Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > New Moderators for Hungary Forum!

Thread Title Search
Post Reply
New Moderators for Hungary Forum! Thread Tools
Old 10-03-2016, 08:23 PM #11
hungrowboy
Member

hungrowboy's Avatar

hungrowboy will become famous soon enoughhungrowboy will become famous soon enough
Quote:
Originally Posted by WHIPEDMEAT View Post
nem bizony, ezt ahhoz tudnám hasonlítani, amikor megvettem az unreal tournament 2004et
a mai napig ráz a hideg ha megnézem a fragmoviekat... de ha játszanom kéne már nem érzem azt hogy olyan mint volt régen..
egyébként, a "társaság magja" vagy hogy mondjam, elég sokan a mai napig nyomonkövetnek mindent itt is, csak nem vállalják fel.

viszont tüdő vagány most nézem az exkalapot berakta a fórumlinkjét
Ennek a forumnak a linkjet mar regebb ota betette en is nagy nehezen onnan talaltam ide!
hungrowboy is offline Quote

Old 10-03-2016, 08:54 PM #12
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

WHIPEDMEAT has disabled reputation
én se azt mondtam, hogy most rakta oda, csak most láttam
WHIPEDMEAT is offline Quote

Old 10-03-2016, 09:00 PM #13
hungrowboy
Member

hungrowboy's Avatar

hungrowboy will become famous soon enoughhungrowboy will become famous soon enough
Quote:
Originally Posted by WHIPEDMEAT View Post
én se azt mondtam, hogy most rakta oda, csak most láttam
Jolvan, legalabb valahonnan ide lehet talalni.
hungrowboy is offline Quote

Old 10-04-2016, 03:08 AM #14
iwantmorebuds
Moderator

iwantmorebuds's Avatar

iwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really nice
Én megértem a negativ erzelmeket a tortentek utan, de ahogy whip irta az emberek jonnek es mennek ezek utan is, vannak itt bujkalo tagok akik csak valamiert nem vesznek reszt egyelore a kozossegben. Es valoban itt kell a legkevesbe felni attol h egy tartalom elveszik hisz lathatod 2009es naplok is megvannk csak joparat toroltunk mivel nem lettek befejezve vagy el se lettek kezdve es csak zavartak az osszkepet.
Ez egy elismert nemzetkozi furom tessek neki egy eselyt adni
Minel nagyobb magyar tartalmat generalunk, annal konnyeben talalnak ide kertesztarsaink egy egy google tallt eseten pl es ha egy kezdo nagy nehezen idetalal az talaljon mar itt valamit

iwantmorebuds is offline Quote

2 members found this post helpful.
Old 10-04-2016, 09:35 AM #15
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

ennyi.. szóval ha van bármi amit ismeretanyagnak ide tudsz írni magyarul és még nincs itt.. akkor hajrá képzeld csak el rush, hogy ha itt lettünk volna már az elejétől kezdve eléggé sok cucc lenne már itt a magyar részen a kenderről..
de ahogy gubacs írta. próbáljatok olyan szavakat használnbi jópár témában vagy kommentben, amire feltételezhetően keres valaki aki kezdő, meg olyat is akár amire nem kezdő keres.. aztán majd lesz valahogy.

2 members found this post helpful.
Old 10-06-2016, 11:56 AM #16
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Dapk has a spectacular aura aboutDapk has a spectacular aura aboutDapk has a spectacular aura aboutDapk has a spectacular aura about
Whiped moderátor úr -ha valaki 8 v 10 éve azt mondja, hogy te mod leszel és nem troll, kiröhögöm
Dapk is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 10-06-2016, 12:15 PM #17
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

ilyen ez,
de gondolj bele, nem birkával őrzik a nyájat sem

Old 10-06-2016, 08:08 PM #18
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Dapk has a spectacular aura aboutDapk has a spectacular aura aboutDapk has a spectacular aura aboutDapk has a spectacular aura about
Én nayon örülök nektek -habár iwantmorbud-ot nem vágom még h ki, de ahogy látom jó helyen van Remélem majd hozzá tudok tenni valamit a forumhoz.
Dapk is offline Quote

Old 10-06-2016, 08:27 PM #19
Medicropper117
Banned

Medicropper117 will become famous soon enough
Quote:
Originally Posted by Dapk View Post
Én nayon örülök nektek -habár iwantmorbud-ot nem vágom még h ki, de ahogy látom jó helyen van Remélem majd hozzá tudok tenni valamit a forumhoz.
Ne aggodj. Be fog mutatkozni hamarosan...biztos küld meztelen fotót neked is....majd meglatod Igazi padavan, még olvasni is tud, sőt! Értelmezi és alkalmazza a hasznos dolgokat.
Medicropper117 is offline Quote

Old 10-06-2016, 08:56 PM #20
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Szóval egy újabb erkölcstelen kábszeres, mondom, jó helyen van
Dapk is offline Quote

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules