What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Első próbálkozásom ! Segítséget elfogadok .

dexch

Member
Üdv adott egy box pár darab mag ha nem sikerülne amit most elkezdtem :D

szekrény mérete : 120cm magas
60cm széles
befele meg 40 centi mély..

Virágföld : Florino Általános virágföld 6,4 ph
Víz : ph-t még nem tudom be lőni mert nincs még ph - om de test kitem már van napokban lesz ph- om ,
Fény : Rohs Led 300 w full spektrum

Nos kicsiráztatam pár jobb fajta pakketos magot el ültettem , most kap 18/6 fényt meg látjuk mi lessz :D hőmérőt a napokba veszek , de olyan 22-24 fok közt lehet , led mellé rakjak esetleg még cfl -t párat? vagy felesleges? meg kis hely miatt hogyan tréningeljem ? mit ajánlotok ? növényt közelebb raktam most ledhez mert ugy láttam elkezdett nyulni .

picture.php


picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Üdv adott egy box pár darab mag ha nem sikerülne amit most elkezdtem :D

szekrény mérete : 120cm magas
60cm széles
befele meg 40 centi mély..

Virágföld : Florino Általános virágföld 6,4 ph
Víz : ph-t még nem tudom be lőni mert nincs még ph - om de test kitem már van napokban lesz ph- om ,
Fény : Rohs Led 300 w full spektrum

Nos kicsiráztatam pár jobb fajta pakketos magot el ültettem , most kap 18/6 fényt meg látjuk mi lessz :D hőmérőt a napokba veszek , de olyan 22-24 fok közt lehet , led mellé rakjak esetleg még cfl -t párat? vagy felesleges? meg kis hely miatt hogyan tréningeljem ? mit ajánlotok ? növényt közelebb raktam most ledhez mert ugy láttam elkezdett nyulni .

View Image

View Image

Szia :) igen valóban ha messze van megnyúlhat,mert ez a led igazából csupán csak 100 wattos kínai szemfényvesztés a 300watt csak a neve.
Tedd 10-15 centire a növényhez,de hasonló teljesítményt várhatsz ha ezzel akarsz virágoztatni,mint thcgecco pc-s growja. Lst tréninget ajánlok a jobb fényelosztás miatt. Megy 1 db toppolást 2 főszárra,hogy mindkét oldalra el tudd húzni :) Sok sikert
 

dexch

Member
Rakok be 2 db Philips TORNADO ESAVER 32W 827 E27 2700K - 2250 lument igér / db segithet valamit? vagy felesleges be rakni?
 

Tauberbischofs

Active member
Ha a 300W ledet ki kell egészíteni egy 0,24m2 alapterületű szekrényben akkor jobb, ha a ledet be sem teszed vagy meg sem veszed.
A cfl 70lm/W-ot tud. Azért meg végképp felesleges pénzt adni.
 

dexch

Member
hát it irták hogy kinai a led meg hogy 300 w helyett tán 100 nem tudom megnézzük akitől kaptam azt mondta le hozott vele már pár kört elég jo hozammal , nincs ph - om de citrom lével lehet viznek ph ját lefele huzni legalább is teszt ezt mutatja ameddig nincs ph- om meg teszi ez is?
 

dexch

Member
üdv, este felment 29-30 fokra a növény :s picitt aggaszt most vágok boxnak felső sarkába eegy négyzetet a hátuljára rá 12 cm ventit kifele fujja a levegőt , meg oldodhat 1-2 fokot változtathat? nem sok válaszra számitok... az eddigiek alapján..
 

dexch

Member
eddig mint a képen látod volt 1 venti ami fujta rá a levegőt :D de most be tettem még eggyet ami szekrény sarkába van felül vágtam neki ki 1 akkora helyet mint a ventillátor felfogattam és most ott fujja ki a levegőt
 

dexch

Member
+ a vödröt is le cseréltem mert alig lehetet töle becsukni a szekrény ajtot ugye 30cm mély csak a szekrény.. tudom kicsi de EZ VAN MOST .. át raktam 5 literesbe , mert ugye SoG olni szeretnék ugy döntöttem nem a város akarom be teriteni... csak 1 kis ön el látást.. 3-4 et be rakni legyen rajtuk 20-25g / tő és már boldog vagyok..
 

dexch

Member
ez a mostani ami bent van egy hete ezt még január 8 ig hagyom 18/6 ba... de már csirázik 3 mag azok már alapbol 12/12 őt fognak kapni.. és lessz ami lessz
 

NebulaIICBD

New member
Vagj 1 masik lyukat is a szekrenyre ahol be is tud menni a levego!!

Citromle helyett en vennek inkabb citromsavat. Barhol kaphato (spar penny).

En ekkora helyre nem raknek be 4 novenyt. En ezzel az 1el mennek. Sog helyett inkabb scrog.

Szerintem az ahitott 80-100g ot ekkora helyen nem egyszeru lehozni. Nem lehetetlen de akkor ossze kell kapnod magad.

Sok sikert!
 

Magonc001

Member
Nekem nem látszik ebben a naplóban egy kép sem. Jó a kiszívó ventilátor, de vágj ki egy jukat alul is hogy ott tudja beszívni a levegőt
 

Magonc001

Member
Lehet nálam van a hiba, de úgy kell hogy csinálsz a profilodban egy albumot feltöltődés oda és azt a linket másold be ide
 
Top