What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Mazar PC box

thcgecco

Active member
66. nap Szüret[/B

Hát elérkezett a pillanat , le lett nyesve száraz súlyt majd mondok és hoztam képet a végleges állapotokról.
 

Attachments

  • IMG_1777.jpg
    IMG_1777.jpg
    99 KB · Views: 38
  • IMG_1778.jpg
    IMG_1778.jpg
    109.6 KB · Views: 39
  • IMG_1780.jpg
    IMG_1780.jpg
    86.2 KB · Views: 35
  • IMG_1781.jpg
    IMG_1781.jpg
    96.1 KB · Views: 38
  • IMG_1779.jpg
    IMG_1779.jpg
    112.8 KB · Views: 43

thcgecco

Active member
Köszönöm szépen , én is maximálisan elégedett vagyok. A száraz súly igazság szerint annyira nem is érdekel, mert bármennyi lesz max 2 hétig fogom vele húzni :D. Minőségre remélem ott van, nemsokára kiderül.

Érdekes dolog hogy az anyanövénynek ilyen citrusos- gyümölcsös illata van , viszont ez inkább olyan földes- lókaki szagú.
 

thcgecco

Active member
Kiszáradt és 2 napja befőttesben elhelyezve csúcsvirág: 26g popcorn: 6 g szóval összesen 32g száraz fű lett . Hatásra és ízre kellemes , igazi csemege . Köszönöm a figyelmet
 
Top