Kromeora. Most keszul atadni az osi tudast, amit evekig titkolni volt kenytelen. A helyedben nem zavarnam meg a Mestert. :)
 

Medicropper117

Active member
Na vigyazza, miket mondasz itt Kromeora. Most keszul atadni az osi tudast, amit evekig titkolni volt kenytelen. A helyedben nem zavarnam meg a Mestert. :)


Hat remeljuk itt atadja a tudast. Felnyitja a szemét a sok tudatlannak Króm mester. Majd most aztan jol megmutatja...csak figyeljetek!
Lesz itt még nemulass!!:D:woohoo:
 
Ezt a Solon srácot vágja am valaki? Vagy csak nekem tűnt fel hogy úgy viselkedik mintha egy kis ratyi volna aki idejár hazudni mert máshol nemhiszik el? :laughing: :cry:
 
Top