What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor képek gyűjteménye

Uzsidoboz

Well-known member
Dickófény alura azt ha elér egy szintet lehet kap mégegyet.
Nomeg beszereltem egy 12v mágnesszelepet is így fullra tölthetem a hordót és nem kell emeljek az öntözőn.
@WHIPEDMEAT látod megyez nekem :D
20230401_225915.jpg
20230401_230658.jpg
 

Stan Marshydro

New member
Green Gelato-ról légyszi számolj már be ha már tesztelted. Nekem Cookies Gelato ment már 2x DWC-ben, meg 1x kókuszban, és nagy csalódás volt. RQS kínálatából a legpotensebb volt papírforma szerint, amikor beszerezetem, azt' hát semmi extra. Sőt Mafiás fajták (AK, HK) jobbak voltak. Kényes is volt, keveset is hozott, és illatban, ízben, highban se nyújtott semmi extrát, amivel a szar hozamért kárpótolt volna.
Aztán Green Gelato magom még van talonban, de hezitálok, hogy azt vagy inkább a mafiás növényekből csinált saját keresztezést indítsam...
Na szépet
Igen, mostanra már az összes leányt levettem a lábáról.
Pont a két számkivetett egyike volt ő amúgy szóval a végéről kezdem.Egy haverom ajánlotta az airpot-ot.Háát ...sztem egy rakás szart nem ér,az a flancos,faszság.
Itt megjegyzendő hogy személyes vélemény! Én a lehető legkevesebb macerát szeretném.(távozás szempontjából).Baszakodok a trainingekkel eleget! xd Sátor, eddig home made,most lett a marshydro beuzemelve 1 napja.Eztbis csak azért írom mert,alapvetően nem tudok égigérő branch-okat hagyni és a felső merevítők még az 180cm galéria magassagbol is elvettek 30cm-t ..ventikkel elég jól tudom a pára stb.szabalyozni veg/bloom alatt is.
Nekem a min .3x átültetés, 3dl▶ 3l ▶16l .plagron light mix ,+perlit hozzá (úgy vettem észre az az egy hétre elegendő tápanyag amit a light mix tartalmaz,az pont annyi hogy ne kelljen mindenféle seedling,meg roots booster)ez volt az RQS amnesia,wedding crasher RQS, és az életre valóbb, seedstockers ak420, ők sorrendben 70- 75 -78 /virágzásban töltött hetek száma 11het 3 nap-10het 5 nap - 10 hét
A gelato volt az első áldozat ,túl is szárítottam kicsit..ő amint 8.hetet elérte lógott is,ezért kezdtem a többivel, viszonyitasnak,sztem egységesek szoktak lenni,arányosak ha figyelembe veszem g/m² általában véve is..
A két airpot genyós 4.nap különbséggel vágva 1het után mérve a gelato összesen 32 a szét gyötört ak 38 összesen...de sztem a jól bevalt textil,ahhoz víz/tap stb. -vel is50 körül lett volna 55. Ha jól emléxem 400g/m² szóval nem egy 3m Jamaica out sativa sajna..DE! AZ ILLAT/ÍZ/AROMA 10/10 lábon,defoliation, lst ,hst közben ahogy meglendult egy ág, hozzáért az ujjam kezem,kajak mint egy krém fagyi, olyan édes illatú,gyümölcsös, osszeteveszthetetlen ,20méteres sugarú körben minden szem rajtad! Ha csak egy meggyurt c-vel zsebben beallitasz valahova forog mindenki..Nekem nagyon adta összesenében . Tipikus az a strain, ami megmaradt akárkiben akit beterelsz!A hozam részemről 10/5 Biztos jóval többet ki lehetne hozni belőle, egy szoval sem mondom hogy lehetetlen!! Eleinte bosszantott higy csak a helyet veszik el a másik 3 tol.Végül azt mondom kar lett volna hagyni az enyészetnek(ugy kaptam 1 napja vizes papairtorloben ázott,pont nem volt még megpattanva!)Az amnesiamat még keresem...várom tippjeiteket.Nekem speciel az amit legjobban vártam, annyira nem adta..Semmiképp nem rossz, de az összes többi kenterbe bassza,pedig nekem egy igazán jó amnesia haze neK párja SF og kush xd azt vége a világnak xdxd
U.I.: Haveromnak említettem, (eindhowenben él)mondom nem szar..csak úgy inkább pörget, érzem fejbe vág, csak nem tudom..(sativa inkább energizal persze..) nem lenne meglepő ugye...erre az az állat, na akkor az jó...Bár én speciel ittenitol fexem fél óra múlva általaban..xdxd na én is így emlékszem reájuk ..ha valaki tudja esetleg melyik seedbank az,ne tartsa magában
HAPPY 420 EVERYBODY
 

f2obsession

Active member
szerintetek szedjek a felso levelekbol meg?
Az olyan legyezőket, amik egymásra simulnak, illetve amik másik csúcsot böködnek/takarnak, én leszedném. De mondjuk én itt inkább a csúcsokat ritkítanám. Félreértés ne essék, rohadt jól néz ki, csak amikor én hasonlót csináltam, végeredményben arra jutottam, hogy jobb lett volna kicsit kevesebb, de nagyobb csúcs.
 
Top