What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Egy jó süti.

dev.

Well-known member
Biztosan nem hevítettem túl, 4 órán át főztem gőz fölött, egy fém edényben. Asszony most csinálja a sütit belőle, a tésztán is érződik a szaga. Lehet csak nekünk nem tetszik.
 

GK_420

Active member
4 óra az elég sok de lehet csak az miatt...vizet gondolom pótoltad alatta és a vajat is felötötted kis vízzel vagy tejjel meg le volt fedve.
 

Medicropper117

Active member
Ne aggodj. Ha finnyas az orrod akkor megesik. Pontosan jó a jellemzes h "novenyszag" Igy mar ertem mirol beszelsz. Asszony is undoritonak talalja. Nah persze a süti az már nem annyira undi neki:laughing:
 

eddyweed

New member
Tegnap este kicsit elbeszélgettünk a gyerekkel, kapott amennyit megérdemelt.

Van egy receptem nekem is, azt szeretném kipróbálni de abba nem ír vizet. Asszem KF-ről mentettem le

Almás csokis süti.
Hozzávalók:
20 deka vaj, 20-30 deka liszt, 1 tojás, csokoládé, alma, és persze 20-40 gramm fűlevél, szárdarab.

Elkészítéséhez hozzálátnánk, érdemes elõbb átszitálni az örleményt, hogy a keményebb szárdaraboktól megszabaduljunk. Egy serpenyõben megolvasztjuk a vajat, majd arányosan adagolva, füvet keverünk hozzá. A massza ne legyen túl szikkadt, és addig pirítjuk, amíg kellemes nedves fû szag száll fel a serpenyõbõl, ránézésre pedig enyhén csillogóvá válik. Ezalatt egy tálban a lisztet és a tojást keverjük fel, adjunk hozzá csokoládét is.

tésztaalapot összekeverjük a vajasfûvel, ízlésesen elhelyezzük benne az almadarabokat, majd berakjuk a sütõbe. A sütit 200-250 fokos sütõben fél óráig hagyjuk, aztán tálalható és fogyasztható.
Figyelem, mielõtt a süteménynek nekiesnénk, várjunk valamennyit, hogy a szánkat ne égessük meg, és ne együnk túl sokat sem a készítménybõl, mert még a rutinos szmókerek is meglepõdhetnek a hatáson. Egészségetekre!
 

Medicropper117

Active member
Mi a faszom az a fűlevél? Mi ez a hulyeség h pirítsd a vajat amíg nem szaglik meg a tobbi faszság h 200-250 fokos sütőben. Most 200 vagy 250? Qrvara nem mind1 pláne ha füves főzőcske a lényeg.
Abbol a sütiből ami így készül még a gyerekeknek is lehetne adni....
A fűből, trimmből, növényből eloszor is vajat kell kesziteni a megfelelő eljárással aztán azt adagolni a sütikbe, akarmibe. Sütni max 180 fokon sütném akármi is az
Ha csak ilyen, "keverjuk bele az ételbe" meg hasonló dolgokat láttok a receptben ott valszeg csak az ízvilág miatt kerul bele.
Ahoz hogy hasson is megfelelően elő kell készíteni (kivonat) es ugy felhasznalni a motyót
 

dev.

Well-known member
No, a végeredmény végülis nem lett rossz, a kész sütiben már nem érződik annyira, és ízre is elviselhető, bár még csak egy kis darabot törtem kóstolóként. :)
 

retek

Member
Az milyen potens fű lehet hogy, 10-15g sütibe, majd kórházba kerülős, 1nap kimaradós thc mérgezés?
 

Son of Soil

Member
attachment.php
 

Attachments

  • ZAGYVER.jpg
    ZAGYVER.jpg
    28.9 KB · Views: 32

DonJoo

Member
Tudósok bebizonyították,de komolyan :D hogy fél kg fű kéne ahhoz hogy mézgezést kapj.Ezzel egy gond van...sehogy sem tudsz annyit bevinni :D .Mindenesetre az sem mérgezés,egyszerűen a véredben lévő (szakszóval xD) "cuccok" aranyát borítja fel.Gyakorlatilag mint a "vízmérgezés" :D csak ott hígul a vér
 

GK_420

Active member
Don, nem mondtál sokat de az legalább hülyeség. :D Inkább 6kg körül van inhalálva a dózis egy 70kgs embernek.
 

Dapk

Active member
Veteran
és azt még hozzá kell tenni hogy 10 g után elalszol/ájulsz -gk nézd az off-ot
 
Top