What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Muzyka - czego sluchacie, co polecacie!!!

MeF-U

Member
Zeby nie zasmiecac innych watkow to postanowielem zalozyc nowy topic.

Jezeli chodzi o mnie to slucham roznych gatunkow muzyki, od jazzu (Herbie Hancock, Dave Brubeck) przez rock (Pink Floyd, King Crimson, Marilyn Manson), reggae (Marley), rap (Dr. Dre, Snoop Dogg, Cypress Hill, Wu-Tang), ambient (Aphex Twin), roznego rodzaju soundtracki. Oczywiscie nie wymienilem tu wszystkich wykonawcow bo liste mam troche dluuga

Najbardziej nienawidze polskiej muzyki tyczy sie to takze obecnego shit-hopolo, calego terazniejszego pseudo hip-hopu, pseudo rapu (mimo iz chodze w szerokich spodniach to jednak wole oldschool ;-), disco-polo oraz tzw. "muzyki klubowej"

Czekam na wasze wpisy i opinie
Chetnie poznam wasze preferencje muzyczne.
 

Ikser

Member
:chin: ...
:joint: Jus'Chillin'dude!..

Muzyka.. Zależy jaki mam klimacik na głowie,ale zdarza sie,ze nagle cała płyta sie wkręca i non stop to samo... Taką akcję mam teraz z "Hardkorową Komercją" no nie wiem co tam takiego jest,ale urzekła mnie ta płyta.. podobnie miałem z NOONem... Ogolnie hiphop slucham dla bitow.. nawet polski,bo nie zwracam uwagi na teksty ktore mnie nie interesują w hiphopolo, tylko niektore bity są fajne i przesluchac mozna.. lubie Baunsowac przy muzyce :friends: ... hehe... Ogolnie czasami wszystkiego ma sie dosyc... Ech... Peace chłopaki..
 

MeF-U

Member
Tez mam czasem takie dni ze chociazbym nie wiem co puscił to mnie po chwili zaczyna draznic, zadko sie takie coś zdarza ale zdarza.
A co do polskiego hh to u mnie zatrzymał sie na Liroy'u, Nagłym Ataku Spawacza, Kalibrze 44, Paktofonice a z nowszych to tylko i wyłacznie O.S.T.R. głównie z uwagi na teksty chodz muze tez niezła robi.
Piszac tego posta slucham sobie własnie Liquid Tension Experiment 2 (Tony Levin, John Petrucci, Mike Portnoy, Jordan Rudess) masakryczna plytka, ktos zna moze? ?
A najbardziej to lubie sobie muzy posluchac po... zreszta komu ja to mówie hahah
 

Ikser

Member
Heheh.. no komu to mowisz;)... Ja lubie jeszcze soundtracki sluchac... A nie znam tego czego sluchales piszac tamtego posta...
 

MeF-U

Member
Ta płytka to rock (gitarka, bass, perkusja i klawisze ;-)

A co do soundtrackow to moimi ulubionymi są: Edward Shearmur - K-Pax Soundtrack i The London Symphony Orchestra - Braveheart Soundtrack przy nich naprawde mozna "polatać".
 

MeF-U

Member
Szczerze to "tych nowych" nie słucham takze nawet nie moge powiedziec czy lubie czy nie ;-) mowie Ci dla mnie polski hh zatrzymał sie dobrych pare lat temu (hahaha jak to fajnie brzmi).
 

Mr. Smee

Member
Ja z polskich to lubie Kazika, T-love. A najbardziej lubie Patricie Barber, muzyke Charliego Hadena, ale Dave Brubeck tez niezly. Bardzo lubie Wegierska muzyke alternatywna, lubie Body Count, Ice-T (to zreszta to samo), R.E.M., acid jazz i muzyke rockowa lat 80-ych i 90-ych!!!! A swojego czasu lubilem Pearl Jam, Pink Floyd (dalej lubie), Alice in Chains a nawet Gunsów :wave:
 

cooopa

Member
hehe mily temacik
ja tam slucham rooznie jazz,blues reege,hh,rock,wszystko nielubie techno ania takiego taniego popu.polecam wam pltki B.B.KING-a to jest bardzo pozytywne brzmienie :wink:
a co polskiego to posluchajcie sonie new plyty Leszka Mozdzera-Piano to moze zmienice zdanie co do polskiej muzyki :smile:
 

MeF-U

Member
Wczoraj sobie z kumplami cos przypalilismy i jak wrocilem do domu to puscilem sobie Tangerine Dream - Goblins Club qrde juz dawno mi sie tak muza nie podobala, bylo masakrycznie ;-)
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
muza haha

tesz prawie wszystko slucham. moje najlepsze co lubie jest fusion contemporary jazz,
reggae, o znacie thievery corporation,fajne robio mixy. slucham wszystkiego od punka do jazza. klasyczna mnie nie lapie chyba ze nazywo. rapu prawie wogle nieslucham.
lubie asian dub foundation,chlopaki ostro dajo. no ale jak uslysze miles davis na trompce to odrazu jest mi lepiej. weather report jest super grupa co strasznie lubie.
no poprostu bez konca, muza sie niekonczy

peace
 
D

dEv-9

Ja moge wam polecic z ostatnich 3 faz : Arash - Bora Bora :yummy:
Dobra pizda, full volume i sie robi ciekawie. :biglaugh:
 
U mnie to leca zwykle : BB King , Bob Marley, Johny Winter, Eric Clapton, Magic Slim, Muddy Waters. W zasadzie to ciezko mi jest wylowic jakis zespol lub nawet nie, ktory przykul by moja uwage na tyle bym sluchal na dluzsza mete. Z polskich to raczej Kazik, Kult ale to raczej moj brat tego slucha.
 
Top