What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Galerie-Cukrarna u Sensiho

sensi23

Active member
Veteran
70-12/12

70-12/12

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
Cus..opravdu ty phena jsou rozdilne minimalne...Po vuni temer vubec..vynos maximalni..vune je klasicka haze s trochou pisku a nafty ...co jsem kostoval zlomene spodky tak to fakt nandava a nechava cloveka s usmevem na rtech..
 

sensi23

Active member
Veteran
70-12/12

70-12/12

tady uz je to kazda kytka uplne jina..ani vune si nejsou podobne a uplne neco jineho nez co jsem od nich jel pred 10 lety pod stejnym jmenem..Na obranu musim rict ze uplne nejhorsi to neni..akorat jedna voni po sunce,druha jak shortova blueberry s trochou skunku a treti jede jak oldskul mydlinkovej skunk muhehe
Tohle je to pheno co tahne po sunce nebo co to je :D
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
a posledni je zemite pheno co voni presne jak shortova blueberry s trochou skunku..docela kladivovy indica efekt :)
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
60-12/12

60-12/12

Zdarec par snimku z aktualni kosby..
Medium>kokos pul napul s light mixem,textilni kvetinace 12 l
HPS 600W,bio tabs,odstata kouhoutkova voda..PH neresim
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
63-12/12

63-12/12

eldorado og jsou si podobne jako vejce vejci zemito-cookies..dobre ne nijak uspavajici enrgicke high..chutove dobre..pheno 3 potrebovalo o par dnu vic,a je o fous lepsi nez ostatni co se chuti tyce..silne jsou podobne vsechny
picture.php


Tohle pheno bylo vic indikoveho vzhledu..mene se tahlo,vic bushy tvrde sisky v 63.dnu kvetu jsem musel vystrihnout cely vrsek bo tam byla plisen..chutove vunove velmi podobne core cutu..silne nakopavajici high..hned jsem koupil dalsi pakl
picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
70-12/12

70-12/12

Tohle uz vyzadovalo 70 dnu kvetu..palice vzdusnejsi..vunove chutove je to amnesia ale trochu vice do pomerance..tezce se to popisuje..super energeticke nakopavajici high a velky vynos
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
70-12/12

70-12/12

posledni pheno je dosti podobne phenu 2 trochu mene pomerancu a vice core aroma..ale trosku jine..na prvni pohled i vuni je to amnesia
picture.php

picture.php

picture.php


Posledni je Panama z regulernich semen selektovana kamaradem..jedine co jsem jel z klonu..vune a aroma kovova haze..trochu to pripomina SSH..High je presne to co bys cekal od landrace sativy..bzucak dlouhotrvajici..mnamka..
picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
Zdar jak svina..Po odmlce jsem opet zpet s neco malem z moji zahradky.Nic se nemeni opet kokos napul s light mixem zivenej biotabs,textilni 12l kvetinace a 600W HPS.
Zacneme Mendocino skunkem..ze 3 semen kazda kytka jina..tohle je pheno druhe (prvni jsem nenafotil protoze pri jeho sklizni jsem mel uplne vyzdimanej fotak )
Sklizeno 62.den kvetu mensi vzrust..ovocna skunky vune
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
Tady je pheno druhe..sklizeno o den dele..voni agresivneji typicky skunk na metr daleko podle me tohle je favorit pheno
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
Dalsi ma rade je slavna pani vlajkova lod Sensi Star.Opravdu zaujala..nadherna vune..ze tri semen klasicky kazda jina ale rekl bych ze vsechny budou stat za to..nadherne skunky ovocno zemite aroma..sisky jak sutre a mega pryskyrice..sklizena 62.den kvetu...zaujala!!
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

sensi23

Active member
Veteran
A pro dnesek posledni kousek je Rainbow Road.Novej release..Hybrid vic sativni..ta strawberry sativa si tu sedla s hindu kush jak prdel na hrnec..krasna vune..trosku plyn..trosku zemina..trosku ovoce..ze tri semen 2 temer totozne rostliny a jedna uplne jina..vsechny podobne vonej..tato sklizena 63.den a dalsi 2 pujdou v rozmezi 65-70..
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

To je pro dnesek vse..zbytek bude nasledovat v nejblizsich dnech..stay tunned
 

Latest posts

Latest posts

Top