Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Smoke/Grow review

Thread Title Search
Click to Visit Venus Vaporizers
Post Reply
Smoke/Grow review Thread Tools
Old 03-05-2017, 10:03 AM #11
Off/On
Member

Off/On's Avatar

Off/On is on a distinguished road
Üdv all megkaptam a nyereményt what can there-től. Sajna képet nem tudtam hozni de a beígért smoke reportot lehozom.

A fajta: NLxDC
A motta totálisan tömör volt. Semmi gond nem volt vele. Csak mivel sajnálatos módon megfáztam ezért ízről illatról nem tudok mit mondani. Épp ezért vontam be 3 ismerősömet a kóstolásba így az ízről illatról az ők tapasztalataik a döntőek. 1, 2, 3- ként nevezem őket. Kezdem magammal.
Íz: -
Illat:-
Hatás: indika. De az a durva fotelberagadós hatás. Egy kicsit dobogtatta a szívemet, ezért nekem ez a fajta kifejezetten az erős fajtákhoz megy. Mind1 , hogy este vagy reggel használtam, a vége ugyanaz lett. Kellemes pihenés majd alvás. Füstje nem kapart nem köhögtetett.
Összegzés: mivel a szívemet dobogtatta ezért nekem erős volt. De ettől eltekintve nagyon jó fajta. Alváshoz tökéletes! Hogy meddig tart a hatása nem tudom mert nem jutottam el a 2.jointig kb 1,5 órát bírtam ébren utána bealudtam. 10/9

1.
Íz: édeskés, néhol földes.
Illat: édeskés büdös.
Hatás: állítása szerint még nem szívott ilyen erős fajtát soha. Neki is dobogtatta a szívét. Viszont ő eljutott a 2. Cigi feléig utána ő is bealudt, akárcsak a cigi. 10/10

2.
Íz: széna, gaz
Illat: büdös
Hatás: erős volt nagyon. Ő se szívott mostanában ilyet. Viszont őt is bealtatta az első cigi. 10/10

3.
Íz: citrusosan édeskés
Illat: nagyon erős, átható, édes
Hatás: totális stone! Legjobb!! Nagyon erős, a hátfájása mintha nem is lett volna. Nagyon jó fájdalomcsillapító ill altató! Kell még neki �� 10/10
Off/On is offline Quote

2 members found this post helpful.
Old 05-22-2017, 11:40 AM #12
Son of Soil
Banned

Son of Soil will become famous soon enough
Magcég : DNA GENETICS
Strain: KOSHER KUSH
Auto/fotos: Fotoperiodikus feminizált.

Közeg: Perlit.
Leírás: Csak perlit, top feed.

Tápozás: Ipari műtrágyázás: Kalcium nitrát, kálium nitrát, kálium hidroxid, kalcium nitráttal kiegészíthető alacsony nitrát tartalmú 100%-ban vízoldható komplex műtrágya mikroelemekkel (direkt nem írok márkát, mert nincs jelentősége, kell venni egyet és azt megfelelően kiegészíteni), foszforsav, salétromsav, magnézium szulfát, kálium szilikát.

Leírás: Mikor, hogy, figyeltem a növényeket és a tápoldatot a tankban. Végig tartottam az NPK : 1-1-2 gerincvonalat.

Fény: 400W GE lucalox LU/400/XO/T , elejétől a végéig.

Virágzás hossza: ~ 10 hét, azok az egyedek, amik kevesebb fényt kapnak, tehát sognál a kert szélén vannak, a 8. hétre teljesen beérnek, azok, amik több fényt kapnak, tovább virágoznak.

Száraz szüret: 348g 283g/65g felső/alsó virágzat

Értékelések: **** (Jó hiszemű vagyok, a hozamtól és hermásodástól eltekintek ebben a pontban)

Megjelenés: ***
Leírás: Nagy tőszámú sognál (36db/nm) is alacsony hozam, nyúlánkfajta, virágzásra kapcsolás után négyszeresére nő, kötelező hálózni, ebből adódóan az alsó hajtásokat le kell szedni és csak a felső 30cm-en lesz érdemi buga, de ott se sok. Kötelező a szénszűrő. Brutálisan hermásodik, nem sikerült elraknom herma mentes egyedet, pedig szelektálásnál még nem hermásodott, amit elraktam anyának és még azt hozzátenném, hogy ez volt a legbőtermőbb feno, azt sajnálom csak, hogy kevés maggal kezdtem neki a szelektálásnak, több kellett volna.

ILLAT:*****

Leírás: Fűszeres fűillat földes beütéssel, tényleg nagyon durván földes beütéssel. Igazi kuriózum. Ízre dettó.

Nehézség: *****(+*)

Az eredmény: ****
Leírás: Harmat gyenge hozam, bitang erős indika domináns hybrid, nagyon nehéz virágzattal kb. másfélszer annyit nyom, mint egy skunk virágzat súlyra. Kezdőknek nagyon nem ajánlott, mert sírás lehet a vége.

Mani/Pedi után:

Attached Thumbnails
KosherKush1.jpg KosherKush2.jpg KosherKush3.jpg KosherKush4.jpg KosherKush5.jpg

1.jpg 2.jpg

Last edited by Son of Soil; 05-23-2017 at 09:54 PM..
Son of Soil is offline Quote

4 members found this post helpful.

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules