Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Segítség kezdőknek > Kérdezz-felelek

Thread Title Search
Post Reply
Kérdezz-felelek Thread Tools
Old 04-15-2018, 10:47 PM #6091
Kukutyin
Member

Kukutyin's Avatar

Kukutyin has a spectacular aura aboutKukutyin has a spectacular aura aboutKukutyin has a spectacular aura aboutKukutyin has a spectacular aura about
A bomlás folyamatos ezért a gyökereknek mindig van valamennyi akkor is ha ritkábban foglalkozok velük. A víz nem gond ha van sok kókusz/perlit beforgatva. Az egyetlen hátránya a trágyázásnak, ahogy egyre jobban bomlik a földben nyár vége felé, a fotósok sok nitrogént kapnak ezért tovább is tart amíg virágzóba mennek. Azt én is észrevettem, hogy akinek nem jutott olyan sok az előbb virágzott.
Kukutyin is online now Quote

Old 04-16-2018, 07:05 PM #6092
GK_420
Senior Member

GK_420's Avatar

GK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura about
De beértek azért? Mennyi késéssel?
GK_420 is offline Quote

Old 04-16-2018, 11:46 PM #6093
Kukutyin
Member

Kukutyin's Avatar

Kukutyin has a spectacular aura aboutKukutyin has a spectacular aura aboutKukutyin has a spectacular aura aboutKukutyin has a spectacular aura about
Pár hét, de nem, nem mindig, volt amikor a penész aratott helyettem. De az arathatott volna pár héttel azelőtt is.
Kukutyin is online now Quote

Old 04-17-2018, 06:31 AM #6094
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

WHIPEDMEAT has disabled reputation
idén csinálj eg y tesztgödröt, csak perlitet meg kókuszt/ tőzeget / vermikulitot nyomass a gödörbe. és azokhoz ne rakj szart, csak ferti 2 meg 4 et használj, amikor kell, vagy valami hasonlót
WHIPEDMEAT is offline Quote

Old 04-19-2018, 11:19 AM #6095
GK_420
Senior Member

GK_420's Avatar

GK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura about
Ha penész ellen rézgáliccal fújom le a plantot, akkor az elfüstölve is bejut vajon a kicsitestembe? Szájon át be az oké, de égetve visszamarad a hamuban vagy milesz? (olvadás vagy forráspotjától távol van a joint hő az fix)
GK_420 is offline Quote

Old 04-19-2018, 11:30 AM #6096
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

az kontakt cucc ?

Old 04-19-2018, 06:39 PM #6097
GK_420
Senior Member

GK_420's Avatar

Quote:
Originally Posted by WHIPEDMEAT View Post
az kontakt cucc ?
Hát rézgálic...jó kérdés. Csomagolása szerint levéltrágya, internet gombaölőnek használata szerint rajta marad örökkönörökké. Elhalt részek voltak a gyopárokon és már porzott azt lefújtam ma, jónak tűnik. Csak azt nem tudom most mi lesz....rajta marad, beszívja vagy én beszívom vag fémizűt szívok majd vagy semmiselesz. Nemtom...ha tudnám nem kérdezném. Ellentmondásosak az információk...
GK_420 is offline Quote

Old 04-19-2018, 06:41 PM #6098
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

Ipari előállítása réz és meleg kénsav reakciójával történik:
Cu + H2SO4 → CuO + H2O + SO2CuO + H2SO4 → CuSO4 + H2Ohá ebbú gazsi nem sok rezet nyerne vissza

izé..

Élettani hatás

A réz-szulfát – hasonlóan más rézsókhoz – mérgező hatású, de a szervezetbe a tápcsatornán keresztül nehezen kerül be, mert a gyomorba bejutva hányást okoz. Halálos adagja 8-12 gramm. Régen használták a réz-szulfátot fehérfoszfor-mérgezés elleni hánytatásra.
Kis mennyiségű rézre azonban szüksége van a szervezetnek, nyomelemként fontos szerepet tölt be számos élettani folyamatban (vérképzés, enzimek termelése). ATC-kódja V03AB20.
A réz-szulfátot élelmiszerek esetében elsősorban az ásványianyag-tartalom növelésére, csomósodást gátló anyagként, valamint tartósítószerként alkalmazzák E519 néven.

ígyis úgyis eszed , nem mindegy

Old 04-20-2018, 09:53 AM #6099
Charass
Member

Charass's Avatar

Charass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the rough
Kedves Urak!

Megjött a HPS szettem így 420 alkalmából!

Épp a bekötésnél tartok.

Kérdés: Mennyi lehet a max kábelhossz a trafó és az izzó között? Vagy mi az ajánlott? 250-es ETI trafóról van szó ha ez számít! (Basszus képen sokkal kisebbnek tűnt! )

Van egy ábra a trafón erre vonatkozóan, de kicsit el van kenve felfestés én nem igazán tudom megállapítani!
Charass is offline Quote

Old 04-20-2018, 10:25 AM #6100
Snypie
Member

Snypie will become famous soon enoughSnypie will become famous soon enough
1,5-2 m. De most nekem a Hydrofarm refihez 3,5 méteres kábelt adtak.
Snypie is offline Quote

1 members found this post helpful.

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules