What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gantz are Sconcsi

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Mult succes sa fie cu noroc!! Și eu incep stânga bloody auto skunk zic că va încolți primele!! Să fie intrun ceas bun maestre!!!
L.E. mă luat explo înainte! E mai rapid că mine!!
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
In mai putin de 24 de ore avem prima codita!!!

E Sweet Skunk Auto

mult succes data viitoare!
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
si care e a doua!! sumt tare curios! si la ce temperatura le tii?? eu de obicei le pun pe hota de la aragaz si merge de minune rezultate bune!!! pe hota deasupra am cam 26 de grade!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Am pierdut pariul! :) :joint: Oricum, eu de fel consider o samanta germinata cand e iesita din pamant, nu cand ii vad codita.
Succes cu ele!
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Joi le-am pus in pamant si azi toate au iesit sa respire aer curat :D

Sweet Skunk Auto si Bloody Skunk Auto de la Sweet Seeds in stanga


Mango Cream Auto si Monster Mash Auto de la Exotic Seed in dreapta



le-am facut ceva umbra sa nu le arda soarele :D ... sa vedem cum merge treaba...
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Poze bune luna are :p

Asa imi place sa incep luna. Cu un update.
Aici avem intreaga gradina. Ma tem ca nici pe mine nu ma impresioneaza. Fiecare creste ce poate, cum poate, unde poate...



Bloody Skunk Auto. Semintele de la astea au fost cam mici si cand au germinat au fost cele mai mici si cele mai incete. Dar se pare ca si-au mai revenit/



Sweet Skunk Auto. Astea or sa fie mari si rezistente. Nu m-au dezamagit pana acum..


Sanatate
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Fetele cresc încet rău de tot. Pana cand sistemul radacinos nu e ceva mai dezvoltat, plantele vor continua sa fie mici.

Asa ca mai e de așteptat pana la următorul set de poze.
 

plm

Member
Si mie la inceput mi s-a parut ca, cresc foarte greu, ma gandeam cum plm or sa se faca astea in 2 luni ca d-abea se misca, dar dupa 2 saptamani de crestere vegetativa, mergeam la grow sa vad ce mai fac, si a 2-a zi deja nu le mai recunosteam la cat de repede se dezvoltau...
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
data trecuta dupa ce au intrat in floare cresteau cam 2cm/zi. si asta in un ghiveci de 3L. daca as avea mai multa siguranta as pune in 50L :watchplant:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
O planta normala vegeteaza din primavara pana toamna cand incepe sa infloreasca. Deci are cateva luni de viata in care orice fel de manipulare si taiere ii permite sa se vindece si sa creasca si mai mare si mai puternica.

Un auto are o viata de vreo 60 de zile. Vegeteaza cam 5 saptamani. Infloreste 2 si mai pune ceva volum inainte sa o tai. Unii reomanda sa le mai lasi o saptamana hai doua apoi.

Prefer sa evit orice fel de stres care ar incetini un auto.

Prima data cand am pus auto nu mi-am facut temele si le-am transplantat. A fost destul stres pentru ca din 4 plante (2 Auto Sweet Skunk si 2 Cream Caramel Auto) - 2 sa ramana mici.



da, ok, cateodata e bine sa ai plante mici. Dar nu cand ai doar 4 plante.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Dupa ce le fumezi si pe astea as vrea sa ne spui tu daca crezi ca un auto poate scoate vreodata calitate comparabila cu regulare.
Eu cred ca timpul scurt pe care il are planta la dispozitie nu e suficient pentru un high de calitate, adica poate sa te sparga dar nu e paleta de cannabinoizi si terpene dezvoltata si variata ca sa ai highul ala placut, fin, complex, pe care o buna parte din regulare il ofera. Daca vorbim de auto care ar trebui sa fie majoritar sativa ori sativa, cu atat mai mult.
 

Latest posts

Latest posts

Top