What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

hobbiz hajdzsro

hobbi ur

Active member
ha nem a IVest használod, akkor milyet? hogyan műveled?

2naponta figyelem, ill. korrigálom a ph-t, ec-t. egyelőre nem billeg nagyon, elég 2naponta. meg jegyzetelem természetesen.
 
viszont képet tehetsz fel egyből, meg témát is nyithatsz moderátori előzetes jóváhagyás nélkül. gyorsan meg lesz az az 50 hsz!
 

what_can_there

Well-known member
Az 50 hsz.-t ugy kell erteni, hogy a te accountoddal irtodott 50 hsz. Ez fuggetlen attol, hogy masok mennyit irnak a naplodba. Irogass mas temakba, ugy hamar osszejon a pm.
 

hobbi ur

Active member
ááááá :S köszönöm szépen az infót, akkor beírok mindenhova ki talál ki ilyen faszságot. mi ennek az értelme?
 

Dapk

Active member
Veteran
ááááá :S köszönöm szépen az infót, akkor beírok mindenhova ki talál ki ilyen faszságot. mi ennek az értelme?
fel ne add! már csak 10hsz és jobb lesz -vagy mennyé elfele a hívatalba, a jenőhöz, a polgári hívatalba
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
az az értelme, hogy a sok gyökér regel és már spammel turbopostol 50 betűt baszd meg és már tolja a pmben a szarságait, rengeteg ilyen van.. nem körületted forog a világ mielőtt magadra vennéd, keress értelmes magyarázatot a miértre.... plusz január x. óta tag vagy.. minden nap két összetett mondat, egy zene link és már rég lenne 300 hsz....
 

hobbi ur

Active member
az az értelme, hogy a sok gyökér regel és már spammel turbopostol 50 betűt baszd meg és már tolja a pmben a szarságait, rengeteg ilyen van.. nem körületted forog a világ mielőtt magadra vennéd, keress értelmes magyarázatot a miértre.... plusz január x. óta tag vagy.. minden nap két összetett mondat, egy zene link és már rég lenne 300 hsz....

oké köszi tartjátok a lelket, én meg majd csinyálok fényképet
 

hobbi ur

Active member
nem értem én ezt a multikulti modern világot. assetuttam hogy milya za onion rúter. most már tudom. azt azonban még nem hogy a sok tülök mit tud pmelni 50 turbóspam hozzászólás után? hogy hajtanák el őket kényszermunkára, ha már ennyi idejük van.
 
Top