What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

cheapwine

Well-known member
Veteran
420giveaway
Witam!

W koncu po wielu bataliach zakladam wlasny thread na icmagu!
Mysle ze juz troche do tego doroslem i nie bedzie "zenua" :)

Ok, po pierwszym runie ktory nauczyl mnie wiele przyszla pora na 2gi run, jest juz namiot 50x50, jest ledzik (57W, realne zuzycie 42W)... sa 2 cflki(23W - 1550lm) - mam jeszcze 2 w nadmiarze oraz hps 150w, jak ten setup nie bedzie sobie dawal rady to zrobie LED + HPS150w. Wlot oraz wylot to wiatraczki 80x80mm (jakies lepsze arctic coolery), bedzie duzy wiatrak mieszajacy + pewnie wylot i filtr weglowy ale to niedlugo... donice 3.15L, ziemia uniwersalna + 20-30% coco + 10% perlit. Na nastepny run moze w "hempy buckets" jebne... zobaczymy. Z nawozikow to medi one, finisher, canna boost, asahi sl i jakis nawoz na veg w razie czego.

Z genow to wiekszosc od GGS'a (thx friends!)
2 x diesel x chemdogg f2
2 x skunk x chemdogg f2
1 x kush x chemdogg f2
2 x white russian af
1 x grapefruit
1 x amnesia haze/killing fields x mix (nl albo cos)

ok foteczki:

grepfruit w czasie trwania curringu, mega high, uderza typowo w glowe, po jakims czasie schodzi na cialo.... po paru buchach z bonga potrafi unieruchomic :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witaj Bracie :D

http://www.youtube.com/watch?v=1kYDDVT28Ec


Pozwol bracie ze zasiade w pierwszym rzedzie zakrece cos w rece ...
picture.php


... i naciesze sie tym co tam zmontowales , komplet lampek piekny na swieta zmontowales ;) pieknie i kolorowo do tego cieszy mnie jeszcze Twoj wybor nasion :D a z tych nasion krzoki rosna bajeczne , z wigorem cisna w strone slonca pochlaniajac w tym czasie duza ilosc pokarmow . Bede tutaj czesto starajac sie w razie czegos sluzyc pomoca , wiecej perlitu nie zaszkodzi ...

Niechaj rosnie nam ta trawa

poZZdro
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
420giveaway
Dzieki ziel. Teraz zostawilem je same sobie do piatku. Mam dobre mysli co do tego, swiatelko 12/1 i mysle 3-4tyg veg'a... a co do perlitu to w sumie troche mi zostalo ale juz ziemii miesZac nie bede. Dzieki bracia i siostry za karme!!
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
420giveaway
Niestety X-Dogi oraz WR nie wyszly z ziemii :/ reszta ma sie niezle... do wody poszly 2x WR AF oraz 1x Grapefruit...
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
hehe winiaczu widze tam niezle getto jak chodzi o okablowanie :p
uwazaj tam bo potem jak rosliny beda wieksze to wsadzisz lape w srodek buszu i cie prad moze popiescic...

trzymam kciuki :wave:


pozdr :smoke:
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
420giveaway
update:

zostawianie roslin na swieta to zly pomysl...
dodatkowo kielkowanie w welnie jest jakies dziwnie problematyczne, jedne sobie radza inne nie :/

@NKOTS, tak tak, juz wszystko w kostkach jest.

Planty maja ok 10 dni, od 1 lutego wejda na flo... leca lepiej niz myslalem, ani sie nie wyciagaja ani nic :) led + 2cfl na 50x50 daje rade! jedynie ah/kf x mix jakis lekko zmutowany... zobaczymy :) czekam az wyjdzie jeszcze 1 WR AF i Grape, jak nie wyjda to bedzie 6-7 roslin... rosliny od Ziel leca zdrowo! Pierwsze koksy dam im 20-21 styczen... ale to zobacze.

Fotosy:



diesel x chem


skunk x chem
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
420giveaway
jasne, dzisiaj mial byc up i jest, podlane 1szy raz nawozem dawka ok 50% + oprysk asahi..

diesel x chem




skunks x chem



kush x chem cos maly i zolty nie wiem czemu, oby oprysk z asahi pomogl


mlodziutki white russian af


ogolnie jestem zadowolony ale wiadomo ze zawsze moze byc lepiej... czekam na wasze za i ale bo wiadomo ze chodzi tez tutaj o wymiane wiedzy!
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
420giveaway
update, szkoda ze malo komentujecie... ciagle jade 12/1 jak widac rezultaty boskie, maja niecale 30 dni...

komplet


diesel x chem

skunk x chem (widac ze niestabilne ale to nic )


white russian



karzel kush x chem, trzymam go bo i tak miejsce jest a co mi szkodzi..


dzisiaj dostaly medi one, w sobote wchodzi 12/12h az do pokazania flowerow, wtedy 11/13 i co 2tyg o 30min mniej swiatla. big up!
 

miron555

Member
super niedrogi trunku
setupik dziala widac calkiem dobrze
odsiebie zaproponowal bym nagiecie tych wiekszysz sztuk
do poziomu najmniejszych, raczej zmiescic sie powinienes bezproblemu.
szkoda kaprysnego kushxchema bo ciekawy mix zdaje sie.
zyczyc szczescia i zdrowia tobie chce i niezwracania uwagi na brak komentow
bo ukryci podgladacze cichacze sledza karzdy twoj ruch :D
pozdro555
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
420giveaway
miron555,za Twoja namowa zrobilem tym 2 najwiekszym dzisiaj supercropping (lamanko) podczas 1 tyg flow planuje jeszcze zrobic FIM'a :)
 

Zrolowany

Member
a ja Ci powiem, że słabo wyglądają jak na swój wiek, ale większość zdrowo rośnie więc nie ma co się czepiać. a ten kush x chem jeszcze mozne dostać nowe życie :) to nie automat żeby go na straty spisywać
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
420giveaway
update, od 1 lutego na 12/12 przez pare dni, pokazaly preflowery praktycznie po 2-3dniach... wczoraj dostaly FIM'a
teraz jada na 11.5/12.5

gromadka:

diesel x chem


wr auto (ladnie kwitnie i sie wybil...)


kush x chem ktory byl karlem lekko odbil na flow, moze cos z niego bedzie


a co do skunk x chem to mam 2 fenotypy, typowo indijcowy i typowo sativovy! patrzcie na te liscie!

sativa pheno
 

miron555

Member
flush?

flush?

nie myslales o przelaniu po razie ich. zdaje sie ze nadmiary>blokady a moze i jeszcze pH? liscie ci wybarwiaja. tymbardzie ze flo poczatki a juz zolto po krawedzi. wiesz tak 2xpojemosc doniczki tyle wody co pH bedzie mialo git. powinno dac im do myslenia. co zaloga powie?
 

Mundek

Member
przelałbym (wygląda kwaśno), i od razu podlałbym pół dawką nawozu.
a wodę przelaną zbadałbym ph-metrem, nawet najprostszym, z ciekawości.
powodzenia.
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
420giveaway
kolejny update, niestety co do pH metra mam inne wydatki i nie spieszy mi sie z jego kupnem...

co do roslinek to maja sie lepiej


ogolne (te z przodu to diesel x chem)


white russian af


skunk x chem po fimie


, kush x chem odbil, troche wyciagniety ale rosnie, zawsze cos tam bedzie...
 
Top