Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary!

Thread Title Search
Post Reply
Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary! Thread Tools
Old 08-15-2017, 02:07 PM #101
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Dapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the rough
Fodor geccc -na legyetek azé jobban a napi politikában, csak egy báb...
mno cikket majd elolvasom...
Dapk is offline Quote

Old 12-17-2017, 10:28 PM #102
Charass
Member

Charass's Avatar

Charass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the rough
https://444.hu/2017/12/14/a-who-szer...i-marihuananak
Charass is offline Quote

Old 05-19-2018, 06:21 AM #103
MeszarosLorinc
Newbie

MeszarosLorinc will become famous soon enoughMeszarosLorinc will become famous soon enough
https://youtu.be/mqOe5ibDqKM
MeszarosLorinc is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 05-19-2018, 10:46 PM #104
what_can_there
Member

what_can_there's Avatar

what_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the rough
Zacher urnak uzenem, hogy ezt a woodstockozast ideje lenne befejezni, mert az igaz, hogy a mexikoi balas funek alacsony a thc tartalma (regen is az volt meg most is az), de eppen emiatt nem is 1-2 slukkot szivtak belole az emberek, hanem joval tobbet, mint a jelenleg kaphato cuccokbol, a masik, hogy mar akkor is volt hasis, aminek a hatoanyagtartalma 15-25% volt, szoval emiatt megint faszsag a woodstockos erveles, csak azt a hamis latszatot kelti, hogy "regen minden jobb volt". Lenne meg mit irnom boven, de ugyis hiabavalo. Egy biztos, aki a rendszertol var barmilyen valtozast, vagy engedmenyt, az nagy tevedesben van, ha lesz is engedmeny, abbol a fogyaszto semmit nem fog erezni, max. nem a vietektol veszi a tomegtermelt cuccot, hanem a lorinc zrt-tol.
what_can_there is offline Quote

2 members found this post helpful.
Old 05-25-2018, 03:03 PM #105
Mr.NoName
Newbie

Mr.NoName is on a distinguished road
"Az Elit nem szív! - Naaaaaaa"

Igen, ideje lenne egy épkézláb drogpolitikát folytatni itt MO-n, 2009 -óta minden csak szarabb lett. Én akkor kezdtem magamnak füvet termelni, még a legelső kenderfórum alatt... azóta a normális magyar fórumok bezártak, a szabályozás és a jelenleg tartó "füvesek elleni hadjárat" elérte tetőpontját. Már ott tartunk hogy nem lehet füvet vásárolni utcán, ha van akkor az is szar... rengeteg elfogásról lehet hallani, engem is félreraktak a rendőri szervek, még a híradóban is szerepeltem... persze nem lett belőle semmi hisz saját célra termeltem, viszont most ott tartok hogy nem merek elültetni egy kurva magot sem... az életem egyik legszebb része volt a termesztés, kurvajót csináltam... még anno a buhus generáció tanított meg normálisan termelni. Tényleg, a régi öregekkel mi lett? Megtalálhatóak itt?

Üdv, Rush!
Mr.NoName is offline Quote

Old 06-05-2018, 03:12 PM #106
Charass
Member

Charass's Avatar

Charass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the rough
https://444.hu/2018/06/05/volt-egy-j...t-is-elrontjak

Végülis változás az történik, csak nem biztos, hogy olyan irányba amit szeretnénk... Már nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek kínomban... Ha ez így megy tovább már nem kell sok, hogy egész egyszerűen csak felakasszanak a hősök terén egy spangli miatt... De szeretlek drága hazám... -.-'
Charass is offline Quote

Old 06-05-2018, 07:53 PM #107
what_can_there
Member

what_can_there's Avatar

what_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the rough
A magyar társadalom megérett a kannabisz további szigoritására. Nézd a jó oldalát Charass, legalább $oro$ egy kicsit szomi lesz a végén.
what_can_there is offline Quote

Old 06-05-2018, 08:40 PM #108
Charass
Member

Charass's Avatar

Szomorú, hogy tényleg kiüldözik a kicsit is értelmes embereket az országból ezzel a mentalitással... A tájékozatlan, kicsit is alulképzettebb embereket meg az orruknál fogva vezetik hosszú évek óta... És tényleg mindig azt hiszi mindenki, hogy " de há' enné má' úccse lesz rosszabb..." aztán nem a faszt...

Egyre többször gondolkodom el rajta komolyabban, hogy tényleg dobbantok, de alapvetően rohadtul nem akarok/akarnék elmenni innen... Megtanulni egy másik nyelvet olyan szinten, hogy ne mosogatónak vegyenek csak fel, meg mindennapi életre is alkalmas legyen, csak azért mert elüldöznek a hazámból? Szeretem az anyanyelvem, meg lehet tanulni több nyelvet is, de ahoz, hogy a gondolataim is, az álmaim is azon a nyelven történjenek nagyon sok idő kell... És ez még csak egy kis része a nagy egésznek... És bármit is csinálok, akárhova megyek ott is csak egy szaros kívűlálló leszek aki "el veszi a munkát" hogy magyarország első és legkedvencebb szavával fejezzem ki: egy migráns leszek semmi más... Hagyjam hátra a családom, a barátaim, az ismerőseim, és mindent amit ismerek mert nem akarok rabszolga lenni? Kezdek teljesen elkeseredni ha belegondolok, hogy mi várható még itt a következő években...

Vagy van a B verzió, hogy a grow boxot pálinkafőzőre cserélem, aztán édes deliriumban szépen, lehajtott fejjel beállok a sorba, és a társadalom által elfogadott módon építem le magam... De mindez nem baj, senkit sem érdekel, mert ezt szabad! Maradok, és jó hazafi módjára tömöm tovább a zsebét a rablóbandának, visszaköttetem valamelyik tv előfizetést és hagyom, hogy a propaganda és az alkoholmámor teljesen kiöljön belőlem mindent ami még gondolkodó egyénné tesz! Kijárok üvöltözni hétvégente valamelyik nagysikerű focicsapat meccsére, hazafelé szarrészegen lebontom a haverokkal a fél várost és igazán magyarnak érzem magam, és büszke is vagyok rá!

Nem politizálok soha, és tudom, hogy ez se a megfelelő platform erre, de valahova le kellett írjam...
Charass is offline Quote

Old 06-05-2018, 09:37 PM #109
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

WHIPEDMEAT has disabled reputation
fujj baszki pálinkát főzzön, akinek hat anyja van az. vagyis a főzés még nem is tré.. de idd is meg... belem kifordul még a gondolatától is. az meg, hogy hülye vagy a szesztől nem magyar vonás csak.. hanem mindenki hülye tőle.. menj ki a ruszkikhoz vébére.. majd rájössz
WHIPEDMEAT is offline Quote

Old 06-05-2018, 10:03 PM #110
Charass
Member

Charass's Avatar

Nekem ne mutasd be a pálinkát! Otromba egy jószág az! Az alkohol legmocsokabb formája! Bár minden formáját kis túlzással utálom szóval nekem kb egykalap... Nagyon ritkán 1 sör azé' lecsúszik de itt aztán be is zárul a kör...

Mocsok egy találmány az alkohol az egyszer szent! Bolond ruszkik is azé' ekkora állatok mer' folyton be vannak nyomva! Itthon is azért tartozik már lassan a magyarság mivoltjához a kötekedés/irigység mert itt is ezt hozza ki az emberekből... Bár a magyar emberekbe ez a két jó tulajdonság alapból is megtalálható nem pláne bebaszva...
Charass is offline Quote

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules