What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2010

foxy

Member
ja ja zemljo nosit je najvecji kurac sploh v breg! po moznosti se zapnes vreco in se ti na pol poti cel zakelj rastrese! naceloma pa iscem spote kjer je dobra zemlja! a mi mogoce kdo lahko pove kako nalozim sem gor slikce! pac sem amater za racunalnikom! sory!!
 
H

hunt

Ja primorska je fajn samo lepe zemlje pa primankuje :D
foxy zgoraj levo kliknes My IC in spet levo pictures and albums klikneš create new album in naložiš slikce .
lep večer
 
H

hunt

Ja mam podoben problem :D
probi tle ko postaš klikni go advanced in potem imaš tam desno insert foto pa klikn tam ti potem pokaže tvojo galerijo , mislim da tako nekak :D
 
H

hunt

Fajn si jim urihtal plejs lepo :) Misliš da ti nebojo šle u cvet ? sam bi tudi dal že kaj ven samo mi je lansko leto zacvetelo pa nevem točno kdaj sem dal ven hm .
 

foxy

Member
ziveli!:wave: zanima me kako se zunaj obnese DCxpakistan valley? priblizno kdaj konca? ce so morda kaksne slike.... hvala
 

weedster

Active member
Ok zdaj pa naj mi tisti ki ma kake izkušnje z zenseeds pove kera mu je najboljša sorta ... jaz izbiram med dvemi, če pa kdo ve da je kaka preveč vredu za slo outdoor pa prosim povejte :p

Hazed Erdpurt

Libanon 30

peace
 
C

coxswain

Bravo foxy. Tole ma potencijal za velikanko. Lol, jaz se lukenj nisem pripravil. Hahaha.
Btw ... kaksne velikosti so tvoje luknje?
 

foxy

Member
hm luknje so tam priblizno 70 globine pa 40 premera! na tem placu ne ciljam ravno na velikanke ker je letos prvic v uporabi! ce pa ratajo monstri pa tut prav! veseli pa me da nista pokazali se nobenih znakov cvetenja in mislim da je najbolj nevaren cas ze mimo!
 
C

coxswain

hm luknje so tam priblizno 70 globine pa 40 premera! na tem placu ne ciljam ravno na velikanke ker je letos prvic v uporabi! ce pa ratajo monstri pa tut prav! veseli pa me da nista pokazali se nobenih znakov cvetenja in mislim da je najbolj nevaren cas ze mimo!


Mene tudi. Ravno zato pravim, da sta lepi kandidatki.
Upam, da rata. Ce pa bos imel tezave s cvetenjem pa naredi enako kot Tom Hill.

picture.php



Hehehe.

btw: Men je lani skoraj vse zacvetelo ko sem jih pripravljal za outdoor. Tam okoli konca maja. Ampak je vse hitro nazaj revegalo.

Good luck
 

foxy

Member
hm hm kaj si jih startal na 18/6? jaz vedno startam na 14/10 in maja ni nikoli problema! sicer pa ne bom prekmalu govoril ker je se vedno moznost da tile dve zacvetita! kaj so se ti vsi revegi obnesli dobro? hihi tega pa za tri bilke ne bom sprobaval!!
 

Latest posts

Latest posts

Top