Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > CBD Olaj Jogi státusz.

Thread Title Search
Click to Visit Sweet Seeds
Post Reply
CBD Olaj Jogi státusz. Thread Tools
Old 03-07-2017, 03:57 PM #11
what_can_there
Member

what_can_there's Avatar

what_can_there has a spectacular aura aboutwhat_can_there has a spectacular aura aboutwhat_can_there has a spectacular aura about
Itt az uj cbd fajta, ebben mar nincsnenek 1% thc-t meghalado fenotipusok, szoval az egesz populacio thc tartalmat tekintve uniform es ezt a tulajdonasagot stabilan orokiti is.

https://www.seedsman.com/en/candida-...eminised-seeds
what_can_there is offline Quote

Old 05-01-2017, 07:19 PM #12
EEEeee
Member

EEEeee's Avatar

EEEeee will become famous soon enough
Quote:
Originally Posted by what_can_there View Post
Itt az uj cbd fajta, ebben mar nincsnenek 1% thc-t meghalado fenotipusok, szoval az egesz populacio thc tartalmat tekintve uniform es ezt a tulajdonasagot stabilan orokiti is.

https://www.seedsman.com/en/candida-...eminised-seeds
Az csak nekem fura, hogy csak alacsonyított thc mellé nyomnak magas cdb-t? Vagy csak én nem találkoztam eddig maagas thc és magas cdb-s strainnel?

Cdb-set sem próbáltam eddig, de szerintem sok szmóker kipróbálná ezt a kombót is. Elfér itt a sok thc és cdb egyaránt.
EEEeee is offline Quote

Old 05-01-2017, 09:44 PM #13
GK_420
Senior Member

GK_420's Avatar

GK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura about
Quote:
Originally Posted by EEEeee View Post
Az csak nekem fura, hogy csak alacsonyított thc mellé nyomnak magas cdb-t? Vagy csak én nem találkoztam eddig maagas thc és magas cdb-s strainnel?

Cdb-set sem próbáltam eddig, de szerintem sok szmóker kipróbálná ezt a kombót is. Elfér itt a sok thc és cdb egyaránt.
Állítsd át a kapcsolót a magon! Elfér...csak kispórolják belőle..
GK_420 is offline Quote

2 members found this post helpful.
Old 05-02-2017, 05:02 AM #14
what_can_there
Member

what_can_there's Avatar

what_can_there has a spectacular aura aboutwhat_can_there has a spectacular aura aboutwhat_can_there has a spectacular aura about
En sajnos nem tudok olyan fajtarol, ami 25% thc mellett ugyanennyi cbd-t is produkal, de ha barkinek van ilyen kombinaciorol tudomasa, akkor kerem, hogy ossza meg a magbankot es a fajta nevet. Feltetelezem, hogy ez a tortenet nem arrol szol, hogy a kapzsi breederek elszivjak a csoringer smokerek elol a fasza kis hatoanyagot, hanem inkabb arrol, hogy a genetikai rendszerek is csak bizonyos kereteken belul modosithatoak.

Amugy a felvetesed azert is problemas, mert ebben az esetben 1 gramm legszaraz buganak 0,25 g thc-t es 0,25 gramm cbd-t kellene tartalmaznia, tehat az osszsuly fele csak a hatoanyag lenne, viszont a noveny nem felig hatoanyagbol all, hanem tartalmaz csomo mast is, van neki szallitoszovete, borszovete, vannak ivarszervei, a gyanta is tartalmaz rengeteg masik vegyuletet, pl. terpeneket, flavonoidokat, szoval az altalad felvazolt fajtat ha letre is lehet hozni, akkor szinte boritekolhatoak a vitalitasi, illetve szaporodasi problemak, mivel a tulzott hatoanyag termeles az egyeb eletfunkciok rovasara megy majd. Kicsit olyan lenne, mint a belgian blue esete, ahol a dupla belszinert cserebe csaszarozni kell a borjakat.

Last edited by what_can_there; 05-02-2017 at 05:34 AM..

1 members found this post helpful.
Old 05-02-2017, 07:37 AM #15
ZoldOvezet
Member

ZoldOvezet's Avatar

ZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enough
Valaki fejtse ki már nekem mi a külömbség a thc és a magasabb cbd tartalmú fű között,mert tudtom szerint a cbdnek nincs pszihoaktiv hatasa.. :|

1.
Jimy x Huba Seeds Purple Strains!!!RUN!!!
ZoldOvezet is offline Quote

Old 05-02-2017, 08:18 AM #16
GK_420
Senior Member

GK_420's Avatar

GK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura about
Quote:
Originally Posted by ZoldOvezet View Post
Valaki fejtse ki már nekem mi a külömbség a thc és a magasabb cbd tartalmú fű között,mert tudtom szerint a cbdnek nincs pszihoaktiv hatasa.. :|
A különbség, hogy az egyikben thc a másik cbd a kiemelkedő fő hatóanyag. Van a cbdnek is hatása a betépésre...pl kis mennyiségben erősíti a thc hatását, nagy mennyiségnél viszont már csökkenti. Nem véletlen van akár minden növénynek is más hatása, ez mind a hatóanyagok egymáshoz viszonyított arányai miatt van. Ugye van ott 60+ cucc és hiába csak a thc pszichoaktív. Ezért különbözik a szintetikus egy vegyületes kábsziktól és ezért értelmetlen az összehasonlítása más pszichoaktív cuccokkal. Szóval nem véletlenül van úgy ahogy van....de már meg se lepődök amikor újoncok nemcsak a termesztést de még a természetet is újra felakarják találni...
GK_420 is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 05-03-2017, 02:41 PM #17
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

WHIPEDMEAT has disabled reputation
ezért nevezik cbd olajnak a medical only, és hasisolajnak azt ami nem cbd only
WHIPEDMEAT is offline Quote

Old 05-03-2017, 04:08 PM #18
ZoldOvezet
Member

ZoldOvezet's Avatar

ZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enough
Quote:
Originally Posted by WHIPEDMEAT View Post
ezért nevezik cbd olajnak a medical only, és hasisolajnak azt ami nem cbd only
Köszönöm szépen
ZoldOvezet is offline Quote

Old 03-24-2018, 02:29 PM #19
what_can_there
Member

what_can_there's Avatar

CBD-röl is beszélt Szelestei Miklós, a Magyar Orvosi Kannabisz Egyesület elnöke.

https://millasreggeli.hu/podcast/orv...z-es-proptech/

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules