What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017 Outdoor "El Orfanato" Edition.. :D

Ksaderfo

Active member
Περίμενα να φυτρώσει και ένα Widow έτσι για το χαϊκλίδικο του θέματος, και τελικά φύτρωσε, δεν έβγαλε φύλλα ακόμα όμως.

Προς το παρόν έχομεν:

3 άσχετα
2 "βουνισια"
1 "Κσαντέρφο" αλλά λίγο μισή μερίδα..
& 2 φυτρωμενα...

Πρώτη φορά έπαιξα με root sponges και το ψιλομετανιωνω, αλλά τα άνοιξα και βρίσκεις εύκολα τους σπόρους τουλάχιστον..

Έβγαλα και κάτι Αίγυπτο μεριά λουφες για σκίαση!! :D

Keep you updated.. ;)
 

Attachments

  • 20170326_211933.jpg
    20170326_211933.jpg
    80.8 KB · Views: 80

thandee

Active member
Καλη αρχη και σε σενα ξα...ασφαλως και τα φυτακια την παλευουν στο παραθυρο απλα δεν μεγαλωνουν πολυ...α και εκει που βλεπω αν βλεπω καλα κρεμασε και κανα βαμβακι με λεβαντα αιθεριο ελαιο και κανα τσαμπι τσουσκες να μην υπαρχουν επιδρομες να παρθενευει η ατμοσφαιρα...αντε και καλο τελος ναχεις και συ!
 

Ksaderfo

Active member
Μεταφυτεύφθηκαν... Τα έβαλα λίγο όπου βρήκα και μετά που θα πάω στο μαγαζί να πάρω ναρκωτικά για τα ναρκωτικά μου θα τα βάλω και σε κάνα root pouch και αυτά... (μάλλον η καλύτερη αγορά μου φέτος γιατί τα σφουγγαρια ριζοβολίας μου την έσπασαν για τα καλά.. :( )

Έβαλα τα πιο μούφα σπόρια που είχα προς το παρόν, αλλά τώρα που ήρθαν εκδρομή τα άλλα μπορεί να βάλω μόνο τα αυτόματα από εδώ και πέρα..

Έντομα δεν έχω καθόλου... Τώρα που τα έβγαλα έξω θα τα χαζεύω λίγο μην τα μασουλήσει τπτ όπως πέρισυ που ήταν τόσο μικρά... Το πρόβλημα εμένα ξεκινάει τέλη Ιουλίου με τα σκουλήκια αλλά θα δούμε τι θα γίνει...
 

Attachments

  • 20170328_173605[1].jpg
    20170328_173605[1].jpg
    79.1 KB · Views: 87

orfeas

Active member
Veteran
Όνομα έχουν αυτά τα σκουλίκια; Μήπως είναι Αρειανοί ; :biggrin:

:tiphat:Ορφεύς
 

Ksaderfo

Active member
Όνομα έχουν αυτά τα σκουλίκια; Μήπως είναι Αρειανοί ; :biggrin:

:tiphat:Ορφεύς

Ωωω τον εκλεκτό!! :)
Καθίστε καθίστε... :D

Μου φαίνεται ότι είναι εκείνο που το λένε "σκουλήκι του καπνού".. Πόκεμον τύπου πεταλούδα που γίνεται σκουλήκι με 6 πόδια και κάνουν και ιστό... Αλλά είναι γκρι όχι πράσινο.. κάτι σαν τους Αρειανούς δηλαδή.. :D
 

bathory

Member
α ρε αυτα τα σκουληκια,εγω εχω και γκρι και πρασινα και καμπιες......!!!ναχεις 100-200 φυτα κλαιν μαιν αλλα με 2-3-4 που ασχολουμαστε εμεις....!!
 

Ksaderfo

Active member
α ρε αυτα τα σκουληκια,εγω εχω και γκρι και πρασινα και καμπιες......!!!ναχεις 100-200 φυτα κλαιν μαιν αλλα με 2-3-4 που ασχολουμαστε εμεις....!!

Τώρα που εμάς ο δήμαρχος πάει να κάνει την αποκέντρωση με τα αρωματικά που κλέβω από το πάρκο, (κάθε φορά που τα βλέπω τον θυμάμαι! ) παίζει να τα ψιλοαναχαιτίσεις...

Αλλά αν μπάζει από παντού, ο διπλανός σου ο Γιαχωβάς μεγαλώνει Lama για γάλα γιατί είναι Swag, και το χώμα σου παίζει να βγάλει κάνα Σκορπιό γιατί είναι από χάρες και ρουσφέτια, τότε παίζει να έχεις πρόβλημα...

Φτιάχνεις χώμα - Βγάζεις σπόρια! Αλλιώς δεεεν γίνεται τελικά...

Πάντως για φέτος θα με κεράσει το μαγαζί Biothur αν τα παρατήσω... Που δεν παίζει, μάλλον στο στόμα θα τα ταίζω πάλι γ@μώ την καταδίκη μου αλλά λέμεν τώρα... Με είπε και ο άλλος για το λέιζερ... Δε θα τα φτιάξω με καμιά Χασικλού με λεφτά; Θα δείτε τι θα γίνει... :D


!! Μουσική! :)

[YOUTUBEIF]Eu13Mmfxctc[/YOUTUBEIF]
 

orfeas

Active member
Veteran
Σένια τα φυντανούθκια σου!
Εν τω μεταξύ το σύμβολο κάτι μου θυμίζει...κάτι σαν " δίκης οφθαλμός ός τα πάνθ' ορά" ...

:tiphat:Ορφεύς
 

Ksaderfo

Active member
Σένια τα φυντανούθκια σου!
Εν τω μεταξύ το σύμβολο κάτι μου θυμίζει...κάτι σαν " δίκης οφθαλμός ός τα πάνθ' ορά" ...

:tiphat:Ορφεύς

Θενκς μπρο! :biggrin: Εντομεταξύ το πιο μεγάλο από όλα φύτρωσε μόνο του στην περσινύ γλάστρα! Είναι πολύ πρωί η φωτό, μόλις τα είχα δώσει και λίγο ναρκωτικά για την σωστή τους ανάπτυξη...

Το ένα μόνο είναι MS Wi(n)dow... Τα 2 είναι σουρπράιζ και τα άλλα 2 είναι υποτίθεται μία βουνίσια φάση... Η οποία όμως νομίζω ότι ήταν πάρα πολύ καλή... Τα υπόλοιπα είναι ξαντέρφο... Εγγύηση... :D

Α τα σύμβολα αλλάζουν... Αυτό το συγκεκριμένο είναι με "Pilot Gel 0.7mm"... :D Είναι από ένα παιχνίδι που λιώνω, είναι σύμβολο και καλά του thieves guild...

1433e26831ba3e936d66bde5d6c357e7.jpg
 

Ksaderfo

Active member
Με την ευκαιρία έχει κάτι μικρά ξερά σημαδάκια σε μερικά φύλλα αλλά είχε και πολύ αέρα τελευταία... Μην είναι κάνα nute burn από το biogrow? Πολύ λίγο βάζω αλλά...

Εμφανίστηκαν τα μυρμήγκια...


Its beaaautifuuuuul!!! :D

[YOUTUBEIF]wFfftjWj76o[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Καψουρής; Καψουρής; :biggrin:

:tiphat:Ορφεύς

Ώ καλά... Love you, Love you, Love you, Love you, Love you, Love you, Love you, Love you, Love you, Love you, Love you, :biggrin:

Παίζει να βάλω άλλα 2-3 ξαντέρφο, (αν βγούνε) αργότερα... Αλλά προς το παρόν με αυτά θα παίξω...

[YOUTUBEIF]MZj8HZ8XXkg[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Αυτό το widow auto από θυλικό widow auto, χωρίς αρσενικά καθόλου πέρισυ, σαν πολύ αρσενικό δεν είναι;;;

Αυτό πως έγινε τώρα γαμώ το θαύμα μου;

attachment.php
 

Attachments

  • gfdf.jpg
    gfdf.jpg
    50.8 KB · Views: 87

orfeas

Active member
Veteran
Μην απορείς! Μόλις ξεπάτωσα ένα σερνικό Ζαμαλντελίκο από σπόρια θηλυκού ...
Είπαμε, τα σπόρια από θηλυκά αυτογονιμοποιημένα είναι σπόρια κανονικά... :biggrin:

:tiphat:Ορφεύς
 
Top