What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

New collection GG#4 cross

New collection GG#4 cross

picture.php

namočeno v darina 4
Gorilla Glue #4 S1 (GG#4 x GG#4)
Core Glue (aka Dogon Haze/ Amnesia Haze( core cut )x GG#4)
Cookies Glue (Girl Scout Cookies(forum cut) x GG#4)
Gorilla Sour Diesel (East Coast Sour Diesel x GG#4) omezené množství
Gorilla Sour Diesel (verze II/ Sour Diesel (riri cut) x GG#4) omezené množství
Illuminati Glue (StarDawg Illuminati (Nag Champa Kush) x GG#4)
Gorilla Cheese (UK Cheese Brightside Exodus x GG#4)
Super Gorilla Skunk (Massechusetts Super Skunk x GG#4)
 
K

Krutibrko

No tak tomu říkám osazestvo snů :D

Semena máčíš v čisté darině,nebo to ředíš?Máš s tím nějaké lepší zkušenoti?Vím že to kdysi zde hodně používal Peri,ale pár let zpět byl kumšt ji u nás sehnat.
 
D

Dogon

máčím v 10% roztoku,rostlinky jsou pak sytě zelené a krásně rostou odolné proti stresu jde vlastně o huminy získané z jezerního sapropelu jsou to ty nej huminy co se vyskytují v přírodě udává se i vyšší výnos to sem nikdy ne testoval u ganji ale u Dorset Naga měl jsem dvě nagy jedna byla ošetřená Darinou 4 měla tak o 10-15 papriček víc a přežila i první říjnový mrazík ta neošetřená to už nerozdejchala,kupuji na Slovensku tady unás sem jí ještě neviděl.
při guerilla outdoor dostali kytky postřik začátkem květu a pak ještě koncem září a skoro vubec se nevyskytla šedivka jen pár mini ložisek u bubba kush sezonu před jsem nestříkal a bubba kompletně rozblemstlej šedivkou.
používám darinu 4 jak in tak out asi dva roky k pořádnýmu testu to chce aspoň dva stejný klony jeden ošetřit a pozorovat rozdíly možná příští sezonu budu moudřejší.
mám druhou sezonu jeden krásnej brambořík co dostává zbytky právě dariny 4 první rok byl nic moc ale ted je plnej velkých květu.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
taková chvála, to si taky koupim :D já teď chci zkusit envistart, to je nějaká novinka, dostal jsem vzorky 2x 100ml... má to právě bejt taky mix huminovejch kyselin, stimulačních látek, mikroprvků, aminokyselinovýho dusíku a dalších věcí... prej podporuje vitální kořenovej systém, látkovou výměnu, celkovou vitalitu a tak

píšou dávkování na postřik 0,8 - 1,0 litru na hektar :D a má to certifikaci bio, pro ekologický zemědělství
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
už se těším na ty fazole. gg4 mně moc chutná ale efekt je moc sedativní pro mě, doufám že ecsd přidá trochu ten stav nahoru, páč gorilla to je hned dolů sešup... ganjopádně očekávám moje nejoblíbenější terpeny: kafe, dýzl, skunk a sour :D

není darina to stejné co se prodává jako lignohumát? taky v tom klíčím semena, hlavně staré..
 
Last edited:
D

Dogon

Lignohumát je jedinečná směs přírodních látek. Takzvaných huminových a fulvových kyselin. Vzniká jako vedlejší produkt při zpracování papíru z dřevní hmoty.

DARINA 4 je vyrobená z jezerního sapropelu.
sapropel je starodávná surovina tvořící se na dně jezer z doby ledové v pruběhu milionu let rozložené živé organizmy a rostliny se usazují na dno jezera a vytvářejí vrstvu huminových látek a fulvokyselín, stopových prvku a biolátek ty to huminy jsou aktivní a mnohem silnější nežli huminy vzniklé jako vedlejší produkt při zpracování papíru.
to je tak ve zkratce všechno co si pamatuji.

ECSD x GG#4 má skvělí rodiče tady nejde udělat chybu těším se na ty variace ganja je především aroma terapie.

picture.php
 

metracek

Active member
Veteran
Taky sem Darinu pouzival. Ale ja sem si nikdy nevsiml ze by nejak vyrazne kytkam pomohla. Kazdopadne mi Grizzly kdysi psal do vlakna ze prestal Darinu pouzivat kvuli vysokemu obsahu rtuti a ze pouziva misto ni ten lignohumat.
 
D

Dogon

u ganji sem zatím nikdy nedělal srovnávací test bral sem všechno jedním šmahem jediná viditelná věc které jsem si všiml je po postřiku,druhý den jsou rostliny sytě zelené a tam kde zaschly kapky roztoku je ještě o stupeň zelenější,chemickou analýzu sem nikde neviděl krom té co uvádí výrobce a tam není o rtuti zmínka.
Chemické a fyzikálne vlastnosti :
dusík ako N – min. 5,0 g/l
fosfor ako P2O5 – min. 8,0 g/l
draslíka ako K2O – max. 14,0 g/l
humínové kyseliny – min. 2,0 g/l
fulvokyselín – min. 0,9 g/l
stopové prvky – Mn, Cu, Mo, Zn

kamarádi kdo chcete tak se mrkněte na pdf darina 4
http://www.floraservis.sk/darina-4.php
 
Last edited:
D

Dogon

Hoši serem na tu darinu pojďme se věnovat tématu tedy rostlinám po dvou dnech puklo komplet všechno semenáčky zasazený do reciklovaného kokosu a šli pod úsporku :biggrin:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Neposlouchám, jsem rebel :D Takže k tý Darině, vy v tom namáčíte semena před výsevem? Na jak dlouho, jaká koncentrace?
Já si ted koupil GA3 (kyselina gyberelová), což je rostlinný hormon pro stratifikaci a zlepšení klíčivosti semen. Chci to ted použít na cca 5 let starý White Fire OG semena, který jsem dostal od kámoše co je něměl v lednici, tak jsem zvědav. Od toho samýho člověka jsem měl i ten Stardawg a tam vyklíčilo jedno semeno z 10. Doufám, že to pomůže...
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ECSD x GG#4 má skvělí rodiče tady nejde udělat chybu těším se na ty variace ganja je především aroma terapie.

View Image

pro mě je ganja víc než terapie.. ale vím co myslíš.

no sice je pravda, obě rosltiny, které se podíleli na vzniku těch semen :biggrin: jsou samy o sobě skvělé, i když ne dokonalé, takže ne skvělé ve všech vlastnostech.. ale kombinace dvou rostlin je něco jiného než to jak jsou o sobě, a ne vždy mohou být jejich kombinace tka skvělé. za dobré pheno budu považovat to co se minimálně vyrovná rodičům a to nebude jen tak, mé nároky jsou vysoké :biggrin: hehe
 
D

Dogon

MAHA KALA tak to máš svatou pravdu vyrovnat se ECSD je věc v poctatě nemožná a já sám jsem v očekávání co se všechno objeví za phena.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hehe tak uplně kopie to být nemusí, a na co by byla když už jedno ecsd je. ale at je ot stejný level. a jsme zase u terpenů, víme, že ecsd potřebuje víc dnů kvetení, a právě v těch víc dnech se tvoří ty unikátní terpeny co dělají ecsd tím čím je. no ale gg4 má zajímavou vlastnost(plus celou řadu dalších), že i při brzké sklizni, dejme tomu
v 56. dnu se pořád jedná o relativné velmi kvalitní květy, kdežto sekat ecsd v 56. je blbost.. tak doufám že se tato vlastnost gg4 v tomto crossu promítne :D

tedka sem četl, že nemá cenu sekat chemdoga v 60. dnu květu, že to si zkazíš chemdoga upe, :D že je potřeba to sekat v 75. už to někdo z vás, co máte chemického psa zkusil?
 

Latest posts

Latest posts

Top