Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Contestek

Thread Title Search
Post Reply
Contestek Thread Tools
Old 07-11-2016, 03:56 PM #1
iwantmorebuds
Moderator

iwantmorebuds's Avatar

iwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really nice
Contestek

Arra gondoltam ha már nekem bejöttek ezek a contestek, itt osszegyujthetjuk azokat a contesteket amik jo dijazasuak, vagy csak esetleg erdekesek.
Egy csomo lehetoseg van marr it az oldalon is amin akar egy fotoddal magokat nyerhetsz, szerintem tok jo lehetoseg es ezen az oldalon eleg kiaknazatlanok, mast se mondjak a sweet seeds fotopalyazatan juniusban osszesen negy kep kerult nevezesre es az elso harom dijazott volt.
Azert gondoltam h itt osszelehetne gyujteni mert tudom tobben nem tudnak mondjuk angolul de ezmiatt ne kelljen mar elesniuk ettol a lehetosegtol
iwantmorebuds is offline Quote

Old 07-11-2016, 04:09 PM #2
vazsi
Banned

vazsi's Avatar

vazsi is on a distinguished road
Tudnál erről mesélni? Mit kell tenni? Csak képeket feltölteni? Hogy megy ez?
vazsi is offline Quote

Old 07-11-2016, 04:15 PM #3
iwantmorebuds
Moderator

iwantmorebuds's Avatar

iwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really niceiwantmorebuds is just really nice
Quote:
Originally Posted by vazsi View Post
Tudnál erről mesélni? Mit kell tenni? Csak képeket feltölteni? Hogy megy ez?
Persze megy az angol? Vagy atforditsam nagyjabol?
Adj ot percet es bedobok egykettot peldanak mire gondolok csak mindjart kiszarad a sutoben a chronic

Old 07-11-2016, 04:30 PM #4
iwantmorebuds
Moderator

iwantmorebuds's Avatar

Sweet Seeds Juliusi foto contest

Na szoval az elso,

A szabaly nagyon egyszeru sajat kepedet hasznalhatsz amit meg nem neveztel mashol es sweet seeds genetika lathato rajta teljesen mindegy a noveny milyen stadium stb. Egy honapban egyetlen kepet lehet hasznalni ha tobb keped van a masikat a kovetkezo honapban fel tudod hasznalni hisz ez minden honapban meghirdetett contest.
Minden honap 1-25 kozott 25. Ejfelkor zarul az adott honap.
Legjobb ha a kepet ide toltod az icmag albumba es ugy teszed be.
A kep cime tartalmaznia kell a genetika nevet illetve korat

Nyeremeny(altalad valasztott)
1. 3 x 5+2 mag
2. 2x
3. 1x

Rezletek es ahova a kepet feltoltheted
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=329623

1 members found this post helpful.
Old 07-11-2016, 04:56 PM #5
iwantmorebuds
Moderator

iwantmorebuds's Avatar

FASTBUDS - FILM CONTEST

Na ez egy kicsit izgalmasabb annal is nagyobb tettel.
Ami szuksegeltetik az hely harom noveny szamara es egy full hd camera.
A neveben is benne van igazabol videonaplot kell csinalni amit aztan ertekelnek.
A szep az egeszben hogy harom magot ingyen kipostazzak, ha nevezesedet elfogadtak, neked csak lekell naploznod.

Jah es az indok amiert megeri nem lelepni a harom maggal:
1. 10 mag
2. 5 mag
3. 3 mag az egesz fustbuds kollekciobol ami az elso hely eseten hozzavatolegesen 200 mag ingyé

32 nevezot fogadnak el, orulnek ha nem egyeduli magyarkent kellene csinalnom

Tovabbi reszletek: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=327861

Last edited by iwantmorebuds; 07-11-2016 at 05:13 PM..

Old 07-11-2016, 05:01 PM #6
iwantmorebuds
Moderator

iwantmorebuds's Avatar

Ugy gondoltam h vagyunk itt paran akik a tapon is sporolunk azert egy csomag magonc se olcso mulatsag igy azert, hordoznak lehetosegeket magukban ezek a contestek, ha ezeket eddig is ismertetek akkor bocs, vagy nem erdekel senkit akkor bocs

Last edited by iwantmorebuds; 07-11-2016 at 05:11 PM..

Old 07-11-2016, 05:10 PM #7
ZoldOvezet
Member

ZoldOvezet's Avatar

ZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enough
jó a téma...biztos lesz rá vevő...1-et biztos érdekel..
ZoldOvezet is offline Quote

Old 07-11-2016, 07:04 PM #8
Medicropper117
Banned

Medicropper117 will become famous soon enough
Gondolkodtam a videonaplon en is h beszallok. Sajnos az a tapasztalatom a grow video keszitessel hogy igazan tuti video keszitesehez már egesz jo kamera kell. Egy sima full hd ip kamera még nem elég. Olyan kell amivel tudsz zoomolni is és nem digitalis zoom van rajta mert az hazabassza a minoseget:(
Pl egy seedling szakasz franko felvételéhez már egy félprofi digitalis kamera kell. Lehet csak en vagyok maximalista de a 20 rugos hd ip kamera egy hulladek és ilyen celra szerintem hasznalhatatlan. Maris 20 ezerről beszélünk és nincs is semmink
Gondold meg gubacs, ettol fuggetlenul sok sikert. Tetszik a topik temaja amugy!
Medicropper117 is offline Quote

Old 07-11-2016, 07:23 PM #9
iwantmorebuds
Moderator

iwantmorebuds's Avatar

Quote:
Originally Posted by Medicropper117 View Post
Gondolkodtam a videonaplon en is h beszallok. Sajnos az a tapasztalatom a grow video keszitessel hogy igazan tuti video keszitesehez már egesz jo kamera kell. Egy sima full hd ip kamera még nem elég. Olyan kell amivel tudsz zoomolni is és nem digitalis zoom van rajta mert az hazabassza a minoseget:(
Pl egy seedling szakasz franko felvételéhez már egy félprofi digitalis kamera kell. Lehet csak en vagyok maximalista de a 20 rugos hd ip kamera egy hulladek és ilyen celra szerintem hasznalhatatlan. Maris 20 ezerről beszélünk és nincs is semmink
Gondold meg gubacs, ettol fuggetlenul sok sikert. Tetszik a topik temaja amugy!
Nekem van egy Sony ILCE 5000-em erre a célre.
ettől független teljesen megfelel azis hiszen a video lehet jó minőségű képekből összevágva is, a szavazas több minden bedolyásolja, többek közt kreativitás ugyhogy gyere csak
Jah és aszonta a csávó h itt kevesen vagyunk uhho elinditja valoszinüleg 16 főnél :P

Old 07-11-2016, 08:25 PM #10
vazsi
Banned

vazsi's Avatar

vazsi is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by iwantmorebuds View Post
Persze megy az angol? Vagy atforditsam nagyjabol?
Adj ot percet es bedobok egykettot peldanak mire gondolok csak mindjart kiszarad a sutoben a chronic
már elolvastam
vazsi is offline Quote

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules