What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

iwantmorebuds

Active member
Trimmeletlen uccai
Yeeee boooy :D
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    72.6 KB · Views: 146

Son of Soil

Member
Nemtudom sajnos. Ezt egy földút mellől szedtem, lehet akár króm kertjéből is. (lehet én loptam meg?) holnap rakok plusz rácsot a csirkeketrecre. Az a biztos.
 

what_can_there

Well-known member
White Russian-t szivtam, meg termesztettem eleg sokat es sajat tapaszatalatbol annyit mondhatok, hogy ez a buga nagyon jol nez ki ahhoz kepest, hogy egy foldut mellol szedted. :)

Masik nagy kedvencem:

NLxDC

picture.php


picture.php
 

what_can_there

Well-known member
Skunk buga aratas utan 1 honappal. Izre testes, de a fustje tiszta, nem kapar es feher hamuval eg. A hatas eleg eros, de nem szedativ, joval konnyedebb, mint egy tiszta afgan.

picture.php
 
Bocssásátok meg, hogy nincs kép, de ezt akkor is el kell mesélnem. Szóval túl voltam egy nagyon nehéz héten és a tököm ki volt mindennel ezért úgy gondoltam a tegnapi este, hogy most jött el az ideje annak, hogy megkóstoljam a friss hazait. Nem bírtam tovább várni, lecsippentettem pár alsó gubót a leánykáról és ment a sütőbe pár percre. Szépen kiszáradt, megtekertem egy jointot. A biztonság kedvéért még egy kicsit mikróztam is.

Aztán HUSS!
Megtörtént. Első alkalom volt! :) Még soha nem szívtam füvet és nem tudtam mire számíthatok úgyhogy nagyon nagyon kíváncsi voltam vajon mi lesz. Ültem a babzsák fotelban és szívtam a jointot de nem történt semmi. El telt tíz perc és semmi. Gondoltam is, hogy biztos kevés kis növénykét tettem a cigibe ezért elkezdtem besodorni a maradékot amikor is azt vettem észre magamon, hogy egy kicsit forog a szoba. Nem nagyon, inkább amolyan kellemesen. A joint sodrása sem ment már igazán szóval abbahagytam. Elhelyezkedtem és figyeltem milyen változások lesznek. A szemeim elnehezedtek amolyan jól berúgtál stílusúra csak épp nem volt hányinger, kiszáradás, fejfájás csak olyan kellemesen. :woohoo: Aztán az agyam is szépen lassan lekapcsolt. Állandóan a heti faszságokon agyalok de végre akkor teljesen lekapcsoltam. Nagyon jó volt. Próbáltam a heti dolgokon rágódni de egyszerűen nem ment. Nem tudtam vele foglalkozni. Inkább csak jól éreztem magamat. Éreztem ahogy a testem is szépen lassan ellazul. Végre sok sok év után nem éreztem a hasamat, megszűntek a fájdalmak, közben kicsit szédelegtem is. Néztem a rém rendes családot lazításként majd egyszer csak azon kaptam magamat, hogy elkezdek röhögni, de nem csak úgy nevetgélni hanem erőből szakadtam. Nem tudtam abba hagyni. Még jó hogy nem volt itthon más. Aztán pár percenként újra és újra. :laughing: Szóval nagyon kényelmesen elzsibbadtam, elmúltak a gondok, a fejem is kellőképpen elnehezedett. Kikapcsoltam és élveztem. Meg néha kiröhögtem magamat. :D Arra gondoltam, hogy ha ez ilyen vicces cigi akkor milyen lehet a parázós. Aztán persze ezt is kiröhögtem. :D Egyszerűen nem tudtam abbahagyni. Fantasztikus volt. A végén pedig egy 2-3 órával később egyszerűen elaludtam. Nagyon nehezen alvó vagyok de ezt nem nagyon tudom leírni. Mint amikor valami erős nyugtatót kapsz és leragadnak a szemeid. Szóval meg volt az első. Nagyon kellemes volt.
A választott strain Medical Mass volt a Royaltól.
peace!
 

Medicropper117

Active member
Hát azt hiszem mindenki nevében mondhatom hogy egészségedre. Arra azért figyelj hogy a gond nem szűnik meg csak leszarod és egy idő után egyeseknél elég demotiváló a rendszeres fűhasználat. Használd a drogot és ne forditva....ugy is mondhatnam ne a joint szívjon téged;)
 

Medicropper117

Active member
Wappa....még gyengusz de finom:)
Hála istennek a telefon kameraja nem az asztalra fokuszal mikor kis dolgokat fotózol...
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    101.8 KB · Views: 103
Top