What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Fastberry

ledpassion90

New member
Üdvözlet mindenkinek!
Kedvet kaptam én is egy napló elinditásához plusz elég nagy pangás van.. xD az egyik kedvenc autom lesz a főszereplő Fastberry néven ismert..
A setup a következő:
Box:80x80x160
Fény:2.5x300w marshydro led (egyik panel fele meghalt mivel pár lencse kiégett s eléggé brutálisan távolítottam el őket ez után halt meg.. :D)
Közeg: 10l biobizz light mix
Tápok: kb szinte semmi, nem szeretik a túlzott Nitrogént de a kiegészítők mehetnek előírás szerint
(Biobizz grow, bloom, Ca, Mg, szilikon, cannazym, humus fw)
Pacsi!
 

ledpassion90

New member
Ma 37naposak,a legkisebb 31
picture.php
 

ledpassion90

New member
44.nap
Szépen fejlődnek a lányok, beindult a virágzás rendesen, 4plantból egy lesz lila feno :)
Képeket majd töltök fel hamarosan..
Üdv
 

ledpassion90

New member
Köszönöm :) Fastbudstol vannak, szeretek rendelni mindig kapok ajándék magokat, plusz a hónap utolsó hetében egy általuk választott strain 1+1akcioban van..
 

ledpassion90

New member
53.nap
Lassan a végéhez érek :)
Egy gyors zöld feno van 9 hétre, a lassú zöld és lila feno 10hetre lesznek kész kB :)
picture.php

picture.php

picture.php

 

ledpassion90

New member
Üdv!
61.napnal járunk, még kb 10-14 nap van hátra, két hete 14/10ben kapják a fényt, következő locsi már sima vizes lesz..
picture.php

picture.php

picture.php
 

ledpassion90

New member
66.nap
Gyönyörűek a lányok, sajnos ez a kamera nem adja vissza teljesen.. Szépen gyantasodnak de kB 10 nap még biztos hátra van, sima mézes vizet kapnak csak..
picture.php

picture.php
 

ledpassion90

New member
74.nap
Ma elkezdtem a szuretet, még egy hétig mehettek volna, de az ünnepek miatt nem leszek itthon.. Amúgy nagyon jó illatuk van, mézes malnara emlékeztet.. Több kép még van feltoltve az albumomban ha valakit érdekel..
Boldog karácsonyt mindenkinek! :)
picture.php

picture.php

IMG
 

Latest posts

Latest posts

Top